Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis stanowiska: praca w punkcie pobrań i szczepień, wykonywanie na zlecenie lekarza EKG oraz testów skórnych, kompleksowa opieka nad pacjentem, przygotowanie pacjentek przed wizytą lekarską. Wymagania: ukończony kurs szczepień ochronnych oraz doświadczenie w szczepieniu dzieci, ukończony kurs EKG oraz doświadczenie w wykonywania badań u dzieci i dorosłych, ukończony kurs wykonywania testów skórnych, umiejętność pobierania krwi u małych dzieci oraz osób dorosłych, co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy zawodowej (najlepiej w przychodni), wysoka kultura osobista, punktualność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, otwartość, zorientowanie na pacjenta, Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, pracę w miłym zespole. Praca dodatkowa.

Miejsce pracy:

Babka Medica Sp. z o.o. Sp.k
Słomińskiego 19 lok. 517
Warszawa, 00-195