Praca dla pielęgniarki. 4 500 - 9 000 PLN. Od listopada.

Praca dla pielęgniarek.


Praca dla pielęgniarek

Czytaj także: Pielęgniarki: Izba pielęgniarek wyda 20 tys. PLN na promocję zawodu!

Miejsce pracy: 66-213 Cibórz 5, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: opieka nad chorymi

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 1 listopada 2019 

Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 9 000 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pozostałe pielęgniarki z tytułem specjalisty

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Szczegóły oferty zatrudnienia dla pielęgniarki 

WYMAGANIA

Zawód: pielęgniarka

Pracodawca: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH

Poznaj szczegóły oferty...

Oferty pochodzą z Centralnej Bazy Ofert Pracy - www.oferty.praca.gov.pl
 

Więcej ofert pracy dla pielęgniarek znajdziesz w dziale: Praca dla pielęgniarek


Zobacz także:

Czy pielęgniarka może czuć się komfortowo w odzieży medycznej?

Dla pielęgniarek zmianowych 1450, jednozmianowych 1500 PLN. 

Pielęgniarki: szpital podzielił 1200. Na: 1600 PLN oraz 10,12 i 8,44 PLN na godzinę.


Komentarze użytkowników

#1  2019.10.24 08:38:23 ~Hmm

Od i do właśnie a potem 8dzie sz na rozmowę i ci mówią ze ta najmniejsza kwotę bo 9.00 to oddzialowa

#2  2019.10.24 09:25:21 ~Plg

Nie gadajcie,tylko dajcie.Od kilku lat wstawiacie kwoty z księżyca.Czy tylko po to żeby nastawić wrogo przeciwko nam inne zawody medyczne i społeczeństwo? Skończcie z tym !

#3  2019.10.24 10:14:01 ~111

Oni o kierowniczych etatach, nie o plebanię.

#4  2019.10.24 14:20:51 ~Do

Żyrandole

#5  2019.10.24 17:21:19 ~ja

Psychiatryk na dwie zmiany? To na noc pacjentów do domu wypuszczają?

#6  2019.10.24 21:26:35 ~Ojej

Ojcowie Niepodległej wyposażyli praktykę pielęgniarki w czynności, których nikt nie może wykonywać bez ustawowej zgody państwa art.21 Ustawy o pielęgniarstwie z 1935 r. ( podobnie jak u lekarza). W art 22 tego aktu są wymienieni zakonnice i zakonnice, oprócz świeckich. Skąd u nich wiedza, że osoby, które kojarzymy jako byłych pielęgniarzy czy pielęgniarki są osobami niezdolnymi do uczenia się i wytwarzania z zakresu medycyny i pielęgniarstwa?

#7  2019.10.24 21:51:03 ~do #6

Dlaczego autorzy prac ( podpisy poniżej tekstów) "Dekret z dnia 11 IV 1947 r w sprawie praktyki pielęgniarskiej" i " Rozporządzenie MZ z 10 X 1947 r (.) o egzaminach pielęgniarskich", formalnie do praktyki pielęgniarskiej opisanej w Ustawie o pielęgniarstwie z 1935 r. ( art. 1 i 21 ) wprowadzili czynności higieniczne i powszechne medyczne?

#8  2019.10.24 21:51:03 ~do #6

Dlaczego autorzy prac ( podpisy poniżej tekstów) "Dekret z dnia 11 IV 1947 r w sprawie praktyki pielęgniarskiej" i " Rozporządzenie MZ z 10 X 1947 r (.) o egzaminach pielęgniarskich", formalnie do praktyki pielęgniarskiej opisanej w Ustawie o pielęgniarstwie z 1935 r. ( art. 1 i 21 ) wprowadzili czynności higieniczne i powszechne medyczne?

#9  2019.10.24 21:52:55 ~s

S

#10  2019.10.24 21:53:14 ~do 8

Jak realizowali zapisy ustawowe po takiej operacji?

#11  2019.10.24 22:18:47 ~Do 8

Jakie instytucje są zaangażowane, a jakie powstają w celu realizacji takiej koncepcji zawodu pìelęgniarki?

#12  2019.10.25 10:19:15 ~do 10

Dlaczego wprowadzili i nie realizowali prawa?

#13  2019.10.25 11:11:18 ~do 11,12

Są sympatycy tego?

#14  2019.10.25 11:19:06 ~Do 8

A uczeni testują zgodność tej teorii z zapisami prawa.

#15  2019.10.25 12:56:33 ~do 6 i 7

W "Pielęgniarce Polskiej" nr 3 z 1935 r. jest opis Bonifratrów zajmujących się pielęgniarstwem. Więc skąd u nich ta wiedza, że grupa ta nie ma dorobku takiego aby według niej ustalić zawód pielęgniarki według art. 1 i 21 Ustawy o pielęgniarstwie z 1935 r?

#16  2019.10.25 15:10:33 ~do 7

Dlaczego w szkołach czy uczelniach milczy się o tych autorach tego nowoczesnego polskiego pielęgniarstwa?

#17  2019.10.25 18:05:26 ~Do

Niepodległości wiedzieli. Skąd u nich taka wiedza?

#18  2019.10.25 18:14:14 ~Do 17

Dekret 1947 r. Skąd u nich taka wiedza?