Praca dla pielęgniarki. 30-35 PLN za godzinę. Na rękę.

Praca dla pielęgniarek.


Zobacz także:

PRACA DLA PIELĘGNIARKI.

30-35 PLN ZA GODZINĘ. NA RĘKĘ.

Kliknij i zobacz szczegóły tej oferty pracy dla pielęgniarki 

Zatrudnią pielęgniarkę/ ratownika medycznego do pracy w punkcie pobrań.

Lokalizacja: Warszawa - Ursynów

Oczekiwania: 

Wykształcenie medyczne z zakresu: pielęgniarstwa, położnictwa lub ratownictwa medycznego z doświadczeniem, aktualne PWZ, praktyczna umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej.

Stawka: 30/35 zł/h na rękę 

Kliknij i zobacz szczegóły tej oferty pracy dla pielęgniarki 

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Gazeta branżowa pielęgniarek i położnych

Komentarze użytkowników

#1  2019.07.15 14:46:47 ~is

3 dychy ? w Warszawie ? Chyba ktoś pomylił drzwi !

#2  2019.07.15 15:21:29 ~Ja

W ZOL mam tyle brutto za godzinę. Nie płaca więcej. Chciałabym 35 zł netto.

#3  2019.07.15 15:35:07 ~do 2

Chciałabyś więcej to nic trudnego,nie lamentować tylko zmienić miejsce pracy.

#4  2019.07.15 15:38:36 ~Ja do #3

Zmieniam a w zasadzie rzucam pielęgniarstwo. Może zanim przedawni mi się PWZ to coś się zmieni.

#5  2019.07.15 17:25:51 ~Ja

W Senior Apartaments w Wiazownej 30 zl.netto. W domu seniora w Pruszkowie 17 zl.za godzine. W Jantarze 5000 brutto, bez zakwaterowania,na poludniu Polski nawet do 8000 brutto,tez bez zakwaterowania,w Konstancinie 2000 zl.za 12 godzinny dyzur.Sle nadal sa oferty z 2200 netto za miesiac

#6  2019.07.15 18:06:31 ~Gość

Rozsądna stawka

#7  2019.07.15 18:21:43 ~M.

Ja mam 17zl/h netto.

#8  2019.07.15 18:28:14 ~Piel

W Poznaniu juz dawno placa 50 zl na godz

#9  2019.07.15 19:01:56 ~#9

Stawki są takie,bo wielu ludzi ma jeszcze pojecie,że pielegniarki to na kazdym rogu nic nie robią,tylko czekają na ochlap.To,że mozna mieć pielęgniarkę za taką cenę,wynika z tego,że chetne za takie pieniadze są.W Warszawie stawki są niskie,bo tu jeszcze jest nas dużo.Ja czekam na stawki min.50 zl,wowczas moge sie zastanowic czy mi się opłaci.

#10  2019.07.15 20:20:03 ~M.

Stawki są takie bo zawsze się znajdzie ktoś to je weźmie. A póki będą chętne pracować za takie pieniądze to nic się u nas nie zmieni.

#11  2019.07.15 22:59:53 ~do 5

A czy w tych np Senior Apartaments mieszkaja też pielęgniarki emerytki jako podopieczni ? . Tak pytam ,bo mam jeszcze co prawda parę lat do do emerytury , ale powoli się rozgladam i orientuję czy ewentualnie byłoby mnie stać, jakby co.

#12  2019.07.16 06:02:21 ~Bart

Brawo dla tych co pracują za 17 zł zaniżanie stawek i głupota ! Dajecie się wykorzystywać stawka 30 nie jest niczym dziwnym plus dodatek o ile nie ma więcej na dzień dzisiejszy.

#13  2019.07.16 08:47:59 ~ Baba

70 zł kosztuje mycie samochodu

#14  2019.07.16 14:13:24 ~Piel

A ile kosztuje mycie chorego?

#15  2019.07.16 14:13:38 ~piel

Podcięcie końcówek włosów - 60 zł ( zajmuje to ok 10 minut) Nie wspomnę o malowaniu paznokci - jak to się ma do pielęgniarstwa? Po prostu wstyd ! Jeszcze nie widziałam żeby jakaś klientka zwróciła się niemiło, obraźliwie do fryzjerki natomiast w pielęgniarstwie norma.

#16  2019.07.16 21:48:12 ~do 15

Cała prawda. Pacjenci mają prawa. Gdybym się źle odniosła do fryzjerki, nie miałabym drogi powrotu - szukać innej.

#17  2019.07.19 18:47:32 ~Młoda

Ostatnio zaproponowano mi 30 brutto , bo " nie jest to przecież ciężka praca" a w ciul papierowej roboty plus opieka nad pacjentami chodzącymi ale samopas ich puścić nie można.