Pielęgniarkę zatrudni prywatny gabinet lekarski. 16 PLN.

Praca dla pielęgniarki.


Praca dla pielęgniarki w prywatnym gabinecie lekarskim 

Zobacz także: Pielęgniarki - Radio Maryja: przedstawiciele tego zawodu naruszyli kluczowe standardy.

Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 17, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 

Rejestracja pacjentów, obsługa programu e-medica, wykonywanie iniekcji domięśniowo

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

 

Wymiar etatu: nie dotyczy

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin pracy w tygodniu: nie dotyczy

Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Data rozpoczęcia: 11 października 2019 roku 

Wynagrodzenie: od 16 PLN netto/godz.

System wynagradzania: nie dotyczy

Zawód: pielęgniarka

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Wymagania:

średnie medyczne

Poznaj szczegóły oferty...

Oferty pochodzą z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.p
 

Więcej ofert pracy dla pielęgniarek znajdziesz w dziale: Praca dla pielęgniarek


Praca dla pielęgniarki od października. 2250 brutto. Do negocjacji...

Pielęgniarka naczelna z wykształceniem wyższym pedagogicznym? Tak!

Pielęgniarki napisały do Kaczyńskiego. Co będzie od stycznia 2020 roku?

Związek pielęgniarek "podnosi ALARM".


Komentarze użytkowników

#1  2019.09.28 11:38:50 ~Pie.

Za 16 zł to niech sami sobie te zastrzyki robią

#2  2019.09.28 11:54:26 ~gość

Ze średnim medycznym od dawna dużo więcej zarabiają.

#3  2019.09.28 14:28:09 ~Gosc

Ja też zatrudnię pielęgniarek ale za miskę ryżu hehe, jaka praca taka płaca, a pielęgniarki nie wiele robią.

#4  2019.09.28 14:33:29 ~Pie.

Szukaj gościu,szukaj.

#5  2019.09.28 15:18:38 ~Ja

Mam dawne studium i zarabiam 25 zl.netto za godzine,do tego darmowe zakwaterowanie i pelne wyzywienir. A tu za te 16 pielegniarka bedzie rypac na k8lku stanowiskach

#6  2019.09.28 15:28:24 ~fajny żart

Na obieraku czy zmywaku płacą tyle a nawet więcej. Odpowiedzialność żadna praca prosta. Krwiopijca szuka frajerów.

#7  2019.09.28 15:42:52 ~Plg

A to zbój,żartowniś.Jaki fajny.

#8  2019.09.28 15:45:34 ~Iwona

Za 16 zł cwaniak który prowadzi ten gabinet niech sam pracujesz jemu nie wstyd zamieszczać takiej stawki

#9  2019.09.28 17:40:21 ~Pigułka

Chyba ukrainkę.upadł ktoś na głowę?

#10  2019.09.28 18:02:20 ~Ela

Kpiny czy co. Ciekawe ile ten w prywatnym gabinecie ma na godzinę

#11  2019.09.28 18:31:33 ~Jan

A lekarz pewnie tam zarabia 17 złotych na godzinę

#12  2019.09.28 18:46:08 ~Ziuta

Niezły żart

#13  2019.09.28 19:08:18 ~Bodź

To. Niech doktorek zap.ala i rejestruje się

#14  2019.09.28 22:00:19 ~piel m

Żarówkę mechanik wymieni i 50 zł weźmie , a pielęgniarce 16 zł proponują. żenujace.

#15  2019.09.29 01:41:25 ~Ewa

Fajny żarcik.Może oferta pracy jest z 2000 roku?

#16  2019.09.29 01:42:32 ~Plg

Dają nam do zrozumienia,że zawód pielęgniarki nie potrzebny.

#17  2019.09.29 07:43:35 ~Hahah

Rozmowę zaczynam od 40 zł poniżej tej sumy nawet nie przeczytam ogloszenia. Ciekawe czy znajdą się jakieś naiwne?

#18  2019.09.29 09:46:25 ~Nika

Ja mam 19/h, wykształcenie wyższe, administracja publiczna.

#19  2019.09.29 10:12:38 ~do 18

To proszę przekwalifikować się na pielęgniarkę. Co to mnie obchodzi, za jaką stawkę Pani pracuje, to tylko i wyłącznie Pani sprawa, poza tym jakie to wrednie polskie, ja mam mało, to niech reszta też wegetuje. Niedługo sami zajmiecie się swoimi bliskimi w szpitalach i poradniach.

#20  2019.09.29 11:57:39 ~Aaa

A może za bóg zapłać.

#21  2019.09.29 13:48:54 ~krystyna

Do goscia . kazdy sadzi wedlug siebie widocznie ty sie obijasz w pracy i mierzysz ta miara innych a co do pani po administracji - pielegniarki w tej chwili maja tez w wiekszosci wyzsze wyksztalcenie

#22  2019.09.29 17:41:09 ~Emerytka

Bardzo sie ciesze ,ze kolezanki i koledzy pielegniarze sie cenia tak trzymajcie ja jestem na emeryturze i mam 1300 brutto bo sie rozchorowałam na R. Choc mysle ,ze jak bedzie lepiej to podejme jakas prace wrescie za godne pieniadze.

#23  2019.09.30 09:35:48 ~inga

Nie przyjmujcie takich ofert - nie będzie chętnych to zapłacą więcej !

#24  2019.10.01 13:42:27 ~SIMON

TEN. CWANIACZEK OD. MISKI. RYZU KTORY TWIERDZI ZE. PIELEGNIARKI NIEWIELE ROBIA POWINIEN BLAGAC O. TE MISKE. JAK MU. NIE. BEDA TRZYMAC. ZWIERACZE I. BEDZIE. MOGL. SKORZYSTAC. Z. BOROWINY. SKLADAJACEJ. SIE. Z. JEGO. GO.A.MILEGO. RELAXU.

#25  2019.10.01 14:16:13 ~11

Kpiny, kpiny sami pracujcie

#26  2019.10.01 14:17:51 ~11

Zapraszamy do zawodu prosze uczelnie wolne jak chcecie sie przekwalifikowac

#27  2019.10.01 15:55:25 ~SpecPiel

Haha. Ale ubaw. Za takie pieniądze to mi się oka nie chciałoby otworzyć , a co dopiero wstać do pracy na umowę zlecenie . Ten pracodawca chyba się zerwał z choinki , albo dłuższy czas był zahibernowany . Szuka raczej desperadki lub wolontariuszki , niech zatrudni kogoś z rodziny. Albo siebie na dwa etaty !