Komentarze użytkowników

#1  2017.10.18 11:18:26 ~jes4

Co tak tu cicho o strajku rezydentów?

#2  2017.10.18 12:20:23 ~Majo

Do 1.Właśnie usłyszałam że minister proponuje im podwyżki od 200-1400zł .A reszta medyków co? Jak zwykle wielkie g.A podobno walczą o wszystkich

#3  2017.10.18 14:13:39 ~piele

W warszawie zarabia się brutto 2300 w szpitalu na ciężkim chirurgicznym oddziale. Sami sobie róbcie za takie pieniądze jako pielegniarki. 3000 zł to powinno być minimum na umowę o pracę. Kto w Warszawie będzie robił za takie pieniądze

#4  2017.10.18 14:40:26 ~do3

3 tyś to w średnim mieście w Polsce a w Wawie powinno być więcej.Wyzysk i żenada pracować w stolicy w centrum Europy za półdarmo w takim ciężkim i odpowiedzialnym syfie .

#5  2017.10.18 15:00:35 ~piel

Ogólnopolski zarząd to śpi czy na Hawaje poleciał?

#6  2017.10.18 15:20:32 ~piel.

Jeszcze nikt z innej grupy zawodowej nic nie wywalczył dla pielęgniarek to niby czemu teraz ma tak być, znowu wygrają lekarze, pozostali będą mieli wielkie G. Zresztą dlaczego ktoś miałby walczyć za nas, my jesteśmy tylko dobre w gębie na portalu, nic po za tym!

#7  2017.10.18 17:01:21 ~do 4

Dlaczego w Warszawie powinno być więcej? Tam się inaczej pracuje, bardziej wydajnie? Zastanów się co bredzisz.

#8  2017.10.18 18:24:23 ~Ja

Pielęgniarkom wszystko się oczywiście podoba.

#9  2017.10.18 18:55:57 ~do6

A co my możemy same oprócz tego portalu,przecież protest musiałby zorganizować związek,a związkowi jest dobrze,więc siedzi cicho.

#10  2017.10.18 19:06:49 ~Do 7

Ponieważ koszty życia są znacznie większe niż w reszcie kraju.

#11  2017.10.18 19:20:09 ~Do 10

Ale pieprzysz babo! A skąd wiesz, że koszty życia w innych polskich miastach są niższe? A co ty masz większy żołądek? Lepiej pracujesz w tej "stolycy" czy co?

#12  2017.10.18 19:49:48 ~ja

Przestańcie babska się kłócić,bo wszystkie mamy całe gówno i wszystkie powinnyśmy mieć przynajmniej 2 razy więcej i w Warszawie i w Koziej Wólce.

#13  2017.10.18 20:00:26 ~.

Tu nie chodzi o żadną kłótnie, wystarczy poszukać ile kosztuje przeciętnie wynajem czy kupno mieszkania w stolicy. Do tego większa srednia pensja w Warszawie przekłada sie na większe koszty mechanika, fryzjera, czy hydraulika. Oczywistym faktem jest, że wszystkie pielęgniarki za swoją pracę powinny więcej zarabiać, jednak twierdzenie że koszty życia we wszystkich miastach Polski są identyczne jest po prostu mijaniem się z prawdą. Demagogii o wiekszych żołądkach nawet nie skomentuję, kojarzy mi się tylko z epoką minioną.

#14  2017.10.18 20:17:04 ~Do 13

A ta dalej swoje! Jak ci tam tak źle, to przeprowadź się do tej Koziej Wólki, a nie wylewaj tutaj swoich żali! Szkoda czasu na komentowanie twojego lamentu.

#15  2017.10.18 20:36:38 ~także piel

Myślę,że żadna inicjatywa tzw. oddolna nie ma szans, musi ruszyć centrala, trzeba panie z centrali bombardować mailami

#16  2017.10.19 08:01:05 ~do13

Nie wkurwiaj ludzie tym tanim lamentem

#17  2017.10.19 11:46:35 ~Do #13

Dopóki nie będzie nakazu pracy w Warszawie nie wyrażam zgody na to, aby wynagrodzenia pielęgniarek były zależne od miejsca zatrudnienia czy zamieszkania, popieram #14.

#18  2017.10.20 20:58:49 ~hala

Skąd w Was tyle złości? Wiecie ile kosztuje utrzymanie w Warszawie ? Pojedżcie tam na tydzień/ja nie mieszkam na szczęście w Warszawie

#19  2017.10.21 07:31:52 ~Do #13

A "mój" szpital jest na wzgórzu za miastem. Proponuję uwzględnić w siatce płac to, że do pracy "mam pod górkę".