Praca dla pielęgniarki. 1 383,50 PLN. Także 1/2 etatu.

Praca dla pielęgniarki.


Praca dla pielęgniarek

Czytaj także: 

Komentarz redakcyjny - Rząd: zatrzymać pielęgniarki nabywające uprawnienia emerytalne. 

Miejsce pracy: Zamkowa 27, 68-300 Lubsko, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: wg zawodu

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: Nie dotyczy

Data rozpoczęcia: 14.10.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 767 PLN możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pielęgniarka

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Szczegóły oferty zatrudnienia dla pielęgniarki 

WYMAGANIA

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Zawód: Pielęgniarka

Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej Lubsko

Poznaj szczegóły oferty...

Oferty pochodzą z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl
 

Więcej ofert pracy dla pielęgniarek znajdziesz w dziale: Praca dla pielęgniarek


Zobacz także:

Czy pielęgniarka może czuć się komfortowo w odzieży medycznej?

Dla pielęgniarek zmianowych 1450, jednozmianowych 1500 PLN. 

Pielęgniarki: szpital podzielił 1200. Na: 1600 PLN oraz 10,12 i 8,44 PLN na godzinę.


Komentarze użytkowników

#1  2019.10.15 19:18:58 ~#1

Hura! Świetna oferta! Podwijam kiecę i lecę! Tylko skrzydła rozwinę! :-)

#2  2019.10.15 19:38:09 ~Ola

Powinni się wstydzić pisząc taką ofertę pracy niech sam pracuje za te pieniądze ten kto to napisał powodzenia

#3  2019.10.15 20:21:45 ~Jolka

Chyba to jakiś żart.Tylko wcale nie śmieszny Żenada

#4  2019.10.15 21:42:35 ~Ojejku

Izby znają zakresy obowiązków pielęgniarek szpitalnych. Czy kontrolują ,aby nikt bez ustawowej zgody państwa nie wykonywał czynności należących do praktyki pielęgniarki?

#5  2019.10.15 22:04:04 ~Iwona

Ta stawka chyba na ćwierć etatu

#6  2019.10.15 22:51:31 ~Ja

Już jadę.

#7  2019.10.15 22:53:53 ~Plg

O! piękny kraj.O! bogaty kraj.Tu wszystko być takie piękne i bogate!

#8  2019.10.16 08:23:04 ~do

Zatrudniających sprawa ile,pielęgniarek obowiązek nie reagować.

#9  2019.10.16 08:41:56 ~nurse

Sory ,że nie na temat-chodzi mi o normy zatrudnienia, od kiedy obowiązują? w moim szpitalu nie są respektowane, na jednym oddziałów jest 1 pielęgniarka na 30, na innych 2 pielęgniarki na 40. jakie instytucje przeprowadzają kontrolę? Szpital stara się o akredytację-śmiechu warte, koleżanki może coś wiecie na ten temat?

#10  2019.10.16 09:46:38 ~Hmm

Do osob wybierajacych dps: dlaczego chcecie tam pracowac? Malo personelu, duza odpowiedzialnosc, zarobki nie zachecaj, ogolnie nie jest latwa praca. wiec dlaczego nie szpital, poradnia lub nawet pobieranie krwi?

#11  2019.10.16 10:41:19 ~Ech

Są tacy co się interesują geriatrią.

#12  2019.10.16 12:01:45 ~Ja

Jak sprzątaczce ! Skandal gdzie kara za dyskryminację?

#13  2019.10.16 14:08:27 ~Piel

W ogłoszeniu powinno być: Poszukujemy "frajerów" do pracy, również na 1/2 etatu.

#14  2019.10.16 18:26:26 ~Jusek

Jusz zmieniamy miejsce zamieszkania rzona idzie pracować tam a ja będę na jej uczymaniu jak Ferdynand kiepski i będziemy żyli w lóksósie

#15  2019.10.18 10:57:10 ~Do 11

To czemu nie szpital?