Działy aktualności

Komentarze pielęgniarek i położnych

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Trudno w naszym środowisku pielęgniarek i położnych zorganizować protest, bo straciłyśmy całkowicie zaufanie do związków. To towarzystwo wzajemnej adoracji parło do władzy...

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Trochę mnie to śmieszy, że dla pielęgniarek tytuł magistra to coś niezwykłego i nadzwyczajnego do osiągnięcia a już jak ktoś ma magistra to uważa, że osiągnął szczyt nad szczyty.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Na dyżurach nocnych przy 6 dostępnych w brudowniku basenach myłam je i dezynfekowałam. Czasem tych basenów musiałam użyć nawet 15 czy 20. Wywoziłam też zwłoki do prosektorium. Do tej pory tak się pracuje w moim szpitalu.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: W szpitalu jestem pielęgniarzem po ciężkich studiach, głupim magistrem pielęgniarstwa... zerem... nie mam prawa głosu bo g** wiem... taka jest prawda o naszym zawodzie! NIE SZANUJCIE SIĘ!!! TO I INNI NAS NIE SZANUJĄ!

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Przez podziały w naszej grupie korzystają wszyscy, a my patrzymy tylko która jest lepsza od innej, oczy byśmy wydrapały o najmniejszy sukces swojej koleżanki. Psy wieszamy na lekarzach, ratownikach a nawet na tych biednych salowych. Nikt ale to nikt nas nie będzie szanował bo same się nie szanujemy.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Pracuję 30 lat w oddziale zabiegowym.Pensja zasadnicza 1850. Z powodu braku personelu przemieszcza się nas na inne oddziały...

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Starsze pielęgniarki już niedługo poodchodzą na emerytury i pozostaną puste oddziały.

Pielęgniarstwo 2017.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: "Pielęgniarki to sfeminizowane środowisko i każda, która wychyli się do przodu dostaje po głowie..."

Opinie użytkowników pielegniarki.info.pl

Komentarz na pielegniarki.info.pl: "Uciekłam z tego niewolnictwa po zaledwie pięciu latach pracy. Nocki, świątki i piątki - nierzadko dyżury nocne w pojedynkę (...)"

Opinie użytkowników pielegniarki.info.pl

Komentarz na pielegniarki.info.pl: "Skończyłam studia wyższe, pracuję 29 lat, kursów już nawet nie liczę. Moja pensja jest taka sama jak pensja mojej sąsiadki, która pracuje jako bileterka na basenie..."

Opinie użytkowników pielegniarki.info.pl

Komentarz na pielegniarki.info.pl: "No i mamy 2017 rok, wzrosła pensja minimalna! i wiecie co się stało - panie salowe zarabiają więcej wraz z nockami od pielęgniarek pracujących na jednej zmianie".

Opinie użytkowników pielegniarki.info.pl