Jestem zatrudniona na cały etat i moje pytanie brzmi: czy pielęgniarka oddziałowa ma prawo wysłać sms do pracownika, że ma przyjść na dyżur? Nie była to sytuacja wyjątkowa, nie była to prośba czy grzeczne zapytanie.

1 min czytania
"Układanie" grafików dla pielęgniarek.Aktualności
Jestem zatrudniona na cały etat i moje pytanie brzmi: czy  pielęgniarka oddziałowa ma prawo wysłać sms do pracownika, że ma przyjść na dyżur? Nie była to sytuacja wyjątkowa, nie była to prośba czy grzeczne zapytanie.

 

 

"UKŁADANIE"

 

GRAFIKÓW

.

Jestem zatrudniona na cały etat i moje pytanie brzmi: czy  oddziałowa ma prawo wysłać sms do pracownika, że ma przyjść na dyżur? Nie była to sytuacja wyjątkowa, nie była to prośba czy grzeczne zapytanie.

Mało tego sms był wysłany ok godz. 16 a dyżur rozpoczyna się o 19! Czy to  prawda, że pielęgniarka będąca pracownikiem szpitala ma być dyspozycyjna o każdej porze dnia i nocy? Czy my jesteśmy własnością zakładu pracy? Wykształcona i inteligentna:) pani oddziałowa zmieszała pracownika z błotem i kazała szukać nowej pracy a naczelna powiedziała, że takie jest prawo!!!

Co możemy zrobić? Atmosfera w pracy jest nie do zniesienia.

Dane teleadresowe autora korespondencji do wiadomości redakcji Portalu


 

 

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

9021 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościNowa siatka płac

Związek pielęgniarek o jeszcze innej siatce płac.

3 min czytania
Wiele wariantów siatki płac zgłaszanych przez związek pielęgniarek Trudno się rozeznać jakie projekty podziału pielęgniarek na grupy składał związek pielęgniarek – OZZPiP…
AktualnościNowa siatka płac

MZ o zmianie systematyki podziału pielęgniarek.

3 min czytania
Poseł o dysproporcjach w wynagrodzeniu zasadniczym pielęgniarek W odpowiedzi na interpelację nr 26474 Pana Posła Jana Szopińskiego „w sprawie zgłoszonych przez pielęgniarki…
AktualnościNowa siatka płac

Dyrektorzy zdecydują jakie chcą pielęgniarki.

3 min czytania
Kpina – najpierw podzielili pielęgniarki na grupy a teraz muszą się dowiedzieć jakie pielęgniarki potrzebują podmioty lecznicze Duże wzburzenie na fanpage Ogólnopolskiego…
Komentarze