Szpital, ZOL, ZPO zatrudnią pielęgniarki. Sprawdź płace.

Praca dla pielęgniarki.


Szpital zatrudni pielęgniarki

Zobacz także: Radosna tonacja promocji zawodu pielęgniarki. 

Miejsce pracy: Grzybowa 1, 56-300 Milicz, powiat: milicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Zgodny ze stanowiskiem

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 28 października 2019 

Wynagrodzenie brutto: 3 200 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pielęgniarka

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

WYMAGANIA

Zawód: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo

Pracodawca: Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o.

Poznaj szczegóły oferty...

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy zatrudni pielęgniarkę

Miejsce pracy: Zawiszy Czarnego 4, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji pacjentów, pomoc i towarzyszenie pacejntom podczas czynności dnia codziennego, wykonywanie zabiegów higienicznych, pielęgnacyjnych i opiekuńczych

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 29 października 2019 

Wynagrodzenie brutto: 2 500 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pozostałe pielęgniarki z tytułem specjalisty

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

WYMAGANIA

Zawód: pielęgniarka

Pozostałe wymagania: Staż pracy ogółem: lata: 1
Wykształcenie medyczne lub na kierunku pielęgniarstwo, prawo wykonywania zawodu

Pracodawca: Samodzielny Publiczny ZOZ Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy

Poznaj szczegóły oferty...

Dom Pomocy Społecznej zatrudni pielęgniarkę

Miejsce pracy: Lubuska 11, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: zapewnienie fachowej na najwyższym poziomie opieki medyczno-pielęgniarskiej osobom ciężko i przewlekle chorym oraz pełne zaspokajanie ich potrzeb

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 1 listopada 2019 

Wynagrodzenie brutto: od 3 115 PLN + dodatek za staż pracy, premia, dodatek nocny

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pozostałe pielęgniarki z tytułem specjalisty

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania: NIE

WYMAGANIA

Zawód: pielęgniarka

Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej Dla Kombatantów im. J. Lembasa

Poznaj szczegóły oferty...

Więcej ofert pracy dla pielęgniarek znajdziesz w dziale: Praca dla pielęgniarek


Zobacz także:

Czy pielęgniarka może czuć się komfortowo w odzieży medycznej?

Dla pielęgniarek zmianowych 1450, jednozmianowych 1500 PLN. 

Pielęgniarki: szpital podzielił 1200. Na: 1600 PLN oraz 10,12 i 8,44 PLN na godzinę.


Komentarze użytkowników

#1  2019.11.01 15:45:33 ~Kkkk

Bez komentarza!

#2  2019.11.01 17:20:14 ~!

Za takie pieniądze możecie zatrudnić co najwyżej sprzątaczkę a nie pielęgniarkę !

#3  2019.11.01 18:20:19 ~Anna

Za takie pieniądze to stróża nocnego mogą zatrudnić a nie pielęgniarkę mam nadzieje ze żadna głupia sie nie znajdzie

#4  2019.11.01 18:24:06 ~piel

Jestem przekonana,że znajdą chętne na takie pobory.Niewolniczej mentalności szybko się nie wykorzeni.

#5  2019.11.01 19:10:06 ~Obiektywna

Proponuję takie stawki dać dyrektorowi pani naczelnej i powodzenia.Niech sobie pożyją w dostatku i popracują na wysokim poziomie

#6  2019.11.01 19:30:48 ~Ja prdl

Chyba ich poj*ło, bo innymi słowami nie da się tego skomentować!

#7  2019.11.01 19:53:33 ~piguła

Podawanie zarobków brutto, to jak mierzenie penisa z kręgosłupem.

#8  2019.11.01 20:07:15 ~Iwona

Stawka szczególnie te 2500 pozwalająca. No chyba że na pół etatu

#9  2019.11.01 20:08:12 ~płaca

Chyba ich porąbało.

#10  2019.11.01 20:18:41 ~Jan

Ogłoszenie jak na psychiatrii. Zero podwyżek od 5lat plus złotówka premii

#11  2019.11.01 20:27:11 ~Tomasz

Stawka większa niż życie.

