Ministerstwo zdrowia ministra Radziwiłła do Ciebie w spocie reklamowym: „Jeśli chcesz zostać kiedyś rodzicem, weź przykład z królików”. Polacy. Mnóżmy się jak króliki!

Spot reklamowy ministerstwa zdrowia.

 

Zobacz tutaj spot promujący prokreację autorstwa ministerstwa zdrowia oraz komentarze oburzonych internautów...

Poniżej duński spot promujący prokreację: 


Zobacz całe wydanie listopadowe (2017) miesięcznika branżowego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych - pielegniarki.info.pl

Zobacz inne wydania miesięcznika branżowego Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych

Komentarze użytkowników

#1  2017.11.08 18:21:04 ~a_

Miało być zabawnie, bo króliczek taki miękki i puchaty itd, ale wyszła słoma z butów hłabio. I prymitywizm.

#2  2017.11.08 20:59:59 ~li

żenada szkoda słów

#3  2017.11.08 22:00:19 ~piel.

Jaki minister taki spot

#4  2017.11.09 04:41:10 ~Do #2

Treść spotu bez znaczenia, na poziomie zleceniodawcy. Ważna kasa dla autorów. Czyżby znów jak zwykle "znajomi królika " ? Dobra zmiana.

#5  2017.11.09 09:01:26 ~irena

A przepraszam , to reklama viagry jest może? czyli Polak nie potrzebuje rozumu do prokreacji - wystarczy instynkt i temperament królika, tak? . Brawo , brawo - dla Ministra oczywiście, słyszałam że cały zachód śmieje się z nas, bo tutaj nawet krytyka nie chce ,wyciskać swojego piętna''. Czyli wchodzimy w koncepcję poligamii - jedna kobieta przecież nie urodzi 63 dzieci, za to facet jest zdolny spłodzić nawet więcej ( braknie mi tylko obok tego spotu - tej słynnej reklamy farmaceutyku od którego korzeń zapłonie i namiotu ). 3 miliony na papierze - a ludzie żyją za głodowe pensje- Brawo, Brawo ! - już na pewno przy kolejnych wyborach weźmie się to pod uwagę

#6  2017.11.09 09:48:09 ~kate

Ten duński piękny, wzruszyłam się

#7  2017.11.09 16:40:55 ~www

Dzięki panie ministrze za porównanie mnie do królicy .Będę o tym pamiętać kicając do urny wyborczej.

#8  2017.11.10 13:58:10 ~piel.

I bezmózgie inkubatory będą się bzykać z kim popadnie byleby naklepać dużo dzieci,brawo ministrze od zdrowia i od siedmiu boleści.

#9  2017.11.10 14:19:42 ~piel.

Należy brać przykład z ministra - cztery córki i czterech synów. Wywodzi się on z polskiego rodu książęcego Radziwiłłów herbu TRĄBY .

#10  2017.11.11 10:29:15 ~a;-