Akcję protestacyjną zapowiadają pielęgniarki w... Jędrzejowie. "90 pielęgniarek z jędrzejowskiego szpitala zadeklarowało złożenie wypowiedzeń z pracy".

Protesty pielęgniarek i położnych.

       

Poniżej prezentujemy projekt okładki najbliższego wydania (kwietniowego) Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych - nakład 30 tysięcy egzemplarzy - wydawnictwo bezpłatne.

 

 

Zobacz artykuł w przedmiotowej sprawie - "To jest  krzyk naszej rozpaczy, ponieważ 9 lat bezskutecznie żebrzemy o jakikolwiek grosz" - mówią pielęgniarki.

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.04.19 21:08:16 ~piel

No, bardzo odważne, podoba mi się ich podejście. Tylko stawiajcie warunek, że jak się dogadacie, to przyjmują Was wszystkie i to na umowy takie co najmniej, jakie miałyście. Nie gorsze. I zarząd związkowy żeby nie został na lodzie. Worek się rozwiązał. To było do przewidzenia, że zadzieje się wszędzie, bo jesteśmy upodlone. A z roku na rok będzie naprawdę coraz gorzej. Nawet częściej niż z roku na rok. W tym roku gro pielęgniarek od października odejdzie na emeryturę a potem to już co miesiąc będą odchodzić. Zobaczycie, i tak będą zamykać oddziały z powodu braku białego personelu. Nawet te kilu etatowe nie uratują sytuacji.

#2  2017.04.19 21:12:03 ~jakaś

Tak, że panowie decydenci ratujcie swoje szpitale, bo bez pielęgniarek pozamykacie je naprawdę. A ludzie Wam tego nie wybaczą.

#3  2017.04.19 21:29:14 ~Gonia

Koleżanki pracę znajdą, ale czy dyrektor znajdzie nowe pielęgniarki?

#4  2017.04.19 22:36:11 ~piel.

A powiecie o tym jutro mediom ogólnopolskim ? KONIECZNIE !

#5  2017.04.19 22:48:06 ~kieleckie

Do 4 prawda o akcji sieciówek 2 maja jest w portalach internetowych - dziś w interi i w stacjach telewizyjnych o Staszowie jak się tylko raz ukazała info w pasku to zaraz potem już nigdzie nie było pisane i mówione - ładnie wasz ŻÓŁCIAK zastraszał !

#6  2017.04.19 22:48:42 ~ona

Do 4 oczywiście !

#7  2017.04.19 23:11:18 ~pigułka

Mógł sobie straszyć a i tak mu to nic nie dało. A czemu było cicho w mediach bo strajk był A polityczny i nie był ciekawym tematem. Dziewczyhy z Jędrzejowa nie dajcie się i walczcie o swoje.

#8  2017.04.19 23:27:28 ~my

Co za pigułka po co się tak nazywacie a póżniej nawet dzieci tak.takie często jesteśmy proste baby - szanujcie się !

#9  2017.04.19 23:28:54 ~piel.

Jaki apolityczny ? strajk ma byś w mediach ogólnopolskich jako wydarzenie społeczne - nie mieszać tu polityki !

#10  2017.04.19 23:29:18 ~ja

Do 9 zgadza się

#11  2017.04.20 01:36:58 ~Kasi

I dobrze. W pińczowie to samo. Żadnej podwyżki dla ludiz pracujących tam tyle lat, a młodym na dzień dobry 2k+ (niech maja i 4k plus. Chodzi mi to, że te wieloletnie są niedoceniane).

#12  2017.04.20 18:06:22 ~ja

Czy wy w tych małych miejscowościach rozumu nie macie żeby mieć pensje sprzątaczki ? no to się szanujecie ! WSTYD !

#13  2017.04.23 18:13:41 ~ja

KIEDY NORMY ZATRUDNIENIA ?