Pielęgniarki ze szpitala: Lekarz wystawiał in blanco - skierowania na badania, karty rejestracji pacjenta, na badania rentgenowskie. Pielęgniarki pod nieobecność lekarza musiały decydować o przyjęciu pacjentów do szpitala, zleconych badaniach - tak organizację izby przyjęć określało zarządzenie jej kierownika.

Pielęgniarstwo 2017.

       


Zobacz informacje w przedmiotowej sprawie - Pielęgniarki ze szpitala: Lekarz wystawiał  in blanco - skierowania na badania, karty rejestracji pacjenta, na badania rentgenowskie. Pielęgniarki pod nieobecność lekarza musiały decydować o przyjęciu pacjentów do szpitala, zleconych badaniach - tak organizację izby przyjęć określało zarządzenie jej kierownika.

Zobacz także:

Aktualności według działów - Pielęgniarstwo sprowadzone do poziomu "fabryki gwoździ"!

Komentarze użytkowników

#1  2017.05.21 21:19:33 ~Pielęgniar

Były czasy, że na Izbie Przyjęć były załatwiani prywatni pacjenci, oczywiście pielęgniarka musiała asystować przy zabiegach, aby nie być zwolnioną.Dyrekcja udawała,że nic nie wie. Oj, kręcił się biznes.

#2  2017.05.21 21:20:20 ~piel

Niesłychane! Odsłuchałam całą audycję i jestem przerażona postawą dyrekcji i bezpośrednich przełożonych pielęgniarek i organu założycielskiego!

#3  2017.05.21 21:26:26 ~Oj tam! Oj

A hasło; dajcie co chcecie (pacjentowi)tylko nie budźcie bo rano muszę do przychodni! Kto słyszał? Chyba wiele koleżanek

#4  2017.05.21 21:33:26 ~pieleg

A gdzie reakcja naszego tzw. ,samorzadu'', który to stoi na straży nalezytego wykonywania zawodu ;)?

#5  2017.05.21 22:08:26 ~MJ do 4

Ha ha ha .oj gdybysmy tylko chciały chociaz w jednej miliardowej poopowiadac,byłoby czego słuchac oj byłoby.

#6  2017.05.21 22:17:52 ~Moni

Jestem pewna ze każda z Nas mogłaby książkę napisać.zastanawiam się pod jaka kategorię by ją podciagnac:horror czy komedie

#7  2017.05.21 22:25:24 ~Do 3

Oczywiście że wiele koleżanek i to przez wiele lat pocieszające jest to ze to się już kończy szczególnie w dużych miastach lecz do końca wyplewienia chwastów jeszcze daleka droga. Ja osobiście od kilku lat już zaprzestalam takich praktyk i czuje się z tym rewelacyjnie kiedy mówię "będzie wpisane będzie podane"

#8  2017.05.22 07:41:58 ~piel

I tak to się niestety kula w szpitalach i to nie tylko na izbie przyjęć. A wszystko na Naszych barkach za wypracowaną jałmużnę.

#9  2017.05.22 16:36:51 ~nurse

Tez tak robiłam. kiedyś jednak powiedziałam NIE i zgadnijcie co się stało. lekarze przyjęli do wiadomości - a koleżanki to mnie chciały zlinczować.

#10  2017.05.22 18:00:13 ~Kuba

Po pół roku przypomniały sobie, że były źle traktowane.

#11  2017.05.23 16:42:07 ~Piel

Jakie te pielegniarki naiwne i nierozumbe to nie sredniowiecze ofert pracy dosc duzo a lekarze niech robia co do nich nale a nie dziesiec etatow a taki lekarz co za wydajny znowu spanie w nocy a kasa wplywa na konto tak wyglada polska zl

#12  2017.05.24 09:29:00 ~piel

To nie jest miejsce na wyciąganie takich rzeczy. Takie sprawy załatwia się w swoim miejscy pracy i w Państwowej Inspekcji Pracy. Najgorszy jest ptak, który sra we własne gniazdo!

#13  2017.05.24 09:30:26 ~cd

Nie chodzi mi o artykuł, ale o wasze komentarze

#14  2017.05.29 11:16:09 ~ja

Do 9 tak zacofane te pielęgniarki ze az wstyd !

#15  2017.05.29 11:21:29 ~Piel.

Głupie jesteśmy np. opowiada mi koleżanka : u nas na bloku operacyjnym w Instytucie Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie za pielęgniarkę brudną pracuje salowa a za lekarza asystuje pielęgniarka. Gdy zapytałam: a dlaczego się na to godzicie? Odpowiedziała mi, że muszą bo mogą ich zwolnić no i że wszystko się jakoś kręci - cóż za głupota, brak odwagi i nieodpowiedzialność!

#16  2017.05.29 11:22:35 ~Piel.

Głupie jesteśmy np. opowiada mi koleżanka : u nas na bloku operacyjnym w Instytucie Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie za pielęgniarkę brudną pracuje salowa a za lekarza asystuje pielęgniarka. Gdy zapytałam: a dlaczego się na to godzicie? Odpowiedziała mi, że muszą bo mogą ich zwolnić no i że wszystko się jakoś kręci - cóż za głupota, brak odwagi i nieodpowiedzialność!