Pielęgniarkom ostatnio poszło bardzo kiepsko… Zobacz, jak poradziło sobie 600 położnych na egzaminie państwowym w ramach specjalizacji.

1 min czytania
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.
Pielęgniarkom ostatnio poszło bardzo kiepsko… Zobacz, jak poradziło sobie 600 położnych na egzaminie państwowym w ramach specjalizacji.

 


WYNIKI EGZAMINU SPECJALIZACYJNEGO POŁOŻNYCH

23 września 2018 r.

Dnia 19 września 2018 roku został przeprowadzony egzamin państwowy w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, który odbył się w nowym trybie. Do egzaminu zostało zakwalifikowanych 665 osób. Liczba osób, które nie podeszły do egzaminu 27 (4%). Egzamin zdało 95%. 31 osób nie zaliczyło egzaminu.

Zobacz szczegółowe wyniki egzaminu…

Bardzo serdecznie gratulujemy położnym – nowym specjalstkom! 

Redakcja Portalu i Gazety pielegniarki.info.pl 


W poprzednich dniach informowaliśmy o niskim poziomie zdawalności na specjalizacji pielęgniarek w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego. W tym przypadku, na 239 osób, które przystąpiły do egzaminu, nie zdało 45%.

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8322 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościWynagrodzenia pielęgniarek

Rekompensata dla pielęgniarek za różnicę w zarobkach.

1 min czytania
Poseł pisze w sprawie pielęgniarek do ministra zdrowia Interpelacja do ministra zdrowia w sprawie stawek wynagrodzeń dla pielęgniarek i położnych obowiązujących od…
AktualnościDodatki

Prokurator: pielęgniarki antydatowały wpisy COVID-19.

2 min czytania
Dyrektor szpitala: pielęgniarki rażąco naruszyły zasady prowadzenia dokumentacji medycznej Redakcja Ogólnopolskiego Portalu Pielęgniarek i Położnych w dniu 9 września 2021 roku informowała…
Aktualności

Związek pielęgniarek o ryczałcie za udział w Białym Miasteczku.

1 min czytania
Uchwała nr 83/CI/2021Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku ZawodowegoPielęgniarek i Położnychz dnia 16.09.2021 r. w sprawie ustalenia zasad rekompensaty kosztów udziału członka OZZPiP w…
Komentarze