Praca dla pielęgniarki w gabinecie zabiegowym. Stawka godzinowa.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy

Pielęgniarka/Pielęgniarz – oferta pracy

Miejsce pracy: Kościuszki 42, 98-235 Błaszki
Zakres obowiązków: Praca w gabinecie zabiegowym
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 25.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 35 – 50 PLN wynagrodzenie 35- 50 zł/h

Zawód: pielęgniarka

WYMAGANIA

Wymagania konieczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Umiejętności i uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie,
Miejsce wykonywania pracy: Błaszki lub Złoczew

Poznaj szczegóły oferty