Szpital proponuje pielęgniarkom i położnym 58 PLN za godzinę.

Praca dla pielęgniarek


SZPITAL PROPONUJE PIELĘGNIARKOM I POŁOŻNYM

58 PLN ZA GODZINĘ

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” jest jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Aktualnie organizujemy konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu pielęgniarstwa oraz położnictwa, w tym m.in.

  • pielęgniarstwa neonatologicznego,
  • pielęgniarstwa anestezjologicznego,
  • pielęgniarstwa operacyjnego

dla: pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową do 58 zł;
  • umowę cywilnoprawną;
  • elastyczne warunki zatrudnienia dostosowane do możliwości zleceniobiorców.

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Komentarze użytkowników

#1  2019.08.06 20:32:00 ~Bartosz.

Tragedia.

#2  2019.08.07 08:40:37 ~Piel

A chętnych nie ma . bo nie można tak sobie przyjść na dyżur do CZD

#3  2019.08.07 09:20:52 ~Ja

Stawka DO 58 zl. Zapomniano dodac,ze to brutto

#4  2019.08.07 10:09:02 ~Ojejku

To chyba propozycja dla opiekuna. Szkoda, że nie podano zakresu obowiązków?

#5  2019.08.07 10:52:24 ~Gosc

Tak dajcie tym leniom po 100 zł za godz.

#6  2019.08.07 12:20:19 ~do Gosc

Przekwalifikuj się na pielęgniarkę/ pielęgniarza i zarabiaj tyle co mówisz jako leń - powodzenia !

#7  2019.08.07 13:10:53 ~Do 5

Taki ktoś jak persona non grata spod numeru 5 zajmie sie swoimi bliskimi sam, tylko nie skamlać o pielęgniarkę, bo młode pokolenie za 58 zł brutto, 37 zł netto minus składki na szacowna izbę i dodatkowe ubezpieczenie nie przyjdzie pracować. Daje to netto 444 zł za dyżur, czyli realnie około 400 złotych, czyli około niecałe 100 euro za 12 godzin. Na Zachodzie panie sprzątające ceni się bardziej.

#8  2019.08.07 17:30:14 ~Ewa

Do 5 wypad gnoju z tego Portalu! Do roboty!

#9  2019.08.07 19:49:12 ~Zuzia

Co to znaczy dla opiekuna a to nie człowiek? nie musi jeść, żyć w główce się przewróciło szanownej Pani pielegniarce,biedni pacjenci!

#10  2019.08.07 21:31:06 ~Iwona

Do 5i 9 Skończyć studia zrób specjalizację i podejmij się trudnej odpowiedzialnej pracy w nocy w sobotę niedzielę i święta. Jesteście cepami bez pojęcia o pracy pielęgniarki

#11  2019.08.07 21:43:22 ~Ewa do 9

W twojej główce się przewróciło? Jak nie to idź na Pielęgniarstwo i zobaczymy o ile się WZBOGACĄ PACJENCI? Miliony podarujesz Pacjentom ze swojej KIESZENI. My Pielęgniarki wykonujemy świadczenia Sumiennie i z ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Czy nie pomyliłaś Portali? Więc wypad z Naszego! To opiekunki twojego typu NIC, NIC, NIE robią poza wchodzeniem na Czyjeś Portale!

#12  2019.08.07 22:44:05 ~Ech

W końcu pacjent po pobycie w szpitalu czy innym z.o.z, się dowiaduje jakich czynności nie może wykonywać bez ukończenia pielęgniarstwa ?

#13  2019.08.07 23:26:52 ~Do 9

W główce to się poprzewracało takiej Zuzi, która jednego nie zmieni: pielęgniarka zawsze i wszędzie zastąpi opiekunkę medyczną a opiekunka medyczna bez pielęgniarskiego PWZ nigdy nie zastąpi pielęgniarki, ot i wszystko, w temacie, a poza tym wypad z tego portalu, macie swój portal, więc po co pałętasz sie po tym ? Pewnie abu dowartościować swoje małe ego !

#14  2019.08.07 23:29:46 ~Do 9 cd

Co do zarobków, to zły adres, swoje pretensje kieruj gdzie indziej albo cytując klasyka: weź kredyt, skończ licencjat z pielęgniarstwa i zmień pracę, wtedy może ci się w główce przewracać do woli i rzecz jasna twoi pacjenci nie będą biedni.

#15  2019.08.08 05:05:43 ~Stefan

Zapraszam do Niemiec.Caritas 165 godz miesiecznie 2100 €

#16  2019.08.08 13:40:20 ~toja

Pominąwszy zakres obowiązków, trudną i odpowiedzialną pracę Proszę wziąć pod uwagę wszechobecnych tam rodziców. Którzy wiedzą wszystko najlepiej. Są roszczeniowi i chętni do współpracy z prokuraturą. To ja dziękuję. Nie będę tłumaczyć się iż nie jestem wielbłądem.

#17  2019.08.08 20:32:15 ~Ala

Do Pana gościa leń śmierdzący to może jest pan

#18  2019.08.09 17:46:08 ~obserwator

Niektórym paniusiom pielęgniarkom to się w główkach poprzewracało.

#19  2019.08.10 13:13:01 ~Dorota

Ty obserwator (do 18) jak masz głowę w co nie wierzę ( że nią myślisz logicznie) WYPAD z tego Portalu! Zacznij się leczyć Psychiatrycznie! Oby nie było już za późno!