Zobacz pismo... Panie w czepkach ze związków zawodowych napisały pismo o "podtrzymanie pilnej debaty poświęconej pielęgniarkom i położnym". Naprawdę? Może już czas na skuteczniejsze działania...

Działalność związku pielęgniarek.


               

                 

Komentarze użytkowników

#1  2018.02.21 07:39:24 ~Piel.

Czyżby następny pic na wodę - fotomontaż ? A jakaż to będzie debata: otwarta ? pół otwarta ? czy jak to stało się już tradycja zamknięta ? Przyp. debata WUM/2017 Dlaczego zero info ntt. w mediach ? Tylko w tym portalu - gdy lekarze protestowali non stop informacje w głównych mediach w godzinach wysokiej oglądalności

#2  2018.02.21 09:59:05 ~Iwona

Moze by tak te nieroby z izb zabrały by się nagłośnienie w mediach problemu braku pielęgniarek. Siedzą cichutko i zero nagłośniania lekarze potrafia zadbać o rozglos we wszystkich mediach non stop

#3  2018.02.21 12:20:15 ~Pigulka

Ja proponuje by kazda z nas uswiadamiala kolezanki z pracy jak wazna jest jednoetatowosc, by chodzac na zebrania zwiazkow nie dopytywaly o 100zl jakiegos socjalu, a rozmawialy o formach protestu. Bierzmy zwolnienia lekarskie, gdy jestesmy chore, pracujmy na jeden etat i wspierajmy sie nawzajem. Walczac miedzy soba nic nie zdzialamy. Prosze Was wszystkie i wszystkich, zjednoczmy sie jak nigdy wczesniej i zawalczmy! Przeciez mozemy i umiemy, a Panie w czepkach nam pomoga, tylko jasno przedstawmy nasze oczekiwania!

#4  2018.02.21 13:04:59 ~Piel

Jesteśmy nic nie znacząca grupą zawodowa dla rządzących i nic i nikt tego nie zmieni, podpisane 4x400 i nie mamy prawa protestować.

#5  2018.02.21 13:30:59 ~Jojo

A może tak solidarnie umówimy się na konkretny dzień i pójdziemy oddać krew ? Nie będzie wtedy zarzutu że nie dbamy o pacjentów ;)

#6  2018.02.21 14:23:15 ~Joanna

Do postu #3 dodam jeszcze wykonujmy tylko swoje obowiązki, zwolnijmy tempo i nie udawadniajmy całemu światu, że ze wszystkim dajemy radę. Słabo mi się robi jak czytam żale niektórych koleżanek,że pracują za lekarza i za salową. Zawalczmy chociaż o naszą godność.

#7  2018.02.21 17:42:57 ~piel.

Wazny temat a jak mało tu komentarzy i o jakim my zjednoczeniu mówimy - chyba, że samo czytanie pobudzi w końcu nasza pielegniarska świadomość ? Ale zaciagniete kredyty zwycięża i do wieloetatowek niewiele dotrze

#8  2018.02.21 19:18:56 ~Do#7

"Mówił dziad do obrazu , a obraz do niego ani razu" - to po co ten "dziad" w każdym temacie to powtarza ?

#9  2018.02.22 08:56:20 ~piel .

QM

#10  2018.02.22 12:25:58 ~Do#9

Rozwiń zastosowany skrót. Nawet wszystkowiedzący wujek Google mówi, że to metr kwadratowy a chyba nie o top Ci chodziło.