Szpital w Warszawie ogłasza konkurs na świadczenia pielęgniarskie na 26 oddziałach (w tym blok operacyjny, izba przyjęć) w ramach umów kontraktowych (umowa na 4 lata). Minimum godzin do przepracowania: 120 miesięcznie. Zobacz warunki konkursu...

Pielęgniarka kontraktowa.

Wideo powyżej: Wiceminister zdrowia w sejmie: środki wypłacane dotychczas przez NFZ na dodatki brutto brutto dla pielęgniarek i położnych będą w podmiotach leczniczych przekazywane na realizację ustawy o minimalnych wynagrodzeniach w ochronie zdrowia.


PIELĘGNIARKA KONTRAKTOWA

Zobacz informacje na stronie szpitala w przedmiotowej sprawie: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń pielęgniarskich w okresie od 15.07.2017 r. do 30.06.2021 r. oraz w okresie od 15.07.2017 r. do 31.12.2019 r.


3 lipca 2017 - Pierwsze pismo redakcji portalu pielęgniarek i położnych do wiceministra zdrowia pani Józefy Szczurek- Żelazko.

4 lipca 2017 Drugie pismo redakcji portalu pielęgniarek i położnych do wiceministra zdrowia pani Józefy Szczurek- Żelazko.

5 lipca 2017 Trzecie pismo redakcji portalu pielęgniarek i położnych do wiceministra zdrowia pani Józefy Szczurek- Żelazko.

Zobacz także:

Deprecjacja zawodu pielęgniarki w nowej ustawie o wynagrodzeniach zasadniczych.

Komentarze użytkowników

#1  2017.07.07 07:17:31 ~Piel

Życzę im powodzenia, bo będziecie przebierać w ofertach, jak w ulęgałkach, a wszystkim zainteresowanym tą ofertą gratuluję naiwności.

#2  2017.07.07 07:51:07 ~piel.dypl.

Kontrakty to praca niewolnicza! bez praw tylko same obowiazki i nakazy za marne pieniadze .dziwie sie ze sa jeszcze takie pielegniatki co zgadzaja sie na kontrakty w zamian nie otrzymujac nic .A kasa? to fatamorgana Zycze powodzania wszystkim naiwnym i chciwym .Pieniadze to nie wszystko:D Pamietaj nie pracujesz nie zarabiasz,zero urlopu,dodatkow, itp. NO i pamietaj o dobrym ubezpieczeniu siebie od zdarzen medycznych bo jak sie cos stanie nikt sie za toba nie stawi .Nie rozumie jednego dlaczego na kontraktach pielegniarkimusza placic haracz na OIPIP? moze ktos wie?

#3  2017.07.07 08:05:08 ~pacjent:)

Do wszystkich pan z wielkim miemaniem o sobie czyli Mgr i z Licencja co tak bardzo podkreslaja ze MY Z WYZSZYM hehe macie zaproszenie do Szpitala i to w Warszawie chcialbym was zobaczyc przy pracy na wymienionych oddzialach .Zamiast tylko w gebie ciagle mowic o wyksztalceniu udowodnijcie swoja wiedze i madrosc w pracy Jakie to z was specjalistki. Macie szanse udowodnic spoleczenstwu i nie byle jakiemu bo ze stolicy:) takze do roboty i jak jestescie takie madre to na kontrakcie macie szanse zawalczyc o stawke zgodnie z waszym "wyzszym"wyksztalceniem.A i tak zostaniecie tylko pielegniarkami hehe siostrami basen :D czy wam sie podoba czy nie . Z pozalowaniem pacjent .

#4  2017.07.07 08:22:04 ~Asia

Spadaj chory na głowę pacjencie - doktorze z naszej strony

#5  2017.07.07 08:41:34 ~do LM

Do 3 głupi prymityw jeśli nie troll ! zazdrość dupę ściska? nie podszywaj się pod pacjenta!

#6  2017.07.07 09:07:20 ~pacjent:)

Wasze slownictwo w komentarzach wlasnie ujawnia jakie jestescie prymitywne Ludzie z wyzszym wyksztalceniem laczy jedno ,najpierw mysla potem mowia czy pisza .Wasze kompleksy i ego poprawiacie sobie nieuzasadnionym atakiem .Jak chcecie szacunku to zachowujcie sie jak ludzie inteligentni nawet jesli macie inteligencje nabyta:D z racji ze macie wyzsze jak to podkreslacie ciagle i wciaz :) przepraszam nie pisze o wszystkich pilelegniarkach.

#7  2017.07.07 11:07:08 ~do "p

Chyba nie sądzisz trollu żeby do konkursu przystąpiły wykształcone pielęgniarki ? Ale czegóż można spodziewać się po takim prymitywie o ciasnym umyśle?

#8  2017.07.07 11:18:49 ~Do7

A jakie przystąpią? Te 60 letnie idące na emeryturę? To sa oferty właśnie dla młodych,silnych,z wyższym wykształceniem,takich co pociągną 450 godzin w miesiącu żeby zarobić więcej niż 2000 na czysto

#9  2017.07.07 11:20:54 ~Do7

WSZYSTKIE pielegniarki mają wyksztalcenie. I te po dawnych szkołach i te po dzisiejszych.

