Pielęgniarkom ostatnio poszło bardzo kiepsko… Zobacz, jak poradziło sobie 600 położnych na egzaminie państwowym w ramach specjalizacji.

1 min czytania
AktualnościPaństwowy egzamin pielęgniarek i położnych.
Pielęgniarkom ostatnio poszło bardzo kiepsko… Zobacz, jak poradziło sobie 600 położnych na egzaminie państwowym w ramach specjalizacji.

 


WYNIKI EGZAMINU SPECJALIZACYJNEGO POŁOŻNYCH

23 września 2018 r.

Dnia 19 września 2018 roku został przeprowadzony egzamin państwowy w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, który odbył się w nowym trybie. Do egzaminu zostało zakwalifikowanych 665 osób. Liczba osób, które nie podeszły do egzaminu 27 (4%). Egzamin zdało 95%. 31 osób nie zaliczyło egzaminu.

Zobacz szczegółowe wyniki egzaminu…

Bardzo serdecznie gratulujemy położnym – nowym specjalstkom! 

Redakcja Portalu i Gazety pielegniarki.info.pl 


W poprzednich dniach informowaliśmy o niskim poziomie zdawalności na specjalizacji pielęgniarek w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego. W tym przypadku, na 239 osób, które przystąpiły do egzaminu, nie zdało 45%.

Oceń artykuł

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni wpis

8991 artykułów

O autorze

Czynny zawodowo specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Były członek Okręgowej i Naczelnej Izby oraz delegat na Zjazd Krajowy samorządu zawodowego. Założyciel Ogólnopolskiego Portalu oraz Gazety Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły
Zobacz także
AktualnościKomentarze pielęgniarek i położnych

Pielęgniarki o upuście na stacjach paliw.

5 min czytania
Upust cenowy dla pielęgniarek na stacjach paliw Ogólnopolski Portal Pielęgniarek i Położnych w sobotę 31 lipca 2021 roku, poinformował czytelników portalu o…
Aktualności

Izba pielęgniarek – tańsze zabiegi pielęgnacyjne.

1 min czytania
Izba pielęgniarek współpracuje ze studiem kosmetycznym Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu, informuje na swojej stronie internetowej, o podjęciu współpracy ze…
Aktualności

Niższe ceny paliw dla pielęgniarek.

2 min czytania
Izba pielęgniarek współpracuje z firmą LOTOS Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu, odpowiadając na ofertę firmy LOTOS włączyła się do programu…
Komentarze