Oferta pracy. Caritas AW zatrudni pielęgniarki/-rzy do pracy w Hospicjum lub ZOL. Konkurencyjne zarobki.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek


Zobacz ofertę pracy dla pielęgniarki/położnej. Caritas AW zatrudni pielęgniarki/-rzy do pracy w Hospicjum lub ZOL. Konkurencyjne zarobki.

Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. 

Złóż BEZPŁATNIE ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą). 

Zobacz także aktualności według działów -  Ministerialny zespół ds. strategii na rzecz rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce

Komentarze użytkowników

#1  2018.01.19 10:08:53 ~,,,,,

A może jeszcze ratownicy,którzy tutaj tak się promują.

#2  2018.01.19 11:13:59 ~piel

Chyba tylko na pielęgniarki -kamikadze mogą liczyć. Praca na trzy zmiany oznacza,że po 12 godzinnym dyżurze mogłaby już tylko wyciągnąć kopyta.

#3  2018.01.19 12:14:28 ~ja

To praca dla siostrzyczek zakonnych które uciekają od takiej pracy! i opiekunek

#4  2018.01.19 12:29:58 ~mm

Zadna ze znanych mi placówek kościelnych nie placi przyzwoicie.Jedyne na co można liczyć to harówka na pojedynczych dyżurach i odpowiedzialność za wszystko.Konkurencyjne zarobki .zapewne konkurencyjnie niskie w porównaniu do innych podobnych placówek.

#5  2018.01.19 12:44:54 ~piel.

Caritas i atrakcyjne zarobki to, o czym wiem z autopsji, antonimy.

#6  2018.01.19 14:47:31 ~piel

Dlaczego miłosierny Caritas nie zatrudni sióstr zakonnych i zakonnic-pielęgniarek do tej szlachetnej posługi na rzecz człowieka najbardziej potrzebujacego,hę? .Czyżby nie było chetnych? Czy w/w organizacja z założenia nie kieruje do nich swoich ofert ?

#7  2018.01.19 15:58:00 ~Do #6

Zatrudnia - na stanowiskach kierownictwa i dozoru ( lekarki i pielęgniarki ).

#8  2018.01.19 17:15:38 ~Piel.dyp.

Jestem Za siostry zakonne na opiekunki a na wolontariat przyszłych księży albo jako praktyki Jako dopełnienie Teori

#9  2018.01.19 17:19:18 ~Piel.dyp.

Żeby słowa dopełnić czynem I za Bog zapłać. W teori i gadaniu o miłosierdziu to są mistrzami.Ale jak chory wolą pić to wołają pieleg.zgroza.Bylam świadkiem.

#10  2018.01.19 18:31:11 ~a_

U mnie w mieście jest hospicjum Caritasu, ale oczywiście żadna z sióstr zakonnych tam nie pracuje /są przecież powołane do innych boskich spraw/, pielęgniarki pracują na najniższych stawkach- 12 zł netto, na pojedynczych dyżurach. Z reguły to jest ich druga, dodatkowa praca. Nic dodać, nic ująć.

#11  2018.01.19 20:42:23 ~do10

Trzeba jednak dodać,że świeckie siostry pracują tam dobrowolnie,więc pewnie wszystko im pasuje.

#12  2018.01.20 00:52:20 ~do 9

Nawet w gadaniu o miłosiedziu nie są mistrzami bo plotą banały.

#13  2018.01.20 09:59:47 ~piel.

A ksiądz dyrektor takiej firmy ma się dobrze.

#14  2018.01.20 13:05:37 ~DO 13

DOBRA ZMIANA TO JAK DOTĄD NAJLEPSZA ZMIANA DLA KSIĘŻY DYREKTORÓW.