Działy aktualności

Sojusz pań w czepkach z ministrem

Panie w czepkach utajniły treść rozmów z ministrem zdrowia. Teraz opublikowały zdjęcie z dnia 11 czerwca 2018 roku i opatrzyły je podpisem: Spotkanie przedstawicieli Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz OZZPiP. Po co? Miny mają nietęgie!

Działalność pań w czepkach.

Zobacz co powiedziała Portalowi politykazdrowotna.com pani Małas w sprawie rozmów ze stroną rządową. Zaczyna to wszystko wyglądać jak telenowela brazylijska...

Sojusz pań w czepkach z ministrem

Pielęgniarki Cyfrowe: Zdaniem pielęgniarek i pielęgniarzy program wsparcia absolwentów może pogłębić konflikty w środowisku, w którym już przez różnice w wykształceniu panuje mobbing wobec młodych ludzi, co potwierdziły nasze publikowane badania „Relacje w zespołach pielęgniarskich”.

Utajnione rozmowy izby, związków z ministrem.

5 czerwca godz. 13.29 - zobacz oficjalne stanowisko pań w czepkach w sprawie utrzymywania w tajemnicy treści rozmów ze stroną rządową. "Zależy na tym, żeby nie przedstawiać wyników fragmentarycznych, które przez brak pełnego kontekstu i szczegółowych ustaleń mogą powodować dezinformację i utrwalanie przekonań niezgodnych z prawdą".

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Zobacz komentarze (w oryginalnym brzmieniu) pod dzisiejszą informacją samorządu pip w sprawie utajnienia rozmów ze stroną rządową. Jeden z komentarzy: "Środowisko pielęgniarek i położnych już naszym samorządom i związkom nie ufa...".

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Pielęgniarki Cyfrowe pytają ministra zdrowia: w imieniu środowiska pielęgniarskiego i położniczego zwracamy się z zapytaniem, dlaczego rozmowy przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia z przedstawicielami środowiska pielęgniarskiego i położniczego na tematy przyszłości pielęgniarstwa zostały utajnione?

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Samorząd i związki pielęgniarskie negocjują w tajemnicy. Pielęgniarek i położnych nie informują o przedmiocie rozmów. "Tak się umówiły z ministrem"! Natomiast informują media... Zobacz co przekazały do publicznej wiadomości...

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Dodatki brutto brutto od 2019 roku - 11 czerwca zwołano prezydium OZZPiP, które liczy 18 osób. Panie w czepkach: Zwołaliśmy nadzwyczajne posiedzenie prezydium i tam będziemy omawiać te nowe propozycje". Zobacz czego dotyczą propozycje ministra zdrowia.

Dodatki brutto brutto po nowemu.

Jedna z pań w czepkach przekazała do mediów informację czego dotyczą rozmowy z ministrem zdrowia, który przedstawił kilka wariantów...

Działalność pań w czepkach.

To co ogłosiły panie w czepkach na swoim fanpage w dniu 29 maja wywołało ogólne wzburzenie* środowiska pielęgniarskiego. *Zdajemy sobie sprawę, że zamiast słowa wzburzenie, bardziej adekwatne byłoby słowo...

Działalność pań w czepkach.

"Czy plebs pielęgniarski jest zbyt ograniczony aby poznać temat rozmów"? Zobacz co uzgodniły z ministrem panie w czepkach! Skandaliczny sojusz pań w czepkach i ministra zdrowia...

Sojusz pań w czepkach z ministrem

Zobacz co uzgodniły z ministrem! Skandaliczny sojusz pań w czepkach i ministra zdrowia...

Sojusz pań w czepkach z ministrem

Pielęgniarski mem (11) - à propos wspólnego zobowiązania pań w czepkach i ministra zdrowia o "nie ujawnianiu szczegółów będących przedmiotem rozmów."

Pielęgniarski mem.

Panie w czepkach mają swoje tajemnice z ministrem zdrowia. Komentarz: "NIKT dłużej nie zgodzi się pracować na niewolniczych warunkach. Pielęgniarstwo to samodzielny zawód, kierujący się etyką zawodową, to jeden z ważniejszych głosów w zespole terapeutycznym wciąż niedoceniany w Polsce! Stłamszone, sponiewierane, zchorowane mówimy DOŚĆ!!! Czekam na odsłonę tejże tajemnicy posiedzenia"!!!

Działalność pań w czepkach.

Skandaliczny sojusz pań w czepkach i ministra zdrowia... Zobacz co uzgodniły z ministrem!

Działalność pań w czepkach.

Tajemnice pań w czepkach i ministra zdrowia... Zobacz komentarze pielęgniarek i położnych...

Działalność pań w czepkach.