Praca dla pielęgniarek - pracodawca podaje wysokość wynagrodzenia.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek


PRACA DLA PIELĘGNIAREK -

PRACODAWCA PODAJE WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA.

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki

Centrum Opieki Paliatywnej zatrudni pielęgniarki do pracy na oddziale opieki paliatywnej - w hospicjum stacjonarnym.

Obowiązki:​

  1. wykonywanie czynności pielęgnacyjno - medycznych nad pacjentami w oddziale opieki paliatywnej,
  2. prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
  3. praca w systemie zmianowym równoważnym od godz. 7:00-19:00, lub 19:00-7:00.

Wymagania:

  1. aktualne prawo wykonywania zawodu,
  2. doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki,
  3. ukończony kurs specjalistyczny z opieki paliatywnej lub ukończenie kursu w ciągu 2 lat od podjęcia pracy.

Warunki pracy:

  1. stabilna praca na pełny etat na oddziale opieki paliatywnej,
  2. atrakcyjne wynagrodzenie 4500-5000 zł brutto+ uznaniowe nagrody pieniężne,
  3. dodatkowy pakiet medyczny po okresie próbnym.

Poznaj szczegóły oferty...

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Komentarze użytkowników

#1  2019.06.06 13:29:08 ~Małgorzata

Jeżeli to jest brutto z nocami, świętami i stażowym . to pozostawię ogłoszenie bez komentarza.

#2  2019.06.06 13:32:02 ~Bb

Malgosia na pewno tak jest wszystko doliczone do pensji. Oferta dla naiwnych.

#3  2019.06.06 14:50:42 ~piel

Dlaczego.Jeśli to jest podstawa to ok.Przyzwoicie.Ja mam 3200 brutto.Pracodawca raczej podaje podstawę.Myślę że żadnego stażowego tu nie ma.

#4  2019.06.06 15:10:31 ~Ania

Ciężka praca fizyczna i psychiczna.oferta niezbyt łakomy.wysluga,noce i święta też wliczone?

#5  2019.06.06 16:23:33 ~PIEL

Powinno być napisane - wynagrodzenie zasadnicze 4500 - 5000 zł. Również absolutnie wierzę , że to ściema.

#6  2019.06.06 17:32:17 ~Piel.

Niech sami sobie zapierdzielaja za tą kasę hehehe, też mi kwota , co naj mniej 10 000 za tak ciężką pracę . Mam nadzieję że chętnych nie będzie ?

#7  2019.06.06 22:47:34 ~?

"Wykonywanie czynności pielegnacyjno- medycznych". To bardzo ogólne sformulowanie sugeruje funkcję pielegniarkosprzątaczkoopiekunki. I pewnie nie tylko .

#8  2019.06.07 06:22:28 ~Pacjrnt

Komentarz Niech sami sobie zapierdzielaja za taką kwotę odzwierciedla najlepiej podejście do pracy.byłam w szpitalu ostatnio kilka razy.Brak zainteresowania pacjentem i znieczulica straszne.chyba że stan zagraża życiu to biegają bo statystykę zafajda.Niestety to nie tylko problem pieniędzy bo lekarze i pielęgniarki zarabiają więcej niż wielu wykształconych np pracowników uczelni .

#9  2019.06.07 11:23:06 ~Gosc

Jeszcze trochę i będziecie robiły nie za 5000 zł ale za 3000, jak będzie już nowy zawód asystent Medyczny.

#10  2019.06.07 11:51:30 ~Go

Do 9-poczekamy,zobaczymy.Asystenci. medyczni to dopiero będą sowicie wynagradzani,jak znam pomysly MZ od 30-tu lat.

#11  2019.06.07 11:58:54 ~ip do 8

Guzik mnie obchodzi pracownik uczelni który za nic nie odpowiada! pielęgniarki też są wykształcone i doczytaj wreszcie że ich brakuje ! a za miskę ryżu robić nie będą -skończyło się niewolnictwo

#12  2019.06.07 12:14:23 ~Ja

Hospicjum dla dorosłych nie za żadne pieniądze

#13  2019.06.07 12:26:07 ~Dasia

Nie bójmy się mówić NIE razem i głośno może w końcu pracodawcy odzyskają słuch i rozum a najważniejsze przekonanie ŻE NIC W PEWNYCH SYTUACJACH BEZ NAS CEŃMY SIE

