Praca dla pielęgniarek. Stawka do 58 zł za godzinę. Zobacz oczekiwania pracodawcy..

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek i położnych


PRACA DLA PIELĘGNIAREK. STAWKA DO 58 ZŁ ZA GODZINĘ.

ZOBACZ OCZEKIWANIA PRACODAWCY...

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki/położnej

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” organizuje konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu pielęgniarstwa oraz położnictwa, w tym m.in.:

  • pielęgniarstwa neonatologicznego,
  • pielegniarstwa anestezjologicznego,
  • pielęgniarstwa operacyjnego

dla: pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową do 58 zł,
  • umowę cywilnoprawną w prestiżowym, wysokospecjalistycznym szpitalu będącym instytutem badawczym,
  • elastyczne warunki zatrudnienia dostosowane do możliwości zleceniobiorców,
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego.

Nasze oczekiwania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, pielęgniarza/położnej, położnego;
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza;
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w oddziale neonatologicznym/ anestezjologicznym/ bloku operacyjnym;
  • kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii/ kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego.

Poznaj szczegóły oferty...

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:


Komentarze użytkowników

#1  2019.06.26 10:16:17 ~piel

Do 58 zł.

#2  2019.06.26 10:32:53 ~#2

Nie rozumiem co Pana dziwi Panie Mariuszu? W większości placówek w Warszawie kontrakty w anestezji oscylują koło 50 pln.

#3  2019.06.26 10:53:58 ~Redakcja

Dzień Dobry, nie wiem czemu Pan/i wysnuwa wniosek, że mnie coś dziwi. Ja tylko przedstawiam ofertę pracy oraz liczę na dyskusję nad jej warunkami. Pozdrawiam serdecznie Mariusz Mielcarek

#4  2019.06.26 11:43:15 ~Ona32

W końcu coś ciekawego, a nie oferty takie jak ostatnio poniżej godności ludzkiej. Uważam, że jak na Warszawę i na umowe cywilno-prawna to i tak bez szału, ale przynajmniej nie poniżej godności człowieka.

#5  2019.06.26 11:51:34 ~Redakcja

Oferty pracy są zamieszczane w celu pokazania jak pracodawcy postrzegają pielęgniarki i pielęgniarstwo. Niestety ale to wysokość wynagrodzenia determinuje rangę zawodu a nie słodkie słówka o powołaniu oraz misji. Pozdrawiam Mariusz Mielcarek

#6  2019.06.26 12:45:58 ~Hmm

Jesli doliczyc do tego zembalowe (jesli nie sa wliczone), to w porzadku. Stawki 50/h widac juz w mniejszych miastach na zleceniu i nie tylko na bloku. Poprostu trzeba szukac i nie zadawalac sie mniejszym jak z dojazdem mozna miec wiecej.

#7  2019.06.26 13:04:45 ~Piel

Tłumów raczej nie będzie - praca w CZD jest bardzo odpowiedzialna i wymagająca, na pewno nie na dyżury z doskoku. Trzeci etat to można sobie wziąć w szpitalu powiatowym, ale nie w CZD.

#8  2019.06.26 13:10:46 ~Sauron

Czym się tak ekscytujecie. Poznań oferuje stawkę 70 zl/godz.- na umowie cywilno- prawnej.

#9  2019.06.26 13:44:41 ~Ja

58 ale brutto czy netto? To dla samozatrudniajacych sie i kontraktowych a nie na umowe o prace? Jak oplacicie zus,skarbowke,izby to zostanie wam 20 za godzine czyli tyle ile najmniej na panstwowej posadzie

#10  2019.06.26 13:47:15 ~Magda

Roczne doswiadczenie w zawodzie i wymagana specjalizacja ciekawe jakim cudem.

#11  2019.06.26 13:47:30 ~Piel

Brutto

#12  2019.06.26 13:48:25 ~ja

Do Sauron: w którym szpitalu? Interesuje mnie AiiT.

#13  2019.06.26 13:57:33 ~Piotr

Plus Zembalowe?

#14  2019.06.26 15:12:18 ~Piel.

