Praca dla pięciu pielęgniarek. Od 8 800 PLN.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy

Praca dla pielęgniarek

Miejsce pracy: Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych, diagnostyczno-leczniczych przy łóżku chorego.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Wymiar etatu: nie dotyczy

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Data rozpoczęcia: 01.06.2021

Wynagrodzenie brutto: od 8 800 PLN

System wynagradzania: nie dotyczy

Zawód: pielęgniarka

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

Wykształcenie: średnie zawodowe

Inne wymagania: Dyplom, prawo wykonywania zawodu.

Liczba miejsc pracy: 5

Więcej informacji w sprawie powyższej oferty pracy dla pielęgniarek znajdziesz tutaj.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).