#14  2019.06.07 12:39:29 ~I ja

Ciekawe czy maja podnobniżki i udogodnienia bo kobieta nie może dźwigać więcej niż 12 kg jednorazowo

#15  2019.06.07 12:40:12 ~II ja

Podnośniki miało być

#16  2019.06.07 12:49:41 ~Ktos

Bo to jest tak : idąc na studia masz ideały interesujesz się chłodniesz wiedzę medyczna.a potem idziesz na na praktyki w ramach zajęć klinicznych i jest przepaść. Spotkasz chamstwo i niepełnosprawność intelektualna i pretensje.3/4mojego roku jest wypalona juz.a tak dużo osób miało pasje na początku

#17  2019.06.07 12:51:07 ~Yyyy

Chłoniesz.literówka

#18  2019.06.07 13:42:24 ~do 16

Nie kochana, idąc na studia nie wiesz w co się pakujesz (bo i skąd masz wiedzieć) bo gdybyś wiedziała, to byś nie poszła. I tyle w temacie.

#19  2019.06.07 14:56:23 ~do Ktoś

Też miałyśmy ideały i pasję. Wy, jak piszesz , już na praktykach wypalacie się dziwiąc się jednocześnie ,że my, po 30 latach złudzeń i traconych nadziei na poprawę warunków pracy i płacy jesteśmy wypalone bardziej ? Wiem, my, statystyczne 50 letnie, najczęściej nie zarażamy was entuzjazmem zawodowym gdy przychodzicie na praktyki,ale raczej zniechęcamy współczuciem,że wybraliście taki zawód. Nie wypływa to ze złej woli, ale świadomości trudnej drogi zawodowej jaką przeszłyśmy, i która prawdopodobnie będzie tez waszym udziałam. Mamy dzieci w waszym wieku, myślę wiec ,ze jest to wyraz empatii a nie chęci dokopania. Nie jesteśmy bez winy wobec was,oczywiście popełniamy błędy,żałujemy wielu zachowań wynikajacych, jestem przekonana nie ze świadomej intencji szkodzenia wam, ale raczej z obciązenia pracą, przeciążenia obowiązkami, rolami, funkcami,zadaniami,presją czasu,zmęczenia , . . wypalenia . Myślę ,że wzajemnie potrzebujemy większych umiejętnści wczuwania się w położenie i sytuację drugiej strony. We wspólnym, dobrze pojętym interesie. Byłam młodą pielęgniarką, jestem starą i wiem jak to jest po obu stronach.

#20  2019.06.07 20:33:25 ~Marianna

To tylko ogłoszenie. Dużo niedomówien. Ale od tego są przeciez rozmowy kwalifikacyjne. Umówienie sie na taka romozwe nic nie kosztuje, a nuż uda sie dostac. Sama tak zaryzykowałam do medicover. Wysłałam CV i po kilku dniach oddzwonili. Nie szukałam na pilnie jakos nowej roboty, ale po prostu potrzebowałam zmiany bo inaczej bym sie totalnie wypalila. Zarobki może nie są najwyższych lotów, ale sa programy rabatowe i świąteczne bonusy

#21  2019.06.07 20:39:02 ~Kasia

To jest bardzo ciężki kawałek chleba. Nikt nas nie szanuje. Same się nie szanujemy, nie szanuje nas oddziałowa, która też jest pielęgniarką. Nie szanują nas lekarze, większe prawa i uznanie ma pani asystentka medyczna i sanitariuszka. Jest to przykre, bo poświęcamy tej pracy bardzo dużo. Wśród pielęgniarek najwięcej jest rozwódek, samotnych matek i uzależnionych. Jak ktoś już nie nadaje się do pracy jest zwalniany. To tak na marginesie ogłoszenia o pracę, które jest żenujące w swej treści.

#22  2019.06.08 08:57:51 ~w

Ale to jest brutto podane.jak zawsze.zadne więc kokosy.

#23  2019.06.08 17:05:08 ~Jojo

W końcu uczelnie testują poprawność programową. Jeżeli program nie spełnia zapisów ustawy, to reklamują.

#24  2019.06.20 00:53:52 ~Sindbad

Agencje to nie jest głupi pomysł, ale tak jak pisaliście, do nich warto postarać się trochę z CV - rzeczywiście te CV z szybkieCV są dość efektowne i pracodawcy chyba je lubią, więc jest to dobre wyjście dla osób bez umiejętności graficznych.