Praca w szpitalu powiatowym, uniwersyteckim, sanatorium i każdej innej placówce wymaga takiej samij staranności. Dobra oferta ale zawsze można lepiej. Szanujmy się .

#15  2019.06.26 16:27:12 ~#15

58 zl to mało.Zawód pielegniarki w Polsce jest bardzo sfeminizowany,na niskie stawki i małe pensje warto spojrzeć przez pryzmat dyskryminacji kobiet w naszym kraju,a pod tym wzgledem jest u nas bardzo źle.Doceniani sa tylko mezczyzni,ich praca,bo w dawnych czasach glownie to oni byli zywicielami rodziny,ten mit jest gleboko wrosniety w naszą kulture.Strażak,policjant,górnik itp.bez trudu zalatwili sobie przywileje,bo to mezczyzni,ponadto wiecej ich jest w Sejmie,Senacie,na wysokich stanowiskach urzedniczych-lepiej dbaja o swoje .No bo o co tu chodzi? Zawod pielegniarki w opini spolecznej cieszy się duzym uznaniem wg CBOS,a pensje żadne.Myślę,że chodzi o zwykłą dyskryminacje,lekcewazenie kobiety-pracownika,jej prawa do godnej pensji i emerytury.Warto pokazać pielęgniarkę jako profesjonaliste,bez ktorej jakiś system moze się zwalić,osobę silną,ktorej praca jest tak samo warta jak górnika czy policjanta.No i skończyć z dyskryminacją kobiet w naszym kraju,obalic mit,że to mężczyźni utrzymują nas i nasze rodziny.Czesto to my jestesmy jedynymi zywicielami naszych rodzin,wychowujemy samotnie po 2-3 dzieci,bez pomocy Państwa w postaci urlopow zdrowotnych rocznych,wczesniejszych emerytur,trzynastych pensji,nagrod jubileuszowych.Czesto te cukiereczki i wysokie pensyjki należą sie mężczyznom, ktorzy zostawiają swoje rodziny,i w dupie mają,dobrze sobie żyją jako 40 letni emeryci,dorabiaja jeszcze niezłą kase i alimentow nie płacą.Skończyć z tym skurwysynstwem i wyzyskiem i dyskryminacją

#16  2019.06.26 16:33:42 ~Piel

Tyle co napisali max 58 brutto - żadne zembalowe

#17  2019.06.26 16:35:04 ~do 14

Nie chodzi tu o staranność - tylko specyfikę

#18  2019.06.26 16:38:42 ~PIEL

No i tak będzie. Rynek wyreguluje wszystko. Pielęgniarka po LM, z kursem czy specjalizacją i doświadczeniem też może dużo zarobić. U mnie w pracy szaleńczy pęd na magisterki za każde pieniądze. Znów się zrobią w konia za ciężkie pieniądze.

#19  2019.06.26 17:07:59 ~Do #15

No tak, wszystkiemu winni są faceci. Nie to, że społeczeństwo nie widzi w nas wykształconych profesjonalistów w swojej dziedzinie, tylko proste podmywaczki tyłków dedykowane do prostych zadań. Wszystkiemu winny oczywiście współczynnik feminizacji. P.s. Pokaż mi policjanta lub strażaka, który bierze prawie 6 dyszek za godzinę.

#20  2019.06.26 17:10:38 ~Ja

W jednym munduru na nockę tu, a na dniowke tam. Bakcylr maja transport i nowe środowisko do mutacji. Nagminny grzech kontraktówek. Ciekawe co na to, panie od epidemiologii?

#21  2019.06.26 17:16:30 ~ Mgr

Są lepsze oferty.

#22  2019.06.26 19:35:41 ~Klara

Ciągle malo , co za pazerność. Wstyd !

#23  2019.06.26 19:57:50 ~Do 21

Proszę zdradzić gdzie wWarszawie?

#24  2019.06.26 21:28:51 ~Benia

Dziewczyny z Wrocławia, czy mogłybyście napisać jakie są stawki godzinowe na Borowskiej i Weilga?

#25  2019.06.26 21:29:40 ~Do 22

Opiekunka? Zmień płytę, a najlepiej portal.

