Pielęgniarski mem (16) - à propos (NIE)porozumienia pań w czepkach z ministrem zdrowia.

Pielęgniarski mem.


Pielęgniarski mem (16) - à propos (NIE)porozumienia pań w czepkach z ministrem zdrowia. 


Zobacz inne pielęgniarskie memy:

Pielęgniarski mem (15) - à propos stwierdzenia przez wiceminister zdrowia panią Józefę Szczurek-Żelazko, podczas wizyty Rzeszowie, gdzie pojechała wyleczyć ponad 500 pielęgniarek ze zwolnień lekarskich, że problem jest fakt, iż "nasze informacje (z dobrymi informacjami także dla pielęgniarek i położnych) nie zawsze są komunikowane pracownikom".

Pielęgniarski mem (14) -  à propos polskiego pielęgniarskiego piekła...

Pielęgniarski mem (13) -  à propos zapowiedzi, że kampania rządowa promująca zawód pielęgniarki będzie prowadzona wśród przedszkolaków...

Pielęgniarski mem (12) -  à propos udziału pani Małas w rządowej kampanii promującej zawód pielęgniarki i położnej...

Pielęgniarski mem (11) - à propos wspólnego zobowiązania pań w czepkach i ministra zdrowia o "nie ujawnianiu szczegółów będących przedmiotem rozmów."

Pielęgniarski mem (10) - à propos wynagrodzeń pielęgniarek i położnych w kontekście zwolnień L4.

Pielęgniarski mem (9) - à propos działalności wiceministra zdrowia pani Józefy Szczurek-Żelazko. Prosimy o propozycje dokończenia memu...

Pielęgniarski mem (8) - à propos znacznej liczby pielęgniarek i położnych przebywających na zwolnieniach L4. Dyrektorzy nie wiedzą czemu... My wiemy!

Pielęgniarski mem (7) à propos wyemitowania przez rządową telewizję reportażu o "epidemii" wśród pielęgniarek anestezjologicznych i instrumentariuszek. W sumie to nic się nie dzieje. Poinformowano tylko ZUS, wojewodę, NFZ. A dyrektor mówi, że sytuacja dotyczy tylko 5% pielęgniarek. Pozostałe pracują normalnie...

Pielęgniarski mem (6) - à propos Dnia Pielęgniarki i Położnej. Niech nikt nie mówi, że w Polsce pielęgniarek i położnych nie cenią!

Pielęgniarski mem (5) - à propos ustawowego zmuszenia pielęgniarek i położnych do wypisywania druków L4. Cel? Optymalne wykorzystani czasu lekarza.

Pielęgniarski mem (4) - à propos zapowiedzi rządu, że dyrektor szpitala będzie mógł wziąć pod opiekę pielęgniarkę z Ukrainy...

Pielęgniarski mem (3) - à propos pielęgniarek z Ukrainy...

Pielęgniarski mem (2) - à propos rozpoczynającej się w dniu dzisiejszym (18 kwietnia) "debacie o zdrowiu" ministra Szumowskiego w kontekście obecnej sytuacji zawodowej pielęgniarek i położnych...

Pielęgniarski mem (1) - à propos "sytuacji punktowych" wiceministra zdrowia pani Józefy Szczurek-Żelazko...

Komentarze użytkowników

#1  2018.07.11 14:47:53 ~Piel.

A co w Lublinie? - kontynuujmy ten ważny temat.

#2  2018.07.11 15:10:57 ~piel.

Dlaczego pani Zofia Małas nic nie mogła w sprawie wynagrodzeń ,a teraz może? Kto ją do tego upoważnił,czyżby opamiętanie przyszło samo?

#3  2018.07.11 15:29:59 ~Aga

W Lublinie trwa nadal strajk.

