Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych opublikowało pytania egzaminacyjne państwowego egzaminu specjalizacyjnego.

1 min czytania
AktualnościDofinansowane specjalizacjeSpecjalizacje pielęgniarskie - pytania egzaminacyjne.
Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych opublikowało pytania egzaminacyjne państwowego egzaminu specjalizacyjnego.


Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych informuje, że zadania egzaminacyjne będące przedmiotem państwowego egzaminu specjalizacyjnego będą udostępniane na stronie www.ckppip.edu.pl po trzech latach od zakończenia danej sesji egzaminacyjnej.

Opublikowano poniższe pytania egzaminacyjne:

Zadania egzaminacyjne sesji jesiennej 2017 – specjalizacje realizowane na podstawie programów obowiązujących do 2013r)
 
Zadania egzaminacyjne sesji jesiennej 2017 – pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki (specjalizacja realizowana na podstawie programu obowiązującego od 2015r)

Zadania egzaminacyjne sesji jesiennej 2017 – pielęgniarstwo ginekologiczno-położnicze (specjalizacja realizowana na podstawie programu obowiązującego od 2015r)

Zadania egzaminacyjne sesji jesiennej 2017 – pielęgniarstwo neonatologiczne (specjalizacja realizowana na podstawie programu obowiązującego od 2015r)

źródło: CKPPiP

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

9021 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

Pielęgniarka magister ze specjalizacją to fanaberia związków.

2 min czytania
Pielęgniarka ze specjalizacją na oddziale IOM Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych w poprzednich artykułach zajęła się problematyką dotyczącą wymagań kwalifikacyjnych stawianych…
AktualnościNowa siatka płac

Tysiąc pielęgniarek podpisało petycję.

4 min czytania
Petycja do władz krajowych związku pielęgniarek W dniu 30 sierpnia 2021 roku redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych, rozpoczęła zbieranie podpisów pod…
AktualnościNowa siatka płac

Związek pielęgniarek o jeszcze innej siatce płac.

3 min czytania
Wiele wariantów siatki płac zgłaszanych przez związek pielęgniarek Trudno się rozeznać jakie projekty podziału pielęgniarek na grupy składał związek pielęgniarek – OZZPiP…
Komentarze