Praca dla pielęgniarki: od 2900 + 1600 zł dodatku + wysługa lat + trzynastka + jubileuszówka.

Praca dla pielęgniarki.


PRACA DLA PIELĘGNIARKI: OD 2900 + 1600 ZŁ DODATKU

+ WYSŁUGA LAT + TRZYNASTKA + JUBILEUSZÓWKA. 

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki 

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN +dodatek do wynagrodzenia 1600 zł miesięcznie z tytułu wzrostu wynagrodzeń pielęg. + dodatek za wysługę lat od 5% do 20%, gratyfikacja jubileuszowa po 20, 25, 30, 35, 40 latach pracy.

Wykształcenie:
średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarskie

Inne wymagania:
Wykształcenie średnie/wyższe pielęgniarskie, dyplom i prawo wykonywania zawodu, dyspozycyjność. Zakres obowiązków: pobieranie krwi od dawców w miejscu pracy 9siedzina RCKiK) oraz na ekipach wyjazdowych. Składanie ofert do dnia 30.06.2019r. do sekretariatu RCKiK osobiście, pocztą lub przez e-mail ( z podaniem w temacie "Pielęgniarz/Pielęgniarka Kielce). Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną osoby ubiegającej się o zatrudnienie znajdującą się na naszej stronie internetowej www.rckik-kielce.com.pl w zakładce BIP-Praca w RCKiK.

Poznaj szczegóły oferty...

Oferta pochodzi z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Dowiedz się, o czym mówiliśmy w dwóch pierwszych transmisjach live na fanpage'u Portalu:

Komentarze użytkowników

#1  2019.06.23 21:26:51 ~Plg

Tak dużu tego napisali.Kto nie jest w temacie ,powie Boże ile kasy.Jako plg przeliczyłam sobie.Całe wielkie G.Praca nie jest lekka ,jakby się mogło wydawać.Odpowiedzialna,stresująca .

#2  2019.06.23 21:30:17 ~Ja

1600 to brutto,brutto,czy same brutto?

#3  2019.06.24 06:44:32 ~M

Ok 3600 na rękę zakładając 20 letni staż, żadna rewelacja, a ta podstawa pracy to chyba w ogóle jakiś żart.

#4  2019.06.24 07:10:21 ~Ano

Faktycznie fucha jak złoto, od pracodawcy tylko minimum (podstawa) dodatek od państwa a reszta nie dotyczy młodszych pielęgniarek. No i wszystko brutto. Śmiech na sali (chorych)

#5  2019.06.24 07:27:36 ~Pacjent

Ludzie,czyscie spotkali pielegniary ze zrozumieniem bolu u pacjenta? To najbardziej rozpasany zawod,tyle slyszy sie o przypadkach uprawianie seksu w szpitalach,te kobiety do wszystkiego podchodza z zimna krwia.Za co tyle pieniedzy,za srednie wyksztalcenie? U nas norma jest juz wystawianie na piedestal nieukow i hrabin bez umiejetnosci i wiedzy.Jak one te zastrzyki robia,jakie since po pobraniu krwi zostawiaja-to ma byc profesjonalizm? A jak bezczelne sa,jak wyzywaja pacjentow.W mojej obecnosci wyzywaly czlowieka od grubasow.Nie spotkalam pielegniarki z empatia do cierpiacego pacjenta,ale spotkalam takie,ktore za 100 od staruchy w kieszen tanczyly nad potworem jak cmy.

#6  2019.06.24 08:46:09 ~Małgorzata

A niech sobie nauczycielki zatrudnią za takie pieniądze.

#7  2019.06.24 09:01:10 ~Xxx

Ale po co mówicie o innych zawodach zajmijmy się sobą bądźmy solidarną nie dajmy się ponizac za marne pieniadze

#8  2019.06.24 09:05:30 ~Www

Do komentujacego pacjent nie wszystkie jesteśmy jednakowe ale muszę się zgodzie ze takie sytuacje maja miejsce więc nie należy generalizowac a za te pieniądze proszę przyjść i popracować sprawdzimy cz się pacjent nadaje skoro wie wszysko

#9  2019.06.24 09:28:36 ~Arek

Do Pana Pacjent. Jestem pielęgniarzem 20 lat. Pracuję na OIOM-ie dziecięcym. Jak mniemam, ocenia Pan nasz zawód po stereotypach. Po pierwsze, ze świecą szukać pielęgniarki tylko ze średnim wykształceniem. Lwia część z nas legitymuje się wykształceniem wyższym. Po drugie. Jak Pan myśli. Ja, pracując na takum oddziale, nie mam empatii? A z drugiej strony, obcując ze śmiercią dzieci, muszę ją hamować, bo zwariowałbym z bólu. I po trzecie. Nie wypowiadaj się Pan na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia, bo to tylko źle o Panu świadczy.

