Praca dla pielęgniarki wynagrodzenie "brutto 2 250 - 2 300 PLN". Mile widziana umiejętność gry na instrumentach!

Praca dla pielęgniarki.


PRACA DLA PIELĘGNIARKI

WYNAGRODZENIE "BRUTTO 2 250 - 2 300 PLN".

  MILE WIDZIANA UMIEJĘTNOŚĆ GRY NA INSTRUMENTACH!

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki 

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie i codzienny przegląd dzieci.
- Układanie rozkładu dnia dla dzieci w swojej grupie.
- Wykonywanie różnych codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, oddziaływanie wychowawcze na dzieci podczas wykonywania prac.
- Prowadzenie zajęć wychowawczych z dziećmi w swojej grupie na podstawie planu zajęć wychowawczych.
- Karmienie dzieci w oznaczonych godzinach dnia i wyrabianie u dzieci nawyków prawidłowego i samodzielnego jedzenia.
- Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
- Odpowiednie przygotowanie dzieci do odpoczynku i korzystanie ze świeżego powietrza.
- Nadzorowanie pracy kuchni, przygotowywanie mieszanek.
- Udzielanie pierwszej pomocy w nagłych przypadkach zagrażających bezpieczeństwu i zdrowiu dzieci.
- Prowadzenie bieżącego nadzoru medycznego-pielęgniarskiego nad poszczególnymi grupami.

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:

Umowa na czas określony 33 m-ce

PRACA W DNIACH I GODZINACH:

Pn-pt 7.30-15.30

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: położna

Wykształcenie:
średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarka, położna

Umiejętności i uprawnienia:

Prawo wykonywania zawodu położnej

Inne wymagania:

Wykształcenie: minim. średnie. Kwalifikacje: pielęgniarka, położna. Umiejętności: mile widziana umiejętność gry na instrumentach. Inne wymagania: Prawo wykonywania zawodu.

Poznaj szczegóły oferty...

Oferta pochodzi z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Dowiedz się, o czym mówiliśmy w dwóch pierwszych transmisjach live na fanpage'u Portalu:

Komentarze użytkowników

#1  2019.06.23 10:11:45 ~Gosia

To nawet śmieszne nie jest!

#2  2019.06.23 12:40:41 ~#2

Po jaką cholerę dawać ofertę na którą nikt nie odpowie? Nie wydaje mi się żeby jakaś pielęgniarka rejestrowała się w pośredniaku, a już na pewno nie pójdzie pracować za najniższą krajową, więc po co? Co z tego mają w tym żłobku?

#3  2019.06.23 12:46:20 ~piel

To jest haniebne.

#4  2019.06.23 13:34:49 ~Piel

A myślałam, że już niżej upaść nie mogą. Żenada!

#5  2019.06.23 14:00:08 ~Monika

Zakrztusiłam się z wrażenia :) i jeszcze tańczyć, śpiewać, recytować

#6  2019.06.23 14:38:01 ~piel

Izby powinny zorganizować kurs gry na instrumentach dla pielęgniarek.

#7  2019.06.23 14:49:33 ~Mela

Poprostu mają Pielęniarkę za nic. Jak można taką ofertę zaproponować. Czy ta propozycja jast z Marsa? Mogą zatrudnić panią z ekipy sprzątającej. Zagra na grzebieniu i zatańczy jak będzie trzeba.

#8  2019.06.23 15:14:50 ~do 6

Chętnych z pewnością nie zabraknie.

#9  2019.06.23 15:16:23 ~Artur

A mnie najbardziej interesuje czy oby na pewno nikt na pewno na to nie odpowie. Propozycja nie jest według mnie śmieszna ale żałosna.

#10  2019.06.23 15:32:13 ~Piel.

To żenujące

#11  2019.06.23 15:33:54 ~ja

Za tyle,a nawet wiecej,pracuje sprzataczka .

#12  2019.06.23 15:39:23 ~toja

W zieleni miejskiej wolę pracować. Pensja wyższa i odpowiedzialność żadna. Nie trzeba też umieć tańczyć śpiewać deklamować.

#13  2019.06.23 15:50:26 ~Ola

Moje drogie, oczywiście że nikt nie odpowie na tą ofertę. Spytacie się więc po co w pośredniaku taką publikowac? Żeby móc zatrudnić chętna dziewczynę z Ukrainy, czy innego państwa spoza UE trzeba wykazać, że nie ma chętnych "miejscowych" spełniających wymagania.

#14  2019.06.23 16:03:56 ~Ela

To chyba jakiś poważny żart!

#15  2019.06.23 17:25:49 ~Arek

Może to literówka. Chodziło zapewne o tygodniowe wynagrodzenie :)

#16  2019.06.23 17:35:19 ~***

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 17.05.2019 Czysta kalkulacja

#17  2019.06.23 17:44:15 ~Piel

Żałosne , nawet nie chce się więcej pisać.

#18  2019.06.23 17:54:43 ~to ja

Za 1/3 etatu chyba że.Ale to z dziecmi.Ćìężka robota i niewdzieczna.Ci rodzice wychowujacy bezstresowo.

#19  2019.06.23 18:03:01 ~Ola

Jeblam i kurwa wstać nie mogę. Hahahahhahahahaha mile widziane stepowanie

#20  2019.06.23 18:10:40 ~Do 19

Ha, ha, ha! Ola jesteś wielka:-):-):-)

#21  2019.06.23 23:06:34 ~#21

To jestescie w wielkim błędzie,chętne się znajdą,zapewniam was.Za takie pieniądze pielegniarki pracują,dlatego też zaproponowano takie wynagrodzenie,z ksiezyca to się nie wzięło.

#22  2019.06.24 09:52:37 ~Ewa

Odpowiadać za zdrowie i życie dzieci za takie pieniądze może tylko kamikadze w dzisiejszych czasach ta propozycja to żart. Widać jak pracodawcy zależy na dobru dzieciaków. Kilogram pietruszki kosztuje 19 zł.

#23  2019.06.24 12:19:38 ~do 22

I mnie w ub. tygodniu w zieleniaku 1 kg pietruszki kosztował 22 zl.

#24  2019.06.24 14:21:11 ~Jaga

Bawi mnie tekst minimum wykształcenie średnie a są pielęgniarki z wykształceniem zawodowym?

#25  2019.06.24 14:24:47 ~Jaga

Każdy ma nas za nic, nikt nie myśli o zmniejszeniu liczby godzin, o dłuższym urlopie

#26  2019.06.25 16:56:34 ~Ewa

Koleżanki Pielęgniarki ! Nie zgadzajcie się na takie traktowanie przez pseudo pracodawców ! Za te pensje niech pracują sami ! Zacznijmy w końcu się szanować !

#27  2019.06.27 17:21:09 ~od zaraz

Za taką kasę to jeszcze liście zgrabię. Szkoda tylko, że to już poszło, pewnie po znajomości.