#26  2019.06.26 21:32:26 ~malka

Weszłam na stronę CZD i albo nie widzę tej informacji albo jej nie ma. tylko skąd te informacje

#27  2019.06.26 22:32:58 ~Kinga

58 za godzinę pracy plus zembalowe plus wysługa lat plus premia to około 8000 wyjdzie . Czy to wam daję zadowolenie czy jeszcze mało ?

#28  2019.06.26 23:41:17 ~Plg

Popieram 9.Do 27,od kiedy na zlecenie,czy działalności jest wysługa? Pracowałam to wiem jak przeszłam na umowę ,nie zaliczono mi 5 lat do stażowego.Od nowego roku idą w górę składki ZUS -owskie 1500 zł.

#29  2019.06.26 23:46:25 ~Plg

Nie wiem o co chodzi.Nie mogę napisać komentarza.

#30  2019.06.26 23:52:10 ~Plg

Do Klary.Czy wy wierzycie w te brednie ? Opamiętajcie się.

#31  2019.06.27 04:36:06 ~Zus

Bajka jakas

#32  2019.06.27 07:30:18 ~Do 27

Dziecko, na kontrakcie nie ma się premii czy wysługi tylko tyle dostajesz ile roboczo godzin wyrobisz. Żałujesz 8 tyś brutto, zostań pielęgniarką, w końcu to nic trudnego.

#33  2019.06.27 10:03:06 ~Do Kingi

Przy umowie zlecenie nie ma wyslugi lat i premii.

#34  2019.06.27 11:41:32 ~Takto

W stosunku do innych zawodów medycznych tj. analitycy , fizjoterapeuci czy RTG-owcy to pielęgniarki i ratownicy zarabiają świetnie bo ok 50% więcej!

#35  2019.06.27 11:41:32 ~Takto

W stosunku do innych zawodów medycznych tj. analitycy , fizjoterapeuci czy RTG-owcy to pielęgniarki i ratownicy zarabiają świetnie bo ok 50% więcej!

#36  2019.06.27 12:36:19 ~ad 34,35

Jeśli tak , to słusznie, bo pielęgniarki i ratownicy mają pracę najbardziej obciążajacą fizycznie i psychicznie. Również w rtg , pracowniach med. nuklearnej to pielęgniarki podają kontrasty więc i tutaj szkodliwość i niebezpieczeństwo dla pielęgniarek jest największe.

#37  2019.06.27 12:49:56 ~Do Takto

To walczcie o swoje, dlaczego pielęgniarki mają to robić za Was. Może jeszcze za wszystkich pracowników w ochronie zdrowia. Zabraknie na rynku pracy analityków, techników, fizjoterapeutów, to zaczniecie dobrze zarabiać.

#38  2019.06.27 12:49:56 ~Do Takto

To walczcie o swoje, dlaczego pielęgniarki mają to robić za Was. Może jeszcze za wszystkich pracowników w ochronie zdrowia. Zabraknie na rynku pracy analityków, techników, fizjoterapeutów, to zaczniecie dobrze zarabiać.

#39  2019.06.27 15:37:16 ~Uff

E,eeeeee, kadry zarządzającej nie brakuje i chętnych, i jakie mają zarobki? Tu o co innego musi iść?

#40  2019.06.27 23:22:31 ~JA

Pracuję za 26/h brutto! Na umowę zlecenie!

#41  2019.07.11 13:52:51 ~zuzia

Podobno dalej brakuje pielęgniarek w Stołecznym Centrum Opiekuńczo – Leczniczym - na Mehoffera . Szanowne Koleżanki jest prestiżowa praca w stolicy, nic tylko brać. O ile nie przeraża Was to, że 1 jedna pielęgniarka jest na 50 - 60 pacjentów , a i kasa też jest nie za wysoka. Ale to już sprawdźcie same :) Ogłoszenie jeszcze wisi na https://www.scol.warszawa.pl/praca W ogłoszeniu piszą , ze zatrudnią: - pielęgniarkę pełniąca funkcję kierownika zespołu terapeutycznego; - pielęgniarkę posiadająca doświadczenie zawodowe w opiece nad osobami przewlekle chorymi; - fizjoterapeutów; - opiekunów medycznych; - terapeutę zajęciowego; - psychologa lub psychoterapeutę