Praca dla pielęgniarek na oddziałach szpitalnych. Zobacz na jakich...

Praca dla pielęgniarek


PRACA DLA PIELĘGNIAREK

NA ODDZIAŁACH SZPITALNYCH

Szpital Powiatowy w Biskupcu zatrudni pielęgniarki do pracy w oddziałach szpitalnych:

  • internistycznym,
  • ortopedycznym,
  • chirurgii ogólnej,
  • pediatrycznym.

Warunki zatrudnienia ustalane indywidualnie. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, w jednostce stabilnej finansowo, akredytowanej i nastawionej na rozwój.

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Komentarze użytkowników

#1  2019.08.05 13:27:39 ~Ja

Czyli najgorsze oddziały nie dziwie się ze nikt tam nie chce pracować za takie pieniądze taki wysilek dźwiganie podawanie a to pić a to siać a to boli a to grzebyczek upadł a to okno zamknij podnieś papierek itd.

#2  2019.08.05 17:17:13 ~ja

Chyba z powodu tych odsuniętych do 2021 norm zatrudnienia pielęgniarek nie chce mi się nawet patrzeć na tego typu ogłoszenia.

#3  2019.08.05 17:32:10 ~Plg

To nie są najcięższe oddziały.Ciężkie oddziały to płucny,neurologia i sor.

#4  2019.08.05 19:39:44 ~Hmm

Zalezy co kto lubi. na neuro nie ma zabiegów, na sor tyle papierow, na niektorych plucnych masz ciagle dodatkowy urlop, nie ktorzy nie chca pracowac na pediatri itd itd

#5  2019.08.05 20:53:12 ~do 1

100/100 .Internistyczny najgorszy, potem ortopedia. Na chir. ogólnej też pewnie mydło i powidło . I wszędzie barki uginają się od obfitości i nadmiaru a nogi nie wyrabiają na zakrętach .

#6  2019.08.05 21:50:53 ~Ania

Do tej listy ciężkich oddziałów dodam jeszcze Neurochirurgie na której tyram jak wół od 20 lat ,kregoslup mi wysiada A po każdym dyżurze nie mam sił by żyć!

#7  2019.08.05 22:47:02 ~a_

Rozbawia mnie " miła atmosfera" hehehe po co pisać o konkretach? Podać wymagania i podstawę, nie ! Pielęgniarce wystarczy "miła atmosfera" hehehehe

#8  2019.08.06 09:00:40 ~Plg

Zależy jaki szpital.Na płucny w moim szpitalu nie ma chętnych.Nie wiem czy nie padnie oddział.Koleżanki po operacjach ktęgosłupa pouciekały na pediatrię,reumatologię lub zrezygnowały z pracy.Bieda piszczy.Mamy na oddziale nawet czynną gruźlicę,nie mamy żadnych dodatków ,ani dodatkowego urlopu.Któraś z Pań napisała dodatkowy urlop.Napisz gdzie.Može nam też się należy.

#9  2019.08.06 11:23:17 ~krycha

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,a źle gdzie pracujemy.Przestańmy się licytować i przyznajmy,że praca w medycynie nie należy do przyjemnych i najlżejszych.

#10  2019.08.06 12:16:54 ~hmm

Wpisz oferty pracy oddział chorób płuc, np w Wrocławiu dają po roku pracy dodatkowo 12 dni urlopu. Oddział zawsze można zmienić za podobną stawkę na lżejszy. wystarczy poszukać.

#11  2019.08.06 15:37:30 ~Aga

Może ratunkowy? Roboty nie przerobisz. Jesteś tam do wszystkiego. A mimo to fajna praca.

#12  2019.08.06 16:23:49 ~Joasia 74

Każdy oddział specyficzny , ciężki , pielęgniarki ma się za nic a zapłata nędzna , co tu dużo gadać !

#13  2019.08.07 09:21:04 ~Doti

Wyjechać najlepiej i zostawić wszystko za soba.Za granica praca tez ciezka ale są udogodnienia No i płaca przyzwoita.

#14  2019.08.12 22:56:29 ~ROBERT

Ratownik Medyczny . Z chęcią pójdę na oddział za te pieniądze i etat , nie będę znosił pacjentów z 4 piętra . Skoro Panie PIELĘGNIARKI nie chcą . To nie muszą podnosić i podawać .

#15  2019.08.12 23:11:56 ~Basia

Szanowne Panie ,która z Was ścieli łóżka pacjenta ? Czynności pielęgnacyjne ? Teraz to robią Opiekunki Med. Przecież tego się uczyłyście w Medyku ! To jest WASZA praca . Czytam to forum i bawi mnie to , Panie które wiecznie narzekają . W Biedronce też jest praca . A takie osoby jak WY ,są niegodne tego zawodu . Jak Wam się nie chce to przyjdą na Wasze miejsce Ukrainki,Białorusinki . Zawsze Was można zastąpić. W wielu Szpitalach To się sprawdza.