Żłobek w Krakowie poszukuje pielęgniarki/położnej na stanowisko opiekunki do dzieci w wieku do lat 3. Wynagrodzenie 2400 brutto + możliwa premia.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek i położnych


Zobacz ofertę pracy dla pielęgniarki. Żłobek w Krakowie poszukuje pielęgniarki/położnej na stanowisko opiekunki do dzieci w wieku do lat 3. Wynagrodzenie 2400 brutto + możliwa premia.

Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. 

Złóż BEZPŁATNIE ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą). 

Zobacz także aktualności według działów -  Asystent lekarza a zawód pielęgniarki

Komentarze użytkowników

#1  2018.01.23 09:16:20 ~Źart ?

Takie wynagrodzenie? To obraza pielęgniarki! Wątpię czy opiekunka by zgodziła się na takie minimum a praca wiadomo jaka !

#2  2018.01.23 09:38:21 ~Ewa

Poprzez wysokość wynagrodzenia widać jak doceniają naszą pracę! Nie ma ludzi do pracy w tym zawodzie a pensja żenująca!

#3  2018.01.23 10:33:21 ~:P

W Lidlu proponują na start, bez wykształcenia, 3500 brutto. Plus premia i możliwość rozwoju.

#4  2018.01.23 11:14:03 ~12 MAJA!

Witam. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać na taką propozycję. Chyba, że opłacą też to mieszkanie służbowe. Ale i tak nic w porównaniu z odpowiedzialnością i roszczeniową postawą nowoczesnych rodziców.

#5  2018.01.23 17:50:09 ~majkel

Do #2: Nie ludzi i nie ma pieniędzy na pielęgniarki. Taki system :/ do #3: zawsze można wymienić strzykawkę na Lidla, prawda? ;)

#6  2018.01.23 19:20:32 ~Jagoda

Jasne że można zamienić a jak większość zamieni to sami sobie zrobicie te zastrzyki i życzę powodzenia i celności w nerw.

#7  2018.01.23 21:13:07 ~beti

Niech sobie pracodawca sam pracuje za 1680zł netto, to po prostu chamstwo

#8  2018.01.23 22:37:49 ~Piel.

Oj, to tylko samopielęgnacja pozostaje za taką pensję.

#9  2018.01.23 23:14:26 ~Majkel

#6: Ten argument jest już nudny. Co do zastrzyków, większych problemów nie będzie. Zrobią jak nie tu to tam ;)

#10  2018.01.24 14:14:31 ~haha

Mozna oczywiscie! w lidlu za towar odpowiadasz, moje kolezanki z roku mowia, ze jesli cos pojda do lidla :)))