#10  2019.06.24 09:44:41 ~Bart

2900 po szkole średniej? Oddział psychiatryczny: Ja dostaję 2900 po 5 letnich studiach a poźniej 4 letnim procesie certyfikacji specjalisty psychoterapii. Bez dodatku 1600. Ot kolejny dowód na bajzel w naszej służbie zdrowia

#11  2019.06.24 12:31:13 ~Ggh

A idz pan w chuj

#12  2019.06.24 15:23:40 ~Nleuk???

Panie Pacjent idz popracuj jako pielegniara dzwigaj grubasa bo dupe spasl i nie podniesie jak nasra w pampers zycze powodzenia i nie obrazaj Pan pielegniarek bo kiedys te nieuki bez profesjonalizmu Tobie wytra tylek i bedzie Ci Pan glupio! Zatem zdrowka zycze i przypomna pielegniarki maja wyksztalcenie wyzsze!

#13  2019.06.24 16:32:57 ~Miś

Potraficie tylko narzekać.

#14  2019.06.24 16:57:28 ~Plg

Do pacjenta 5.Czy widziałaś jak uprawiają sex,czy słyszałaś? Bo to są dwa różne tematy.Powiedz gdzie pielęgniarki biorą łapówki i to jeszcze po 100 zł? Chyba jesteś z kosmosu.Zapewne u ciebie w zakładzie pracy uprawiają sex.Nie przyczepiaj tej łatki pielęgniarkom.Sexuj się u siebie,nie na tym portalu.Życzę pacjentom żeby ich rodziny chociaż w 1/10 mieli tyle empatii co pielęgniarki.Pozdrawiam.

#15  2019.06.24 20:27:57 ~Piguł

Dziś na start 4 000 do ręki to podstawa. Za mniej nikt o zdrowych zmysłach nie wstanie z łóżka.

#16  2019.06.25 07:38:48 ~Student

Do 5 Szanujmy pielęgniarki, tak szybko odchodzą. W pracy nie pije się alkoholu i nie uprawia seksu, bo za jedno i za drugie można wylecieć z pracy. Do 10 Popyt kształtuje podaż, co z twojego wykształcenia, jak was na rynku pracy jest za dużo. Psycholog, terapeuta, pedagog, namnożeni jak króliki. Dawno, dawno temu dotyczyło to pielęgniarek i budowlańców, teraz ci drudzy mają na łapkę 5 tyś, pielęgniarek też to zaczyna dotyczyć. Nie wykształcenie decyduje o wielkości wypłaty tylko potrzeba rynku pracy.

#17  2019.06.25 08:02:23 ~ja

Typowy polski ciemniaczek-sraczek i troll, omijajmy takie g.z daleka, nie nasz poziom a ty sraczku do pampersów i do roboty w 40 stopniowym upale w dusznych salach i do dżwigania leniu, zajmowania się żygowinami, zgonami itp.

#18  2019.06.25 08:03:03 ~od 17

Dotyczy kom. do 5

#19  2019.06.25 08:05:17 ~On

Do 10 jakiej szkole średniej? Pielęgniarstwo to studia ! Co za ciemnota !

#20  2019.06.25 08:09:28 ~Obserwator

Do końca 2020 roku prawie 50 procent pielęgniarek nabędzie prawa emerytalne (ok.100 tys.) Trolle i rodzinki do roboty już teraz ćwiczyć zakładanie pampersów i np. wkłucia centralnego a wiesz co to jest? To do 5 i podobnych, ale sądząc po prostackim wpisie to kopanie rowów tylko!

#21  2019.06.25 13:13:59 ~U

W 100% popieram 16 .Do 5 szkoda że niektórzy nie mają empatii dla pielęgniarek. Jedna z wielu sytuacji W mojej pracy .Otyła ciężka pacjjętka leży W łużku.Obok 3 wnuków (chłopy jak dęby) .Jeden z nich do 2 pielęgniarek. Babcia chiciała żebyście zmieniły jej pozycję ułożeniową.

#22  2019.06.26 16:37:17 ~no NIE !

Dodatki to dla żebraków. 2900 podstawy to upokarzajace.