Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zadania: • opieka nad pacjentem • opieka nad pacjentem pooperacyjnym • przygotowywanie gabinetów zabiegowych i lekarskich poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości • wykonywanie badań diagnostycznych i procedur medycznych; • obsługa gabinetu zabiegowego • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami Oczekiwania: • doświadczenia w zawodzie minimum 1 rok, • mile widziane doświadczenie w anestezjologii na sali operacyjnej, • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, • znajomości pakietu MS Office, • znajomości języka angielskiego . Oferujemy: • wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu; • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji; • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze. • elastyczny grafik pracy

Miejsce pracy:

Krajmed Centrum Nowoczesnej Laryngologii Sp. z o.o.
Wałbrzyska 11/55
Warszawa, 02-739