#10  2017.07.07 11:59:07 ~do pacjent

Dziwnie znajomy JĘZYK ha;ha!

#11  2017.07.07 12:11:24 ~Do 10

Do 10 , A Ty to moja zona jesteś? Ze umiejętności mojego języka znasz? hehe ciekawe ciekawe.

#12  2017.07.07 13:09:36 ~Do 3

Do obleśnego trolla! Lecz się idioto na nogi, bo na twój głupi, tępy i zakuty łeb niestety nie ma już żadnego lekarstwa. Mam nadzieję, że trafiło do twojego mózgu wielkości mandarynki! W końcu nie jesteś byle jakim obywatelem, tylko "półyntelygentem ze stolycy".

#13  2017.07.07 13:43:05 ~Trol ;P

Do 12 Nono ale poziom:D zasob słów imponujący ,Jesteś bardzo interesująca osoba hihi Inaczej .

#14  2017.07.07 14:09:29 ~Do 13

Znajdź sobie miernoto inne zajęcie, bo chyba ci się nudzi.

#15  2017.07.07 14:31:01 ~Trol ;P

14 byłabyś idealna jako "krolik doswiadczalny " dla studentów psychologii.Temat Jak czytanie bez rozumienia tekstu , wzbudza agresję :D

#16  2017.07.07 14:46:42 ~Trol:D

Fajnie sie was czyta posmialem sie czas zbierac sie do domu hehe do 14 - kobieto Zlosc pieknosci szkodzi . albo Pies szczeka wiatr niesie . Zycze milego popoludnia.

#17  2017.07.07 14:53:53 ~pielęgniar

Panie Mariuszu, powinien Pan usuwać wulgarne, niemerytoryczne komentarze, ponieważ obniżają one poziom tego portalu i podważają sens zabierania głosu w dyskusji, każde szanujące się forum dba o kulturę języka przekazu. Niestety niektóre komentarze nudzących się i sfrustrowanych ludzi, dla których jedyną rozrywką jest obrażanie i prowokowanie innych, odbierają ochotę zaglądania na Pana stronę. Koleżanki pielęgniarki, dyskutujmy jednocześnie ignorując komentarze godne tylko pożałowania dla ich autorów.

#18  2017.07.07 14:57:39 ~Pielęgniar

Szanowny Trolu, jeżeli Twoje komentarze mają uleczyć Cię z kompleksów, to życzę dużo zdrowia :)

#19  2017.07.07 16:25:34 ~Piel

Najpierw podpisuje się jako pacjent, potem jako troll. O co ci człowieku chodzi? Czemu mają służyć twoje wywody? Nie wiem, skąd się tacy biorą.

#20  2017.07.07 16:38:40 ~położna

Do trola, człowieku wypad z tego portalu , sprawy które poruszamy dotyczą naszej grupy zawodowej ,więc nic tu po tobie .Zajmij się czym innym ,a może ty jesteś bezrobotny skoro tak często zaglądasz do nas. Weź się do konkretnej roboty, bo z twoich wypocin nic nie wynika

#21  2017.07.07 18:09:12 ~Pielęgniar

Nie dziwię się, ze nas nie szanują. Jest mi zwyczajnie wstyd za Was - Koleżanki. Do czego zmierzacie? To co najlepiej Wam wychodzi to nic nie wnoszaca krytyka i słownictwo nie godne pielęgniarki i położnej. Zanim napiszesz - proszę pomysl.

#22  2017.07.08 05:37:13 ~Yxuz9

Popieram 17.Przeczytałam warunki konkursu powinny żądać 50 z) zł.za godz.(najmniej)

#23  2017.07.08 06:13:36 ~Do #22

Moja propozycja - jeżeli uważasz to za realne przejdź na kontrakt. Zaproponuj swojej dyrekcji stawkę co najmniej 50 zł/ godz. i nie będziesz musiała zabierać głosu w dyskusji o podwyżkach.

#24  2017.07.08 09:32:28 ~piel.

Umowa na 4 lata - i tu występują dwa "kruczki". Pierwszy - a co po czterech latach, drugi stawka stała ( bez zmian bez względu na okoliczności jakie mogą nastąpić ).

#25  2017.07.09 07:57:56 ~piel

Do17-Jeżeli odpowiadamy na wulgaryzmy i są w stanie nas zirytować to świadczy to o naszym poziomie intelektualnym.

#26  2017.07.09 09:50:18 ~Xenal

Źle się dzieje i to smutne .Czytając wpisy stwierdzam Że środowisko pielęgniarek jest chore.Niektóre panie wymagają specjalistycznej opieki, agresja w tym zawodzie? Porażka. Ten zawód to codzienny stres i odpowiedzialność. Na nieradzenie z własnymi emocjami Niema tam miejsca.Pozdrawiam .