Praca dla pielęgniarek. Od 6 370 PLN.

Krajowe oferty pracy dla pielęgniarek


Zobacz także:

 

PRACA DLA PIELĘGNIAREK. OD 6 370 PLN.

Kliknij i zobacz szczegóły oferty pracy dla pielęgniarki 

Miejsce pracy: Reymonta 83/91, 05-400 Otwock, woj: mazowieckie
 
Pracodawca: Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy

Zakres obowiązków: Realizacja świadczeń pielęgniarskich w oparciu o przyjęte procedury.
 
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
 
Zmianowość: nie dotyczy
 
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 370 PLN
 
Zawód: pielęgniarka

Zobacz szczegóły tej oferty - pracy dla pielęgniarki

Oferta pochodzi z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Gazeta branżowa pielęgniarek i położnych

Komentarze użytkowników

#1  2019.07.04 11:32:11 ~Plg

Dlaczego wystawiacie kwoty wzięte z księżyca,żeby drażnić ludzi i wrogo do nas nastawiać?

#2  2019.07.04 11:45:58 ~Kwiat

6370zl, ciekawe na ilu etatach?

#3  2019.07.04 11:51:14 ~Marcin

Ale, że co że za dużo. No ja wiem wy wolicie taka kwotę wyciągnąć z trzech etatów wtedy jesteście spełnione.

#4  2019.07.04 12:08:48 ~G.

To nie z księżyca.W jednym ze szpitali na Śląsku jest podobnie oczywiście brutto.

#5  2019.07.04 13:36:16 ~Plg

Do 4 ,to są wyjątki.Ludzie myślą ,że wszystkie tyle zarabiamy,i chcemy jeszcze więcej.

#6  2019.07.04 15:35:17 ~Do 1

Takie bywaja zarobki. W przychodni w Wilanowie oferuja nawet 8000,w przychodni trychologicznej podobnie. W Jaroslawiu nad morzem 5000. W dps kolo Radomia 5000 plus zakwaterowanie. Wystarczy przejrzec oferty na olx zeby zobaczyc zarobki

#7  2019.07.04 15:38:12 ~Ja

Jak z 1 etatu mozna zarobic 7-8 000 to marudzicie. Jak z 3 czy 4 tyle nie wyciagniecie to jest ok. Do 2-przeczytaj dokladnie oferte. Jak wol stoi 40 godzin tygodniowo.

#8  2019.07.04 15:41:50 ~Iga

Pracuje w tym szpitalu i tak rzeczywiscie mozna zarobic. Nawet nie sa wymagane studia(wystarczy dawna szkola),potrzebny jest dyplom i Prawo Wykonywania Zawodu.Jednak wiele osob boi sie zarazenia dlatego wola ciagnac po kilka etatow

#9  2019.07.04 16:05:44 ~51?

Coś siostry bywają , coś te noski dlugaśne

#10  2019.07.04 16:53:07 ~Popiś

Umowa zlecenie, dziękuję. Tylko etat

#11  2019.07.04 20:43:04 ~Zadowolona

A ja w spzoz mam 5000 netto 37.5 godz tyg + 1800 zembalowego netto bo mamy dużo aos i poz. W sumie mam nienormowany czas pracy. Jak jest kontraktowanie to bywa że siedzę do 3 w nocy ale potem odbieram sobie godziny. Prosze mi wierzyć tak mam.

#12  2019.07.04 20:48:33 ~Ech

Jakie izby przygotowały zadośćuczynienie dla pielęgniarek z DPS za brak podwyżek od 4 lat?

#13  2019.07.04 21:08:14 ~Zuzia

Godzin jak na pełny etat, a oferują umowę zlecenie albo umowę na świadczenie usług.uhhhhaaa . I gdzie praca? . w chorobach zakaźnych o nie nie nie .dziękuję bardzo.Nie za te pieniądze . Tanio nasze zdrowie i poświęcenie wycenili. i jeszcze trolle judzą na forum .powiem tak .bujać się

#14  2019.07.04 22:30:43 ~Alutka

Ja mam 7200 brutto. Umowa o pracę i 37:55 tygodniowo. Pracuje w Łodzi.

#15  2019.07.04 22:53:09 ~Sisi

Słucham? Gdzie tyle zarobi pielęgniarka na etacie? Nigdzie.Więc proszę nie nagłaśniać takiej płacy.Pielegniarki pracujące na kontrakcie-300 godz miesięcznie może tyle mają.Ale te 300 godz-to pozbawienie mamy .ktorej nie ma dla rodziny,dzieci.Czy to jest tego warte?

#16  2019.07.05 06:26:21 ~14

Niby gdzie w lodzi?

#17  2019.07.05 12:59:57 ~Plg

Nie wierzę w takie zarobki.

#18  2019.07.05 14:07:22 ~Asz

To wracam z tej Norwegii. Bo tu zapieprzam jak wół roboczy og 19 lat i mimo mgr i studiów podyplomowych.

#19  2019.07.06 09:48:47 ~piel.

Są takie zarobki i jak zwykle kominy w pielęgniarstwie by nas skłócić. A poza tym uwierzcie - w końcu to teraz deficytowy zawód i stawiajcie warunki, zmieniajcie pracę z powodów finansowych.Ja to właśnie zrobiłam.Nawet w przychodniach warszawskich coraz większe stawki. Trzeba się cenić i nie tkwić w jakimś g. i narzekać, cenić się.

#20  2019.07.06 09:51:43 ~od 19

Dodam, że miałam na myśli placówki publiczne a w ofercie powyżej podane jest 40 godz. to jaki to kontrakt?

#21  2019.07.07 08:40:47 ~Maria

Po 20 latach pracy w szpitalu wyjechałam z promedica jako opiekunka do Niemiec. Pieniądze dużo lepsze, przespane noce i mam pod opieką jednego staruszka a nie 40 chorych.

#22  2019.07.07 17:28:16 ~Agunia

Do Pani Alutki.W Łodzi taka kasa? Nie do wiary

#23  2019.07.18 10:34:09 ~Ewi

Do Marii ,pomyśl tylko czy masz za dziadka dobrze zapłacone, bo przecież pracujesz u niego 24 godz.na dobę ,a więc 168 godz.tygodniowo .