SERDECZNOŚĆ DOBREJ ZMIANY! Minister do starostów, dyrektorów urzędów pracy: nieście pomoc bezrobotnym pielęgniarkom, kierując je do DPS. Niech odnajdą swoje miejsce na rynku pracy...

Kierowanie bezrobotnych pielęgniarek do DPS.

 

       

Komentarze użytkowników

#1  2017.05.04 18:20:43 ~bdb

No to życzę dużo siły i zdrowia,bacząc na panujące tam warunki.Odnajdziecie tam swoje miejsce,w krótkim czasie,jako pacjentki.

#2  2017.05.04 18:35:09 ~Ika pielęg

Chciałabym wiedzieć gdzie on widział bezrobotne pielęgniarki! Łaskawca! Dobry pan!

#3  2017.05.04 18:45:44 ~Pieleg

No chyba ją pogięło! Gdzie ona ma jeszcze bezrobotne pielęgniarki? W mediach coraz głośniej, że nas brakuje, a pancia urwała się z choinki! Choć znalazłoby się kilka bezrobotnych, to już widzę, jak całują was o stopach za tę pracę marzeń w dps! Powodzenia życzę! Z przyjemnością popatrzę, jak się miotacie i w życiu nie wezmę jednej godziny ponad jeden etat. Powiecie pewnie, że znajdą się takie, co wezmą i niech biorą kolejny dyżur za 15zł/h. Te idiotki, które robią pozostałym pielęgniarkom krecią robotę, już ledwie zipią i powoli się kończą!

#4  2017.05.04 19:27:57 ~ja

Nawet szkoda komentować kretynizm!

#5  2017.05.04 19:37:55 ~observer

Jakie kompetencje i uprawnienia ma polska pielęgniarka, jeżeli do pracy w DPS potrzebne są dodatkowe szkolenia ?

#6  2017.05.04 20:45:41 ~Go

Ale jazda! Nie interesuje mnie w ogóle praca w DPS.PRL bis.Niech się P.Minister skieruje do lekarza psychiatry.

#7  2017.05.04 21:21:21 ~Pola

Nigdy bym nie podjęła pracy w DPS-ie. Dziękuję, postoję.

#8  2017.05.04 21:49:45 ~Ava

To chyba Matrix. Nie wiem jednak, czy mój, czy Pani Minister? .

#9  2017.05.04 23:37:16 ~mm

Gdybym miała do wyboru dps i market zdecydowanie wybieram market

#10  2017.05.05 07:16:37 ~gonia67

I tak mydli ludziom oczy

#11  2017.05.05 07:41:52 ~fakt

Szczurek po wyborach do DPS

#12  2017.05.05 23:25:36 ~do 11

I ŻELAZKO TEŻ.

#13  2017.05.06 16:28:41 ~hi hi

Najgorsze miejsca pracy to DPS I ZPO I LECZNICZE TAM JEST CHARÓWKA ZA GROSZE!

#14  2017.05.07 00:01:48 ~14

A neurologia to co ?

#15  2017.09.29 08:01:12 ~iza

Broń Panie Boże iść do pracy do DPS. Przepracowałam tam 20 lat , mój kręgosłup to ruina, byłam jako pielęgniarka , opiekunka, lekarz, pracownik socjalny w 2015 roku moja pensja wynosiła na rękę 1680 zł. Powiedziałam dość i przeniosłam się do szpitala. Fakt nie siedzę też pracuję, ale jako tylko i wyłącznie Pielęgniarka. Moja pensja wzrosła o 100 %. Każdej pielęgniarce będę odradzała pracę w DPSie - każdej. Tam jedynie dobrze zarabiają Panie Oddziałowe ich dodatek funkcyjny to była połowa mojej pensji. Tragedia .