Poszukiwana pielęgniarka do pracy. Wynagrodzenie 3800 zł brutto na etat. Możliwość nawiązania współpracy w ramach umowy cywilno-prawnej lub umowy-zlecenie 40 zł/godz.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek

Bezpłatny miesięcznik dla pielęgniarek i położnych

Nakład 30 tysięcy egzemplarzy...

Poniżej okładka wydania marcowego...


23 lutego 2018 roku - Darmowe kursy języka niemieckiego dla dyplomowanych pielęgniarek i położnych - zobacz więcej informacji...


Zobacz także:

Aktualności według działów:

dodatki brutto brutto dla pielęgniarek i położnych po nowemu 

nowa ustawa o wynagrodzeniach zasadniczych pielęgniarek i położnych

24 lutego 2018 roku - Państwowa Inspekcja Pracy kontroluje szpitale. Przedmiot kontroli: czy dyrektorzy postępują właściwie realizując ustawowy wzrost wynagrodzeń zasadniczych, poprzez włączanie dodatków brutto brutto do pensji zasadniczych pielęgniarek i położnych.


25 lutego 2018 roku - Związki zawodowe pielęgniarek twierdzą, w piśmie do Głównego Inspektora Pracy, że ustawa o najniższych wynagrodzeniach zasadniczych "opisuje grupę zawodową pielęgniarek i położnych nie w trzech, ale w pięciu grupach". Zobacz argumentację za tym punktem widzenia...

26 lutego 2018 roku - Pielęgniarce z wynagrodzeniem zasadniczym w wysokości 1 800 zł, podstawa powinna, zgodnie z ustawą, wzrosnąć o co najmniej o 69,60 zł. Pracodawca w swojej ocenie spełnił wymogi ustawy podnosząc jej wynagrodzenia zasadnicze o... złoty 2,70. Jakim cudem?

27 lutego 2017 roku - Dyrektor - Pan i Władca? "Część pracodawców próbuje bezpodstawnie nie uwzględniać posiadanego przez pielęgniarki i położne wykształcenia lub specjalizacji twierdząc, że pracodawca nie wymaga tak wysokich kwalifikacji na danym stanowisku pracy". 

28 lutego 2018 roku - Pielęgniarka podwyższyła swoje kwalifikacje zawodowe. Zgodnie z ustawą o najniższych wynagrodzeniach w ochronie zdrowia, powinno się to wiązać z przypisaniem jej przez pracodawcę nowego, wyższego "współczynnika pracy". Kiedy powinien pracodawca dokonać? Natychmiast czy  od 1 lipca 2018 roku.                            


Zobacz ofertę pracy dla pielegniarki. Poszukiwana pielęgniarka do pracy. Wynagrodzenie 3800 zł brutto na etat. Możliwość nawiązania współpracy w ramach umowy cywilno-prawnej lub umowy-zlecenie 40 zł/godz.

Zobacz oferty pracy dla pielęgniarek i położnych. 

Złóż BEZPŁATNIE ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą). 

Zobacz także aktualności według działów -  Nadciąga katastrofa - brak pielęgniarek

Komentarze użytkowników

#1  2018.03.06 11:51:19 ~Kobieta

Za taką stawkę to niech sami pracują a etat pielęgniarski to 37,5godz tygodniowo a nie 40.

#2  2018.03.06 13:36:52 ~Kaśka

Do #1 40 zł za godzinę pracy proponują. Takie wynagrodzenie. Czytaj ze zrozumieniem.

#3  2018.03.06 15:16:15 ~Do#1

I tu masz sporo racji. Po co pracować za 3800 zł kiedy już za kilka lat zagwarantowane będzie w gr. 9 aż 2496 zł.

#4  2018.03.06 15:16:16 ~Do#1

I tu masz sporo racji. Po co pracować za 3800 zł kiedy już za kilka lat zagwarantowane będzie w gr. 9 aż 2496 zł.

#5  2018.03.06 16:57:59 ~Kobieta

40zł za godz. dają na umowie cywilno-prawnej, a na etacie 3800brutto, to pensja netto czyli jak kto woli na rękę jakieś 2700 zł to tak dużo? Tyle to w sklepie proponują. I proszę czytać ze zrozumieniem!

#6  2018.03.06 17:36:59 ~Do#5

Nie twierdzę, że te 3800 zł dużo , ale te obiecane 2496 to też nie netto. Jeżeli nie jesteś zainteresowana oferowaną pracą niepotrzebnie czytasz i komentujesz to ogłoszenie. A jeśli w sklepie lepiej to sklepy też oferują pracę.

#7  2018.03.06 20:51:54 ~pytanie

To ile wy zarabiacie ?

#8  2018.03.06 21:40:16 ~do 6

A Ty co za trol ? jakim prawem proponujesz pracę pielęgniarce w sklepie a nie np.rezydentom ? I to jest ten właśnie brak inteligencji i klasy pielęgniarskie ! ŻENADA! !

#9  2018.03.06 21:43:01 ~do 8

Celna i mądra riposta, pozdrawiam :)

#10  2018.03.07 05:10:23 ~Do8,9

"Kobieta " w #5 pisze "tyle to w sklepie proponują " W komentarzy #6 - "jeśli w sklepie lepiej to sklepy też oferują pracę". To samo, a ten z #6 to troll. A sklepy oferują pracę zainteresowanym spełniającym określone warunki. Być może przyjęli by też lekarza ( rezydenta nie, bo takiego zawodu nie ma ). Oczywiście proponują sklepy a nie ja. A gdybym była właścicielem sklepu chętniej widziałabym absolwentkę szkoły handlowej niż dowolnie wysoko kształconą pielęgniarkę. Część z nas uważa, że w hierarchii zawodów zawodów na szczycie jest pielęgniarka a potem długo nikt. W tym przekonaniu utwierdzają nas izby - p. Małas kiedyś stwierdziła, że pielęgniarka na starcie powinna zarabiać ok. 7 5 tys zł. a tu ktoś oferuje pracę za połowę "izbowej" stawki. Czas zejść na ziemię. A swoją drogą nie znam póki co pracującej w sklepie pielęgniarki. A nawet więcej. Te pielęgniarki, które znam zamiast narzekać i obrażać innych znalazły dla siebie odpowiednie miejsce pacy. Ja też. Popieram #7.

