Oferta pracy dla położej. Osoba na stanowisku położnej będzie odpowiedzialna m.in. za: rejestrację pacjentek, współpracę z lekarzami, pobieranie materiału do badań (krew, wymazy), dbanie o przygotowanie gabinetów, asystę do drobnych zabiegów ginekologicznych, obsługę programu komputerowego rejestracji.

Praca dla położnych

       


Zobacz ofertę pracy dla położnych. Osoba na stanowisku położnej będzie odpowiedzialna m.in. za: rejestrację pacjentek, współpracę z lekarzami, pobieranie materiału do badań (krew, wymazy), dbanie o przygotowanie gabinetów, asystę do drobnych zabiegów ginekologicznych, obsługę programu komputerowego rejestracji.

Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. 

Złóż BEZPŁATNIE ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą). 

 

Zobacz także aktualności według działów - Komentarze pielęgniarek i położnych

 

Komentarze użytkowników

#1  2017.05.23 10:20:34 ~Ja

Nie złożę cv bo nie nauczyli mnie takich rzeczy na studiach jak sprzątanie i usługi rejestracyjne. chyba jestem niekompetentną położną.(ironia) A tak serio to żenujące ogłoszenie - to że położna może pracować jako rejestratorka (bo właściwie każdy może) nie oznacza że można robić z tego ogłoszenie ZAWODOWE bo z ustawą i kompetencjami położnej nie ma to nic wspólnego! (Poza 1 pkt- pobieraniem materiału do bad). Niedługo na sprzątaczki w przychodniach będą wystawiać ogłoszenia dla pielęgniarek i położnych. albo ratowników. wstyd dla takiego "pracodawcy" bez wiedzy.to o nim świadczy.

#2  2017.05.23 10:27:48 ~liz

A może w wolnym czasie ugotuje obiad i włączy pranie.

#3  2017.05.23 10:58:15 ~Meadow Dew

Az mnie kusi aby skopiować komentarz nr 1 w wysłać pod wskazany adres kontaktowy. Moze przemyślą treść ogłoszenia.

#4  2017.05.23 11:36:19 ~mm

Wszystkie popołudnia i prawie wszystkie soboty.Bardzo nieprzyjazne godziny pracy.

#5  2017.05.23 12:28:42 ~MJ

Ha ha ha ile funkcji od sprzataczki,rejestratorki,komputerowca, asystentki po polozną.rozumiem ze za konkretna kasę ale naorawde konkretna. Dziewczyny nie dajcie się, stawiającie warunki,teraz jestesmy górą

#6  2017.05.23 13:32:47 ~wiola

Czyli przynieś , podaj, pozamiataj zatrzymaliśmy się na czasach Florencji, kiedy to się skończy ? Kiedy nasze wszystkie koleżanki zaczną zajmować się tylko tym co naprawdę powinno do nich należeć. No ale jak takie sa ogłoszenia z góry zapisanymi obowiązkami to o czym mowa?

#7  2017.05.23 13:45:26 ~piel.

U mnie w szpitalu, próbują nas lekarze zastraszać, że nie przypominamy lekarzom co mają zrobić na wizycie wieczornej. Panie Mariuszu jakby pan to zinterpretował czy jest to wchodzenie w kompetencje lekarza (bo nam nikt nie przypomina co mamy zrobić od tego są raporty i odprawy),czy świadome działanie na szkodę pacjenta.

#8  2017.05.23 14:01:34 ~ela

3 etaty położna, rejestratorka, sprzątaczka.to z 5000 netto dają?

#9  2017.05.23 14:24:12 ~MJ

A co to jest 5000 za taką pracę ?

#10  2017.05.23 14:59:11 ~Anna

A gdzie w tym wszystkim praca typowo dla położnej? Może im wcale nie położna jest potrzebna.Się widzę wszyscy naoglądali ,Na dobre i na złe", potem nam każą teczki za sobą nosić jak w Leśnej Górze.

#11  2017.05.23 15:31:07 ~anka

Do ogłoszenia należy dodać: ma maturę, kursy niektóre, krawaty wiąże, usuwa cią, okno wymyje, pozbiera śmieci i na niedzielę placek ukleci.

#12  2017.05.23 15:49:22 ~piel

Co za kretyńskie ogłoszenie :)

#13  2017.05.23 20:01:01 ~Joanna do

A co Wy małe dzieci jesteście, że dajecie się zastraszać? Moim zdaniem nie jest to ani wchodzenie w kompetencje lekarza, ani działanie na szkodę pacjenta tylko frajerstwo. Płacą Wam za te dodatkowe "obowiązkI"? Niech każdy pilnuje swojej pracy. Naprawdę nie mogę pojąć jak jeszcze można mieć skrupuły, że nie przypomniało się o czymś lekarzowi. Szanujcie się kobiety i nie dajcie wykorzystywać. A odnośnie artykułu szkoda, że nie napisali jaką stawkę proponują. Ja stawiam, że max 20 zł brutto.

#14  2017.05.24 00:18:04 ~Meegi

Fajne ogłoszenie ale brak mi kwalifikacji.rozumiem że to sä połączone 3 etaty po 5 tysiaków każdy.A jak nie znaleźli chętnej to życzę powodzenia w szukaniu .Może jakaś potrzebowska lub robokop się znajdzie.