Komentarz na Portalu: ~IWA – Jestem pielęgniarką z Radomia. 6 KOMENTARZY.

1 min czytania
AktualnościStrajk pielęgniarek w Radomiu.

 

Decyzja o zakończeniu strajku zapadła w wyniku głosowania. Za strajkiem było 98 głosów przeciw ok. 138. Kiedy podano wyniki płakałam jak dziecko, ja i moje koleżanki z oddziału byłyśmy za dalszym strajkiem. Dlatego nie można uogólniać, że wszystkie pielęgniarki z Radomia są głupie. Mam nadzieje, że jeszcze o nas usłyszycie.

Dziękuję za słowa pocieszenia. Od soboty chodzę jak zbity pies. Dużo nadzieji wiązałyśmy z tym strajkiem, nie chodzi tu nawet o pieniądze, tylko o fakt, że nie byłyśmy jednością do końca. Wszystkim się wydaje, że to takie proste jest dyrektor, szpital i my. Lecz gdy do tego dojdą media, które kłamią, społeczeństwo które jest nastawione przez media, to wahają się nawet te najbardziej zaangażowane osoby. Taki strajk to naprawdę szkoła życia.

 

Zobacz także:

W jakiej wysokości będą dodatki wywalczone przez strajkujące pielęgniarki i położne w Radomiu? Tego nie wie nikt! Protestujące ani dyrekcja szpitala. Bowiem z pieniędzy za nadwykonania z NFZ, z których mają być wypłacone dodatki, maja zostać również opłacone kary np. z NFZ za brak prawidlowego działania szpitala w okresie protestu.

Gdzie jest Prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych? Czy nie powinna być w Radomiu? 13 KOMENTARZY.

W Radomiu pielęgniarki i położne pytają: gdzie są nasze pieniądze? Pytają dyrektora szpitala. Ale czy nie powinny skierować również tego pytania do przewodniczącej związku Doroty Gardias? 5 KOMENTARZY. 

OBCIACH? KLĘSKA? WSTYD! Z tej lekcji trzeba wyciągnąć wnioski! W pikiecie brało udział około 500 (tylko???) pielęgniarek i położnych z Radomia oraz różnych regionów kraju. Warto wiedzieć, że tylko w radomskiej izbie pip zarejestrowanych jest prawie 5000 pielęgniarek i położnych. 19 KOMENTARZY.

W sprawie Radomia i innych . . . Obserwatora kilka uwag. 20 KOMENTARZY.

Więcej aktualności z Radomia . . .

 

 Więcej wideoinformacji z Radomia zobaczysz tutaj.

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8990 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościSzczepienia pielęgniarek

Niezaszczepiona pielęgniarka straci pracę?

4 min czytania
Rada Medyczna rekomenduje obowiązkowe szczepienia pielęgniarek i położnych Premier Mateusz Morawiecki w dniu 27 lipca 2021 roku powiedział: Jest część Rady Medycznej,…
AktualnościNowa siatka płac

NFZ o zasadach przypisania pielęgniarek do grup.

4 min czytania
NFZ publikuje pytania oraz odpowiedzi w zakresie wynagrodzeń pielęgniarek po dniu 1 lipca 2020 roku Na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia w…
AktualnościDodatki

Pielęgniarki – warto iść na L4 lub być w ciąży.

2 min czytania
Dodatki dla pielęgniarek i położnych podnoszą podstawę zasiłków chorobowych i emerytur oraz średniej za urlop wypoczynkowy Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych…
Komentarze