Praca dla pielęgniarki. Od 3 556 PLN. "Zwiększona dyspozycyjności z racji charakteru służby"!

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek


PRACA DLA PIELĘGNIARKI. OD 3 556 PLN.

"ZWIĘKSZONA DYSPOZYCYJNOŚĆ Z RACJI

CHARAKTERU SŁUŻBY"!

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki 

Zakres obowiązków:

Opieka pielęgniarska nad osobami pozbawionymi wolności. Służba w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby.

Wymiar etatu: 1

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 05.08.2019

Wynagrodzenie brutto: od 3 556 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pielęgniarka

Wykształcenie: średnie zawodowe

Poznaj szczegóły oferty...

Oferta pochodzi z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Dowiedz się, o czym mówiliśmy w dwóch pierwszych transmisjach live na fanpage'u Portalu:

Komentarze użytkowników

#1  2019.06.25 12:57:13 ~Ok

Bylem nastawiony kpiaco, ale o ile dawno nie mamy sluzby zdrowia tylko ochrone zdrowia to, sluzby wiezienne nadal funkcjonuja. Ilosc procedur i wyjatkowosc tej pracy moim zdaniem "ma prawo" napisac takie wymagania na stanowisku. Nie rzadko funkcjonariusze ochrony zdrowia nie pracuja w innych placowkach.

#2  2019.06.25 13:02:07 ~Ad 1

Podstawa moze nie powala jak na prace z osadzonymi, ale jako funkcjonariusze ma sie chyba dodatki z racji pelnionej funkcji zaszeregowania i (chyba odrobine wczesniejsza emeryrure? ). Jak ktos na jakies informacje na ten temat to moze sie nawiazac bardzo ciekawa dyskusja.

#3  2019.06.25 18:03:19 ~Maria

3600 brutto to mają rejestratorki ,zakres obowiązków ,rejestracja pacjentów, i tyle w temacie

#4  2019.06.25 19:10:18 ~Piel

Tylko dlaczego nie podali wieku bo z tego co wiem służba więzienna przyjmuje tylko do 35 roku życia

#5  2019.06.25 22:10:26 ~Pięknie

Na oddziałach psychiatryczno-sądowych o wzmocnionym stopniu zabezpieczenia też są bardzo niebezpieczni detenci A na dyżurach często jest 1 pielęgniarka, 1 sanitariuszka i 1 ochroniarz. . bez broni

#6  2019.06.26 00:46:40 ~do 5

3500 I ZWIĘKSZONA DYSPOZYCYJNOŚC W ZK DLA KOBIETY, PIELĘGNIARKI TO CAŁE GÓWNO. Tam nawet do wc pielęgniarka nie może iśc sama. Ciekawe ile więcej ma zwykły niewykwalifikowany klawisz. Więżnia do szpitala przywozi kilku uzbrojonych rosłych goryli i daje pod nocną opiekę jednej pielęgniarce i sanitariuszowi.

#7  2019.06.26 05:35:58 ~#7

Nie odrobine wczesniejsza emerytura,tylko wczesniejsza ,obowiazuje jak pozostalych funkcjonariuszy.W Policji,Sluzbie Wieziennej,Straży Pozarnej dziadkow w pracyy nie widac,ale w szpitalach babcie chodzą wokół łóżek i ciężko pracują.Jak ja nienawidze tego kraju,za te niesprawiedliwość społeczną.Mlodzi,silni,zdrowi mężczyźni na emeryturach,a stare,schorowane kobiety ciężko zapier do starosci.

#8  2019.06.26 08:19:33 ~piel .

Do 7 . 100/100. TEN MEM, gdzie 65 letnia aktywna zawodowo pielęgniarka pozdrawia 44 letniego mundurowego .

#9  2019.06.26 08:22:15 ~#8

44 letniego mundurowego EMERYTA !

#10  2019.06.26 08:30:46 ~do 7

Ktoś musi nie spać i zapierdalać (do śmierci) aby mógł spać ktoś i się opierdalać.

#11  2019.06.26 09:03:25 ~Do3

Gdzie rejestratorka ma 3600? Podaj adres to sie przekwalifik7je z pielegniarki na rejestratorke i tam sie przeniose.

#12  2019.06.26 09:04:43 ~ja

Jakie z was pazerne babsztyle sie porobily. Ciagle tylko malo i mal9. Nawet jakbyscie zarabialy po 50 000 to tez zapier.byscie na 3 etatach zeby zarobic wiecej.

#13  2019.06.26 10:22:16 ~do ja

Nie pisz głupot.Jak ci nie odpowiada co inni piszą to nie czytaj.Do takiej pracy trzeba mieć nerwy ze stali a mało która pielęgniarka takie ma po latach pracy w warunkach takich a nie innych.Z uwagi na to że większość pielęgniarek jest po 50 to ma się czego bać i dlatego windują ceny.Proste.Ja mam pozwolenie na broń i stopień oficerski a i tak uważam że jest to za mała stawka dla mnie pielęgniarki.

#14  2019.06.26 12:37:17 ~Do 13

Jest jakas ustawa lub rozporzadzenie ile by zarabiala pielegniarka - funkcjonariusz w zakladzie karnym? Tzn podstawa jakies zaszeregowanie, stazowe itd? Zastanawia mnie czy placa wiecej jak w szpitalu czy chodza tam tylko pasjonaci?