Praca dla pielęgniarki. Od 4800 PLN.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy

Pielęgniarka/Pielęgniarz – oferta pracy

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:
– Objęcie opieką pielęgniarską wszystkich mieszkańców domu w szczególności leżących i czuwanie nad pełnym zaspokojeniem ich potrzeb bio-psycho-społecznych.
– Przygotowanie gabinetu lekarskiego i dokumentacji do przyjęć lekarskich.
– Wykonywanie wszystkich zaleceń lekarskich w gabinecie zabiegowym lub pokojach mieszkańców.
– Czuwanie nad właściwym przyjmowaniem pokarmów przez mieszkańców karmienie osób potrzebujących.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Wymagania

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
– średnie zawodowe 4-letnie
Umiejętności i uprawnienia:
– Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
Pozostałe wymagania:
– Staż pracy ogółem: lata: 3

Poznaj szczegóły oferty