Pilnie poszukujemy pielęgniarki na zimowisko z dziećmi w Zakopanem. Zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie. Sprawdź termin i wysokość wynagrodzenia netto.

Praca dla pielęgniarki.


Praca dla pielęgniarki 

Pilnie poszukujemy na zastępstwo pielęgniarki na zimowisko z dziećmi w Zakopanem w terminie 13.01-26.01.2018. Zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie. Wynagrodzenie 1 500 zł netto. 

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres biuro@bentur.pl. Tel 603808887.


Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. 

Złóż BEZPŁATNIE ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą). 

Komentarze użytkowników

#1  2018.01.08 09:52:25 ~On8

Szału nie ma jeśli chodzi o wynagrodzenie a jak dla mnie za duża odpowiedzialność i to za ile osób. Ja tam bym nie pojechała za taką śmieszną stawkę

#2  2018.01.08 10:01:45 ~piel.

Tak nas szanują,1500 zł to jak jałmużna,to nie wczasy a odpowiedzialność.Wiem bo jeździłam z dziećmi ,pracy dużo często w dzień i w nocy.

#3  2018.01.08 14:07:33 ~siostra

1500 zł za opiekę nad dziecmi 24h/dobę przez 14 dni bez zmienniczki? Hahahah, ktoś tu nie ma wszystkich w domu.

#4  2018.01.08 20:38:00 ~piel.

Za takie pieniądze to pocałujcie psa w nos!

#5  2018.01.08 21:21:12 ~333

Lekarzowi zaproponowali by tyle śmieszni

#6  2018.01.08 21:32:49 ~Logik

Jest to wyjazd na tygodnie. 14×24=336 godzin, 1500 zł ÷336 godzin= 4 i pół złotego w zaokrągleniu za godzinę. J.E.B.C.I.E S.I.E . Pozdrawiam i życzę miłego wyjazdu.

#7  2018.01.09 04:50:02 ~A

Ludzki pan z tego organizatora! :d ma gest! :d

#8  2018.01.09 09:16:30 ~pll

Pielęgniarka to nie człowiek-pracownik.Pielęgniarka to zysk,dla pracodawców.

#9  2018.01.09 16:41:22 ~Do #6

Takiej liczby godzin pracy bez przerw nie są w stanie zrealizować nawet najbardziej pazerne kontraktowe. Poza tym nie uwzględniłeś przerw na bezpłatne posiłki, które zapewnia pracodawca. I nie przezywaj się "logik", bo nim nie jesteś.

#10  2018.01.09 17:30:39 ~Logik

To jedz i ciesz się tymi przerwami na posilek

#11  2018.01.10 10:44:48 ~Pielęg

Do 9. Jesteś autorem tego ogłoszenia, że tak się spinasz?

#12  2018.01.10 15:13:49 ~Do #11

Nie jestem autorką tego ogłoszenia. Trudno jednak nie zareagować na wypisywane bzdury. Na tego typu zimowiska wyjeżdżają dzieci po kwalifikacji lekarskiej - z założenia zdrowe. Odpowiedzialność za nich ponoszą wychowawcy i kierownictwo a nie pielęgniarka. Oczywiście mogą wystąpić zdarzenia losowe - Zakopane to jednak nie pustynia, w każdej chwili można skorzystać z pomocy lekarskiej. Praca pielęgniarki nie jest taka , jak opisuje to pseudo-logik.

#13  2018.01.13 11:31:20 ~ja

Nie bijcie się o ofertę pazerna już spakowana!

#14  2018.01.13 18:03:36 ~Logik

Jest to praca 24/24 w ciągłej dyspozycji. To nie wyjazd na wczasy więc za takie pieniądze proponuje jechać tej osobie, która nazywa mnie pseudo logikiem, aby mogła cieszyć się przerwami na posiłki i ta super kasę za 2 tygodnie z dala od domu i rodziny za 1500 zł netto. Śmiech na sali

#15  2018.01.14 19:17:35 ~Anka

Byłam kiedyś na zielonej szkole , masakra, odpowiedzialność 24 godz/dobę dokładnie. Wychowawczynie każdą pierdołkę zgłaszały do mnie, nawet w nocy. Nie było żadnej całej przespanej nocy, a to wybity ząb, a to krew z nosa, a to ból głowy itp, itd. Podczas dyskoteki komuś słabo, ktoś żle oddycha, ktoś jest roztrzęsiony, ktoś ma biegunkę, ktoś ma nie takie żrenice jak powinien, ktoś coś wypił i tak w kółko. Panie wychowawczynie wszyściutko zgłaszają, bo w razie czego,jak mówią nie chcą żeby ktoś się o coś czepiał. Też miałam zakwaterowanie i wyżywienie. Nigdy więcej.