Jak to Radziwiłł wprowadza sieć szpitali (dobrą zmianę). Jeden lekarz jednoczasowo ma dyżur na: oddziale szpitalnym, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i teraz jeszcze w pomocy doraźnej. Zapewne pielęgniarki też mają większy zakres obowiązków...

Ochrona zdrowia 2017.


Zobacz materiał telewizyjny w przedmiotowej sprawie - Szpital przy obecnym stanie zatrudnienia nie jest w stanie zapewnić pacjentom odpowiedniej opieki.

Zobacz także aktualności według działów - Dodatki pielęgniarek brutto brutto po nowemu

Komentarze użytkowników

#1  2017.10.28 15:25:05 ~piel.

Ale mi nowość, teraz też tak jest, lekarz jest "mobilny"- na oddziale, na SOR-e i na innych oddziałach np.na konsultacji a pielęgniarka jak jest na dyżurze na swoim oddziale to nie może być w tym samym czasie w innym budynku np. na SOR-e po co znowu podburzać nasze środowisko?

#2  2017.10.28 15:34:49 ~1 to troll

Jak zawsze trolle pierwsze w komentarzach.

#3  2017.10.28 15:45:42 ~do2

Co to głąbie za określenie trolle? , jak jesteś ze wsi to się nie wypowiadaj, komentarz 1 ma rację tak jest w dużych szpitalach , w dużych miastach.

#4  2017.10.28 15:59:20 ~Trolliki

Widzieliście wideo z wypowiedzią ordynatora oddziału wew? Ma w tym czasie dyżur na oddziale, SOR i pomocy doraźnej. W trzech miejscach pacjentów. A nr 1 trollik o jątrzeniu.

#5  2017.10.28 16:24:00 ~piel.

Lekarz tak a nie pielęgniarka.

#6  2017.10.28 16:35:01 ~do 4

Czytaj ze zrozumieniem, w komentarzu chodzi o pielęgniarki a a na wideo mówi sie wyłacznie o lekarzach

#7  2017.10.28 18:33:56 ~a_

No cóż.analfabetyzm wtórny;-) Do #1, otóż to ! Ani słowa o pielęgniarkach. Jak zwykle -taką mamy tradycję.

#8  2017.10.28 19:51:17 ~do 3

Tak nawiasem.To,że ktoś mieszka na wsi,o niczym nie świadczy,mieszkam w miejscowości górskiej,turystycznej i we wszystkich przyległych wsiach,większość wypasionych chat należy do lekarzy,prawników,burmistrza,biznesmenów,przyjezdnych z różnych dużych miast. itd. itp.

#9  2017.10.28 21:16:40 ~piel

Opieka zdrowotna w Polsce sięgnęła już chyba dna. Nie będzie lepiej ani za rok, ani za dwa, ani za trzy lata. 550+, zwiększone wydatki na zbrojenie, jedna wielka dziura! Nie ustąpią rezydentom, bo po prostu nie mają co zaproponować. Nam też nic nie zmienią. Przestałam się łudzić. Obym się myliła. Zmiana ministra też nic nie wniesie. Jak dobrze, że emerytura puka do moich drzwi.

#10  2017.10.29 00:04:57 ~piel .

Na armię zbrojenia i mundurowych idzie za mało uwazam.Dodać im kasy i przywilejów. Nawet pleban grzmiał z ambony ze na armię idzie za mało. Na Rydzykow i Flaszki jeszcze dać. Jeszcze na sądownictwo _kasę i przywileje zwiększyć i nauczycielom lesnikom i rolnikom. Zdrowie nie jest ważne. A już napewno nie Ci co pracują w ochronie zdrowia.

#11  2017.10.29 00:06:41 ~Trolcia

A co to temacik - straszaczek o pseudo podwyżkach się przejadł ? Zemdliło ? A szkoda hi hi

#12  2017.10.29 09:29:35 ~a_

Niektórzy są ponad takie banalne sprawy jak podwyżki, czy inne prozaiczne sprawy jak np. warunki pracy. I nawet jest to zabawne. Prawda ~Trolcia?

#13  2017.10.29 10:19:34 ~do trollci

Za dużo osób jest zainteresowanych aby sprawa niesprawiedliwych podwyżek dla pielęgniarek i położnych przycichła. I ty trollciku jesteś jedną z nich. Daruj sobie te komentarze. Jesteś ze związków, izb, ministerstwa czy tak ogólnie reprezentujesz dobrą zmianę. A może ty "sygnalista"?