Praca dla pielęgniarki - 50 zł brutto za godzinę pracy.

Praca dla pielęgniarek.


Zobacz także:

PRACA DLA PIELĘGNIARKI

50 ZŁ BRUTTO ZA GODZINĘ PRACY

Pielęgniarka do Badań Klinicznych, do pracy przy badaniu klinicznym z pacjentem z niedoborem OTC. Wizyty wyłącznie w domu pacjenta. Badanie polega na pobieranie próbek krwi, kału, moczu, śliny. Wymagania:- czynne prawo wykonywania zawodu -dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office); -prawo jazdy kat. B oraz własny samochód; - doświadczenie w badaniach klinicznych nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem; Oferujemy: - 50 zł brutto za godzinę pracy (jako czas pracy liczony jest również czas dojazdu do pacjenta); - uczestnictwo w szkoleniu z zakresu GCP (Good Clinical Practice) i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w badaniach klinicznych..

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Gazeta branżowa pielęgniarek i położnych

Komentarze użytkowników

#1  2019.07.19 09:21:15 ~Lidka

Płacą pielęgniarki zależna od układów, a nie wykształcenia.

#2  2019.07.19 09:25:52 ~Cel

Zdobyć układ, szkoda czasu i pieniędzy na kształcenie się pielęgniarek, po liceum medycznym jak mają układy są. Tam gdzie powinni być oraz z odpowiednimi ludzmito im studia nie są potrzebne taka jest prawda.

#3  2019.07.19 12:15:08 ~Pacjentka

Troche panie przesadzaja z tym wiecznym placzem o pensje. Mam znajome pielęgniarki zarówno w przychodniach i szpitalu i mówi, że źle nie mają a jak będzie więcej to super. Dam taki przykład Tato był w szpitalu byłam tam codziennie to się napatrzyłam. Pewnej niedzieli jak poprosiłam pielęgniarkę o pilną pomoc przy chorym to najpierw mnie zmierzyła wzrokiem a po godzinie jak wypiła kolejną kawę i poplotkowała to z łaską przyszła. Kolejna strasznie narzekała że wogóle mosi pracować itp.

#4  2019.07.19 13:26:40 ~soledad

Oj tam,oj tam,nie można wszystkich tak jedną miarką mierzyć,wśród innych grup też są różni ludzie i charaktery,a wyjątek tylko potwierdza regułę.50 zeta brutto to mało,to chyba 28 zł na rękę? no nie,nie powala

#5  2019.07.19 15:58:35 ~Ja

50 zl.brutto,netto(po oddaniu wszystkich skladek)zostanie gora 25 bo to dla osob na kontrakcie. Do tego uzytkowanie wlasnego samochodu. A w prywatnym dps mozna zarobic 30-35 zl.do reki za godzine a czesto do tego darmowe zakwaterowanie i wyzywienie

Dodaj komentarz