Działy aktualności

Strajk pielęgniarek w Staszowie o dodatki brutto brutto

Kilka słów do pielęgniarek i położnych. Kto się wypowiada? Przewodnicząca strajku w Staszowie: "Nikt nie ruszył za nami żeby rozpętać ogólnopolską akcję, a teraz czytam komentarze i chwilami niedobrze mi się robi".

Komentarze pielęgniarek i położnych

Strajk pielęgniarek w Staszowie: Opinia decydentów... reaguje pielęgniarka... i portal pielęgniarki.info.pl - artykuł z kwietniowego wydania ogólnopolskiego miesięcznika branżowego pielęgniarek i położnych pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy.

Ogólnopolski miesięcznik branżowy pielęgniarek i położnych pielegniarki.info.pl - nakład 30 tysięcy egzemplarzy.

Dyrekcja szpitala w Staszowie wydaje komunikat na stronie internetowej: "NIESTETY OSTATNIE TYGODNIE MOGĄ ZAPRZEPAŚCIĆ SUKCESY NASZEGO ZAKŁADU".

Pielęgniarki 2017.

Zobacz reakcję pielęgniarek i położnych po podpisaniu porozumienia w Staszowie. Zobacz materiał telewizyjny z momentu podpisania porozumienia...

Strajk pielęgniarek i położnych w Staszowie.

Sprawdź co zapisano w porozumieniu, które zakończyło strajk pielęgniarek i położnych w staszowskim szpitalu.

Strajk pielęgniarek i położnych w Staszowie.

Kilka słów w sprawie zakończonego strajku pielęgniarek i położnych w Staszowie.

Strajk pielęgniarek i położnych w Staszowie.

18 kwietnia 2017 - godz. 16.00 Nowe informacje w sprawie warunków zawieszenia protestu pielęgniarek i położnych w Staszowie.

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

18 kwietnia 2017 - godz. 15.00 - Zobacz warunki zawieszenia protestu pielęgniarek i położnych w Staszowie.

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

18 kwietnia 2017 - godz. 14.00 Pielęgniarki i położne zawiesiły protest w szpitalu w Staszowie. Strajk generalny odwołany...

Strajk pielęgniarek i położnych.

W staszowskim szpitalu pracuje około 280 pielęgniarek i położnych. Zasługują one na nasze uznanie i wsparcie. Na 280 z nich czynny udział w strajku bierze...

Strajk pielęgniarek i położnych.

Zobacz zdjęcia pielęgniarek i położnych okupujących gabinet dyrektora szpitala w Staszowie.

Strajk pielęgniarek i położnych.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Zawsze profity dla lekarzy, a ciężka praca dla pielęgniarek. Już dość oszukańczej polityki i głodowych pensji dla pielęgniarek! Jak można w imię "dobra" pacjentów napychać kabzy innym grupom ochrony zdrowia, a w sposób perfidny oszczędzać na grupie zawodowej pielęgniarek.

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

Wielka(n)moc pielęgniarek i położnych w Staszowie. Protestujący okupują gabinet dyrektora szpitala. Zobacz zdjęcia...

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

Nie mamy innego wyjścia - odpowiada biały personel i przygotowuje strajk generalny. - Od środy rozpoczynamy strajk wszystkich pielęgniarek i położnych, jednocześnie, aż do skutku, aż do odwołania - zapowiada Beata Uba, przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Pielęgniarek i Położnych w staszowskim szpitalu.

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

Komentarz na pielegniarki.info.pl: Banda popaprańców! Nie ta forma, nie ten czas protestu, to ja się pytam, jaka forma i jaki czas? Dla pielęgniarek nigdy nie było czasu i nigdy nie było pieniędzy, więc skończcie pieprzyć te swoje farmazony i zmieńcie płytę, bo słyszymy to przynajmniej od 20 lat!

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

Wieczorem po powrocie ze spotkania w NFZ dyrektor szpitala w Staszowie zaproponował protestującym, aby zawiesili akcję strajkową do końca roku, kiedy znane będą wszystkie skutki wprowadzanej reformy służby zdrowia, jednak spotkał się z odmową.

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

Staszów: dyrektor zapowiedział, że rozpoczyna procedurę wygaszania działalności szpitala. Dyrektor ma poparcie np. innych dyrektorów szpitali i starostów. Pielęgniarki i położne maja poparcie w mediach społecznościowych...

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

"Wszyscy stwierdziliśmy, że po pierwsze nie ta metoda protestu i wszyscy stwierdziliśmy, że nie ten czas protestu. Pielęgniarki, jako jedyna grupa zawodowa otrzymuje dzisiaj specjalny dodatek." Autorzy powyższej opinii zapomnieli, że pielęgniarki mają wypłacany dodatek dlatego, że ich pensje są żenująco niskie! Trzeba było lepiej płacić! Obłudnicy...

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

Kontrola NFZ w Staszowie stwierdza: "na oddziale neurologii, który objęty jest strajkiem rotacyjnym pracuje o dwie pielęgniarki mniej niż powinno. Czyli na 15 pacjentów jest tylko jedna pielęgniarka". Jeżeli okaże się, że jest zagrożenie życia i zdrowia pacjentów to... trzeba będzie rozwiązać umowę ze szpitalem - twierdzi NFZ. No to idźcie w Polskę kontrolerzy NFZ i zamykajcie szpital po szpitalu...

Strajk pielęgniarek w Staszowie.

Pielęgniarki i położne w Staszowie: Na dzień dzisiejszy wiemy, że w 12 szpitalach w Polsce włączono dodatek brutto brutto do wynagrodzenia zasadniczego!

Strajk pielęgniarek w Staszowie.