Praca dla pielęgniarki. Od 2 250 zł brutto. Mile widziana specjalizacja. Także rejestracja pacjentów.

Praca dla pielęgniarki.


PRACA DLA PIELĘGNIARKI. OD 2 250 ZŁ BRUTTO.

MILE WIDZIANA SPECJALIZACJA.

TAKŻE REJESTRACJA PACJENTÓW. 

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki 

Zakres obowiązków:

Wykształcenie kierunkowe (mile widziana specjalizacja psychiatryczna) + prawo wykonywania zawodu; obsługa komputera; zakres obowiązków: czynności pielęgnacyjne; rejestracja pacjentów w systemie komputerowym; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 01.07.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN brutto

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pielęgniarka

Typ propozycji: praca stała

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Poznaj szczegóły oferty...

Oferta pochodzi z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Dowiedz się, o czym mówiliśmy w dwóch pierwszych transmisjach live na fanpage'u Portalu:

Komentarze użytkowników

#1  2019.06.24 08:45:32 ~PIEL

Dramat, że nie wstydzą się takich ofert zamieszczać.

#2  2019.06.24 11:11:05 ~Ala

Żenada. Trzeba mieć odwagę cywilną, żeby zamieścić taką ofertę pracy, albo. być kretynem!

#3  2019.06.24 11:15:55 ~do 1,2

Nie ma co dawać więcej jak są chętne pracować za najniższą.

#4  2019.06.24 11:49:09 ~Iwona

Zgadzam się z 3 znając niektóre pielęgniarki to znajdzie się chętna na tą pracę.

#5  2019.06.24 11:55:02 ~Piel

Dobrze że w końcu zaczęli podawać stawki - to przynajmniej wiadomo że nie ma po co się fatygować

#6  2019.06.24 13:45:01 ~ja

Niech powisi to ogłoszenie.Po jakimś czasie ta niedojda która to napisała sama zacznie dodawać benefity.

#7  2019.06.24 14:06:56 ~Ja

Jeśli to stawka za tydzień pracy to ok.

#8  2019.06.24 15:22:02 ~Zosia

Nie ma sensu się dokształcać za 2250 brutto

#9  2019.06.24 16:38:05 ~2222

Siedzę i czytam tą ofertę pracy. Posikałam się ze śmiechu.

#10  2019.06.24 17:26:55 ~Ewika77

Za tydzień pracy chyba ta stawka! Jeśli nie, to śmiechu warta ta oferta pracy!

#11  2019.06.24 17:58:42 ~Izi 27

Kiepski żart, chamstwo proszę dziadostwa takie pensje to tylko w Polce są możliwe, gratulacje za pomysłowość żenada, nic dziwnego że pielęgniarki uciekają za granicę tam przynajmniej są kimś i wiedzą za co!

#12  2019.06.24 20:32:22 ~666

Pomylili się mialobyc euro

#13  2019.06.24 21:03:29 ~Olek

Najgorsze ze znajdzie sie taka co sie zatrudni zeby dorobic na ktoryms etacie

#14  2019.06.24 22:38:40 ~Wiola

To jest prowokacja badają rynek może się jakaś zdesperowana gwiazda załapie na 10zl brutto na godzinę

#15  2019.06.24 22:57:13 ~Ja

No nie wierzę, że też ktoś ma odwagę zamieścić taka ofertę, niech sam zasuwa, mam nadzieję że nikt się nie zgłosi.

#16  2019.06.25 07:54:00 ~Piel.

Odważny idiota napisał to ogłoszenie gdzie kara? To sprzątaczki wkrótce już będą miały 2,500 brutto - minimalna !