#12  2019.11.01 20:46:15 ~11

Kpicie z pielegniarek 5-7 to jest odpowiednie wynagrodzenie szanujmy sie i cenmy

#13  2019.11.01 22:42:12 ~Gość

Na Śląsku sami kretyni.Nawet pielęgniarki z Ukrainy nie będą pracować za takie marne wynagrodzenie.

#14  2019.11.01 23:04:31 ~Pie.

Zatrudniajcie. Powodzenia hahaha

#15  2019.11.01 23:19:52 ~Piel

Porąbańcy! Sami zapierd.cie za takie ochłapy! Minimalna od stycznia 2600, a oni wyjeżdżają z takimi stawkami! W d.ę sobie wsadźcie te kokosy, jak dacie radę!

#16  2019.11.02 08:05:24 ~Piel

Oferty warte uwagi ha ha ha

#17  2019.11.02 08:11:57 ~-Piel

To placa minimalna . Co najmniej 5 tyś .

#18  2019.11.02 08:47:25 ~Do 13

W Warszawie i okolicach w zol czy dps podobne zarobki. Mimo iz nas coraz mniej. W innych czesciach kraju nawet 2200 brutto oferuja,zwlaszcza w b.malych miejscowosciach. Co do pielegniarek z Ukrainy. Strasza nas nimi od prawie 20 lat. I jakos ich nie widac. Z 1 b.malego powodu. W Polsce nie ma instytucji ktora nostryfikowalaby ich dyplomy. Kiedys robily to Kuratoria Oswiaty a teraz nie chca. Moglyby to robic Izby ale nie chca. Ukrai ska pielegniarka chcac w Polsce pracowac musi najpierw skonczyc polska szkole a to min.3 lata i znac bielgle j.polski. A tak jada na Zachod bo tam ich dyplomy sa uznawalne niemal od reki. To samo jest z lekarzami.

#19  2019.11.02 08:52:36 ~Iga

Zobaczcie,to sa stawki dla specjalistek i po studiach. Tak pracodawcy powazaja wasze dyplomy,magistry i specki. Ja,po dawnym studium,bez specki( z kursem kwalifikacyjnym z opieki dlugoterminowym, z 40 letnim stazem pracy) mam na czysto 300 za dyzur,w dps w malutkiej podwarszawskiej miejscowosci gdzie tylko 1 ulica i kilka domow na krzyz. Przyszla magisterka ze specka i oferowali jej 180 za dyzur. I wziela ta prace bo mieszka niemal po sasiedzku.

#20  2019.11.02 09:07:22 ~ja

To jest dobra reklama ginacego zawodu ,brawo dyrekcja ,gratuluję minimalnego myślenia,teraz konserwator powierzchni płaskich więcej zarobi ,no ale życzę sukcesów w tej rekrutacji.

#21  2019.11.02 09:07:23 ~ja

To jest dobra reklama ginacego zawodu ,brawo dyrekcja ,gratuluję minimalnego myślenia,teraz konserwator powierzchni płaskich więcej zarobi ,no ale życzę sukcesów w tej rekrutacji.

#22  2019.11.02 10:02:49 ~Do 18

Na Zachodzie także muszą znać biegle język docelowego pracodawcy, zaczynając pracę to minimum B1 w Niemczech, po pół roku już kolejny egzamin z języka niemieckiego na poziomie medycznym. Dyplom jest uznawany ale po zdanym egzaminie z języka, dopóki nie jest zdany pielęgniarka zza granicy pracuje jako opiekunka, która ma zakwaterowanie, kurs językowy i pomoc koordynatora opłacane przez pracodawcę.

#23  2019.11.02 10:46:55 ~Ania

Jak się szanujesz tak Cię opłacają. Pracujcie dalej na 4 etaty to się uzbiera.

#24  2019.11.04 08:34:15 [email protected]@@

2500zl? W biedronce na kasie i lidlu można wyciągnąć. Ponad 4000zl! A praca z żadna odpowiedzialnością! A pielegniarka? 2500zlł za ratowanie życia. to są jakieś żarty.