#11  2018.03.07 05:10:24 ~Do8,9

"Kobieta " w #5 pisze "tyle to w sklepie proponują " W komentarzy #6 - "jeśli w sklepie lepiej to sklepy też oferują pracę". To samo, a ten z #6 to troll. A sklepy oferują pracę zainteresowanym spełniającym określone warunki. Być może przyjęli by też lekarza ( rezydenta nie, bo takiego zawodu nie ma ). Oczywiście proponują sklepy a nie ja. A gdybym była właścicielem sklepu chętniej widziałabym absolwentkę szkoły handlowej niż dowolnie wysoko kształconą pielęgniarkę. Część z nas uważa, że w hierarchii zawodów zawodów na szczycie jest pielęgniarka a potem długo nikt. W tym przekonaniu utwierdzają nas izby - p. Małas kiedyś stwierdziła, że pielęgniarka na starcie powinna zarabiać ok. 7 5 tys zł. a tu ktoś oferuje pracę za połowę "izbowej" stawki. Czas zejść na ziemię. A swoją drogą nie znam póki co pracującej w sklepie pielęgniarki. A nawet więcej. Te pielęgniarki, które znam zamiast narzekać i obrażać innych znalazły dla siebie odpowiednie miejsce pacy. Ja też. Popieram #7.

#12  2018.03.07 05:42:01 ~Do#8

Komentarz z innego wątku : "Ja zamierzam po 20 latach pracy iść do Lidla noc przespaną niedziela wolną i kasa dobra.pozdrawiam - ~pielęgniar". Pewnie kolejny troll.

#13  2018.03.07 07:45:56 ~Piel.

Do 12 na pewno nie trol ale realna ocena sytuacji.Ciężar naszej pracy, odpowiedzialności, szkodliwości, zarwanych nocy i świat nie do porównania z handlem. Pielęgniarki pracują ponadto na kilku etatach bo nasz system zdrowotny nie przestrzega norm zatrudnienia. Do11 o jakim ty szczycie piszesz jeśli chodzi to pielegniarki sa tuż za sprzataczkami zaraz - jeśli chodzi o szacunek i pensje. Jak pielęgniarka może mieć pensję minimum i sprzątaczka czy fryzjerka też ?

#14  2018.03.07 08:02:10 ~Pieleg.

Do 13 zgadzam się. Wczoraj w codziennej prasie przeczytałam artykul nt. niezadowolenia wśród policjantów. Również nie zarabiają kokosow i w zwiazku z tym zapowiadają protest.Pisza o ich warunkach pracy - o szkodliwych warunkach i ich ryzyku zawodowym. Jesli coś pisze się o pielegniarkach to zazwyczaj statystycznie o brakach i średniej wieku. Dlaczego nie potrafimy zainteresować mediów poważnymi kwestiami zawodowymi, naszymi warunkami pracy w połączeniu z profesjonalizmem zawodowym i odpowiedzialnością ? A poza tym nie są skloceni i podzieleni między sobą - nie mają aż tak złośliwych oddzialowych, koordynujacych czy przełożonych jak u nas sa! ZMADRZEJMY MY NAJPIERW !

#15  2018.03.07 12:02:43 ~Obserwator

Do 4 popieram. Przykre jest to, że pielegniarkom nie pomagają media. Brak jest na poziomie merytorycznym i zgodnego z realiami serialu dokumentalnego, fabularnego, wywiadu, reportażu czy innej formy przekazu dot. profesjonalizmu i odpowiedzialności w zawodzie pielęgniarki. Częściej powtarzanych w głównych mediach (w przeciwieństwie do lekarzy) Pani Szczurek-Żelazko pielęgniarka - wiceminister służy i pomaga lekarzom (pewnie jakiś lekarski lub inny w tym polityczny nepotyzm) w końcu wysoko awansowala. Obiecala promocje zawodu pielegniarki w 1 kwart.twgo roku i cO? Ano nic nie slychac i nie widać tej promocji a pielegniarek w Polsce najmniej wg krajow UE. Szczęśliwa pewnie bo Ukrainki kształcą się zaadarmo by nas zastąpić. Ukrainki za darmo a my płacimy ciężkie pieniądze za specjalizację czy studia. Nic nam PIS nie dał. Dodatki od PO - od ZEMBALI. Podwyżek stałych nie mamy - lekarze tak. Jak można tak traktować wykruszajaca się grupę zawodową - jak wy możecie na to pozwolić - wy pielegniarki ! Kiedy w końcu zostanie zdjety prymitywny serial "Pielegniarki" wtorek - g.12, podobnie rola Halinki Kiepskiej pielęgniarki z serialu "Świat wg kiepskich" czy negatywny obraz lub lekcewazacy w "Barwach szczescia" czy w in. serialach. Prawnik, lekarz, urzędnik, ksiądz, policjant, nauczyciel, strażak zawsze bohater i z pozytywnym odbiorem !

#16  2018.03.07 12:11:50 ~ja