#4  2018.07.11 15:37:36 ~pielęgniar

Pracuje 33 lata i coraz większe upodlenie zawodu, zaczynając pracę dojeżdżaliśmy z lekarzami tym samym autobusem do pracy, teraz oni w Porsche i innych Maserati , a ja dalej z sieciówka w ręku. Miałam nadzieję po nauczce z 2015 roku, że coś się ruszy do przodu 5 lat przed emeryturą, atu zamiast do przodu to do tyłu.

#5  2018.07.11 16:14:16 ~piel.

Mem SEDNO brawo dla autorów

#6  2018.07.11 16:41:09 ~omcmgr

Minister zdrowia zaproponował, aby piąta rata "zembalowego" zafunkcjonowała od 1 stycznia 2019 roku . „Nie ma akceptacji związków pielęgniarek na piątą ratę dodatków brutto brutto 4x400 zł"- powiedziała Ptok. Minister wysłuchał przedstawicieli pielęgniarskiego ludu pracującego. Zamiast 5 x 400 zł od 1 stycznia dostaniemy kolejną znaczącą podwyżkę w wysokości 100 zł od 1 lipca 2019 r. Chciałoby się rzec do Małys i Ptok – BRAWO, WY.

#7  2018.07.11 16:42:08 ~a_

W sedno! Pozdrawiam Autorów ;d

#8  2018.07.11 16:59:46 ~pielęgniar

Pamiętajmy, że porozumienie to nie akt prawny, a tam może być więcej niepodzianek

#9  2018.07.11 17:16:17 ~piel.

Nie jest to żadna podwyżka dla nas to jest oczywiste (opinia publiczna wie że dostaliśmy kolejne pieniądze) ale zgadzam się że jest to porozumienie z korzyścią dla nas, bo ile było na tym portalu komentarzy co z zembalowymi po 2019r cuda wianki tu były wymyślane a prawda była taka że nikt nie wiedział. A teraz mamy klarowną sytuację i żaden dyrektor as nie okradnie.

#10  2018.07.11 17:37:20 ~pielęgniar

W poprzednim rozporządzeniu była zapis określający czas po 2019 roku- i tam było napisane że zabrać nikt nam tego nie może.

#11  2018.07.11 18:52:12 ~Pielegniar

Nasze izby pielęgniarskie oraz panie które na reprezentują patrzą tylko na siebie. Chętnie bym się z izb wypisała bo nic z tego nie ma. Tylko pensje zabieraja

#12  2018.07.11 19:16:30 ~do 10

Nie pleć bzdur!

#13  2018.07.11 19:19:06 ~do 10

To Ty chyba czytasz ten portal od wczoraj, pół roku było to maglowane co będzie z dodatkami po 2019

#14  2018.07.11 19:39:51 ~nurse

Z dodatku zembalowego izby nic nie miały. Ale 1% od podstawy a i owszem.a ona od września znacząco wzrośnie.Kto na tym skorzysta? Bo na pewno nie magister ze specjalizacją.Jak dać aby nic nie dać, cdn. I to, co się dało, okroić?

#15  2018.07.11 20:39:13 ~Piel

Fakty w TVN podały dziś rzetelną informację o strajku w Lublinie i sytuacji w szpitalu w Mielcu i Stalowej Woli. Co najważniejsze powiedzieli również, że wczorajsze porozumienie szumnie odtrąbione przez telewizję rządową jako sukces, polega jedynie na włączeniu do podstawy dodatku przyznanego pielęgniarkom przez ministra Zembalę jeszcze w 2015 roku, a więc nie są to żadne podwyżki.

#16  2018.07.11 21:35:21 ~Piel

Najlepiej brudzi się własne gniazdo to my najlepiej potrafimy.

#17  2018.07.12 06:34:59 ~do 16

Oceniać zacznij od siebie.

#18  2018.07.12 12:24:18 ~Pielęgniar

Co z pielęgniarkami pracującymi w DPSach? Czy dostaną te podwyżki?

#19  2018.07.12 16:39:53 ~Do#18

Poczekaj na akty prawne regulujące płace w oparciu o zawarte porozumienie. Ale "ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę".