SZOK! Stawka godzinowa dla pielęgniarki, którą proponuje izba pielęgniarek.

Oferta pracy dla pielęgniarki.


Praca dla pielęgniarki

Miejsce pracy: KORCZAK 4A, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Obowiązki:

Opieka nad osobą starszą w domu. Praca w wymiarze około 1 godzin dziennie - sobota niedziela 12-13

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: Nie

Zmianowość: nie dotyczy 

Liczba godzin pracy w tygodniu: nie dotyczy 

Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Data rozpoczęcia - 18 listopada 2019 roku 

Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

System wynagradzania: nie dotyczy

WYMAGANIA KONIECZNE 

Wykształcenie: średnie zawodowe

POZOSTAŁE WYMAGANIA 

Inne wymagania: Wykształcenie o kierunku: pielęgniarstwo, opiekunka środowiskowa, opiekunka DPS, opiekunka medyczna, asystent osoby niepełnosprawnej, położona.

DANE PRACODAWCY

OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH Z SIEDZIBĄ W KALISZU

Data dodania oferty: 18.11.2019

Data ważności: 18.12.2019

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 18.11.2019

Zobacz szczegóły powyższej oferty pracy dla pielęgniarki

Powyższa oferta pracy dla pielęgniarki pochodzi z Centralnej Bazy Ofert Pracy Krajowego Urzędu Pracy - oferty.praca.gov.pl

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:

Wynagrodzenia pielęgniarek - izba przystała na powiązanie "dodatku zembali" z zaangażowaniem w pracy oraz opinią pacjentów.

Szef do pielęgniarek: zróbcie "kroplówki z potasem" w klubie sportowym. Odmówiły! Sportowcy przyszli do pielęgniarek.

Pielęgniarka jednozmianowa miała L4. ZUS wypłacił 7 tys. zasiłku. W drugim zakładzie według ZUS-u "świadczyła" pracę, powinna oddać zasiłek. Co na to Sąd?


Komentarze użytkowników

#1  2019.11.28 08:37:01 ~piguła

Proszę. I jak ma się coś zmienić? Przy dzisiejszych kosztach działalności i bytu takie stawki? I to nasze koleżanki. Brawo !

#2  2019.11.28 09:35:12 ~Rebeka

No to niech Izbianki łapią ofertę i do dzieła. Trzymam kciuki, spodoba się paniom.

#3  2019.11.28 09:44:39 ~,,,,,

Pielegniarki w umysłach ludzi,a najgorsze,że również "reprezentantek"to nadal gosposie ,przynieś wynieś pozamiataj.

#4  2019.11.28 10:40:40 ~$

Za godzinę to życie można stracić. Za takie pieniądze to chyba nikt nie przyjdzie.

#5  2019.11.28 10:42:13 ~Xxx

W rezonansie tech ekektroladiolog ma za godz. 70 zl. A my bierzemy wszystko jak leci. Koleżanki przestańcie dziadowac zacznijcie w koncu się cenić i nie psujcie rynku.

#6  2019.11.28 11:02:16 ~Pie.

Koleżanki zaproponowały to koleżanki niech pracują

#7  2019.11.28 11:15:57 ~taa

Jeżeli ktoś sam się nie szanuje,niech nie liczy na to,że ktoś Go uszanuje.Raczej wykorzysta.

#8  2019.11.28 12:00:25 ~...

Jednym słowem. DNO! Tym "paniom" które to zaproponowały powinno się tyle dać.

#9  2019.11.28 12:28:07 ~Gosc

Te z Izb chyba poje.lo. Najmniej 35zl, za godzine na reke. Naprawde SZOK!

#10  2019.11.28 12:40:52 ~Pr

PRZEPRASZAM, ALE NIEDAWNO BYLY WYBORY DO IZB. MIALYSCIE OKAZJĘ COŚ ZMIENIĆ.

#11  2019.11.28 13:00:27 ~Hehe

Wydaje mi się że 20 zł /h to i tak dużo dla was, i tak nic nie robicie przez nią, oczywiście poza kawa i pierdzeniem w stołek.

#12  2019.11.28 13:10:12 ~Nina

Dla mnie to żaden szok. Ot życie. Pewnie znajdzie się ktoś chętny.

#13  2019.11.28 13:38:08 ~Kk

11 Życzę dużo zdrowia fizycznego oczywiście bo z główką coś nie tak niestety

#14  2019.11.28 14:07:52 ~Pie.

Do 11. No to łap, oferta jest aktualna. Hehehe

#15  2019.11.28 14:23:30 ~Kasia

Prosze zwocic uwage; inne wymagania opiekunka itd. Czyli jednak niekoniecznie pani pielegniarka :))

#16  2019.11.28 14:30:10 ~Kasia

Po prostu poszukac lepoej gdzies indziej a uwierzcie sa duze braki i chetnie zatrudnią za duzo wiecej. Wybor nalezy do pielegniarki gdzie bedzie pracowala. Proste. Po co siegac po prace z taką stawką i narzekac. Slowem : Żenada z taką propozycją. Ale nie dajmy sie zwariowac - szkoda zycia.

#17  2019.11.28 14:34:18 ~Kasia

Cd. I coś jeszcze : Szanuje się i pracuje za godne poeniadze. To wazne motto :) A jak sama poszanuje siebie to i inni tez mnie bedą szanowac.

#18  2019.11.28 14:36:31 ~Kasia

Szanuję się i pracuję za godne pieniądze- o tak mialo byc. :))

#19  2019.11.28 14:56:34 ~Radas

Rezonans = 70 zl Gdzie?

#20  2019.11.28 15:11:25 ~Ja

Oferta dla pielegniarki a szukaja na to tu stanowisko i pielegniarki i opiekunow. Po prostu oferent nie rozroznia naszych zawodow

#21  2019.11.28 15:12:13 ~Do 5

Lekarz,nie technik. W tym jest tez szkodliwe

#22  2019.11.28 15:14:36 ~Iga

W dps tez pielegniarki maja umowy opiekun-pielegniarka. Dzieki temu po 5 latach traca PWZ. Nie traca gdy maja umowe pielegniarka-opiekun

#23  2019.11.28 15:39:39 ~klaudyna

To jest śmiech na sali co się dzieje. U nas pielęgniarki mają 0 szacunku. Moja mama od pół roku jeździ z promedicą do niemiec żeby zarobić normalne pieniądze

#24  2019.11.28 15:48:39 ~Ewa

A kim są Panie w izbach? Już dawno powinno się zlikwidować Izby ponieważ działają na szkodę pielęgniarek i położnych w całym kraju! Nie dbają o wizerunek, o prestiż zawodu, o finanse. Nie mają kontaktu z zawodem! Więc jakim prawem wyznaczają stawki godzinowe? Czy wiedzą na czym polega się praca pielęgniarki? Bo wydaje mi się że nie!

#25  2019.11.28 16:30:06 ~lili

Czy ktos wie ile wynosi dodatek Zembalowy dla osoby pracujacej na 1/2 etatu na umowie zlecenie

#26  2019.11.28 16:30:06 ~lili

Czy ktos wie ile wynosi dodatek Zembalowy dla osoby pracujacej na 1/2 etatu na umowie zlecenie

#27  2019.11.28 16:38:36 ~Gość

11 ty się do tego wybitnie nadajesz. I tak za dużo ci oferują he he he

#28  2019.11.28 16:40:41 ~Piel.

Do 11; to łap ofertę żeby Cię nie ominęła przyjemność picia kawy i pierdzenia w stołek za 20 zł brutto na godzinę.

#29  2019.11.28 16:48:16 ~Prac labu

Pielęgniarki i tak źle nie mają .Zarobki w laboratorium to dopiero nędza .

#30  2019.11.28 16:49:58 ~Ala

No proszę,do dzieła nasze koleżanki,ciekawe czy będziecie pracować za te ,co łaska,

#31  2019.11.28 16:50:14 ~Gosia

Najwyzszy czas zlikwidowac Izby Pielegniarskie.

#32  2019.11.28 17:00:55 ~Pielęg.40

Całkiem niedawno Panie w kaliskich izbach miały premie świąteczne w granicach 10 tys złotych. To teraz też dbają żeby gorzej nie było,a ochłapy dla pospólstwa.

#33  2019.11.28 17:19:40 ~Julka

Zlikwidować Izby. Widać jak doceniają ciężką pracę pielęgniarki Niech się nie ośmieszają

#34  2019.11.28 17:21:10 ~Jan

Za 20 zł to z domu się nie opłaca wychodzić

#35  2019.11.28 17:52:32 ~Pacjent

34. Nie opłaci się. Lepiej jechać do Warszawy i strajkowac. Ostatnio szukałam pielęgniarki i nie znalazłam chętniej. 25 zł. za jeden zastrzyk to też za mało. Duże miasto, wielkie osiedle, w bloku mieszka tysiące osób i nie znalazła się chętna. Lenie! Narzekajcie dalej.

#36  2019.11.28 18:31:28 ~Lucyna

Rząd i władza PiS powiedziała że najniższa stawka na kontrakcie ma wynosić 17 zł. Tu jest propozycja o 3 zł większą od minimalnej, czili aż 20 zł więc jest dobrze. Kto kocha rząd pis i wierzy w niego niech dalej pracuje za to co obiecują :) czyli za głupoty!

#37  2019.11.28 18:31:45 ~Fela

Do 35. Co? 25 zł? A lekarzowi za 5 lub 10 minutową wizytę 300 zł. I dobrze że nie znalazła się chętna. Za 25 zł to maszeruj do przychodni.

#38  2019.11.28 18:33:05 ~Maria

Do 35 A czy wiesz ile trzeba mieć uprawnień żeby wykonać jakikolwiek zabieg w"terenie ". NIE wspomnę o kosztach działalności jaką jest świadczenie usług. Średnio ok 100 zł dziennie trzeba oddać urzędom a gdzie reszta?

#39  2019.11.28 18:37:17 ~Do pacjent

Biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia wstrząsu i odpowiedzialności to ja się nie dziwię,że Pan nikogo nie znalazł. Aby robić iniekcję w domu trzeba posiadać zestaw p/wstrząsowy a nie każda z nas go ma. Gdyby się coś wydarzyło to pielęgniarkę ciągałbyś dożywotnio po sądach. A w związku z rym ,że piszesz takie bzdury domyślam się ,że pojęcia o sprawie nie masz. Tu nie chodzi o wbicie igły i podanie leku bo tego to i małpy nauczysz. Ja jestem pełna podziwu,że trafiłeś na odpowiedzialne pielęgniarki.

#40  2019.11.28 19:01:42 ~Pani wąż

Sssssss.lajcie !

#41  2019.11.28 19:48:11 ~Iwona

Są miasta i miasteczka gdzie rodzina za godzinę pracy przy obłożonie chorym proponuję 10 max 13 PLN.

#42  2019.11.28 19:55:22 ~W do 41

Niech się sami opiekują chorym a nie ubliżają nam taką propozycją. Niech przestaną nas szmacić wreszcie!

#43  2019.11.28 20:12:47 ~Pigula

W zadnym zawodzie ludzie nie pracuja tak jak pielegniarki bierzcie po 2 albo 3 etaty i pokazujcie ze dajecie rade ,to niedlugo bedziemy pracowac za najnizsza krajowa.Bo zarobione pieniadze w 1 lub 2 pracach uwazaja ze to wystarczy ,glupim piekegniareczka, to po co im wiecej placic i tak sobie dorobia.Pokazujmy tak dalej i zatykajmy dziury napewno dadza nsm podwyzke

#44  2019.11.28 21:36:32 ~Hejt

Polecam obejrzeć i chwilę pomysleć https://youtu.be/H_brX7wa7m0

#45  2019.11.29 01:52:18 ~piel

Do 44. "Polska Policja-służymy dla ciebie, mamy swoje prawa". Pomijając rusycyzm, dobre hasło ale filmu nie byłam w stanie obejrzeć do końca przez irytujący podkład muzyczny , zakłócajacy i zagłuszający przekaz słowny. Ale oczywiście nie w tym rzecz. Jeszcze niedawno w PRL " pies " miał złą sławę i fatalny wizerunek. Dzisiaj ma podstawy by mówić ,że jest z siebie dumny. Kolosalna zmiana społecznego postrzegania policjanta w zaledwie parę lat. Mają tylko związki i żadnych samorządzacych sie szkodników. I jeszcze film nagrali o swoich PRAWACH ! .pomimo licznych ulg i przywilejów. Mentalnie,organizacyjnie,solidarnościowo "psy" w zestawieniu z "siostrami"-lata świetlne. A tu walka idzie o podstwy -szacunek i godność .

#46  2019.11.29 05:30:57 ~Ja

Panie w izbach idą do pracy. no nareszcie. za dobrą stawkę.zobaczą jak to jest.szybko, szybko, która pierwsza.

#47  2019.11.29 08:04:54 ~...

Za taką stawkę to nawet by mi się nie chciało wychodzić z domu.

#48  2019.11.29 08:52:53 ~Ja

Noo taką okazję trzeba szybko łapać! Całe dwie dyszki brutto,istne szaleństwo!

#49  2019.11.29 09:42:04 ~Radas

Jak Wam nie pasuje to proszę iść do pracy na produkcję lub do sklepu na kasę. Będziecie mieć lepiej. Chociaż odpowiedzialność większą na kasie bo pieniądze trzeba umieć liczyć. A nie wyuczone dawki leków podawać a jak nie wiem to zapytam lekarza żeby nie było na mnie. Takie są realia pracy pielęgniarek.

#50  2019.11.29 09:56:32 ~Anna

Do 11 Życzę Ci abyś trafił pod moją opiekę! Już ją bym Ci pokazała jak się siedzi na stolku! Matol!

#51  2019.11.29 09:58:14 ~Nina

Rafas ty jesteś taki głupi sam z siebie czy ci za to płacą?

#52  2019.11.29 10:01:25 ~Radas

Najgorsze jest to że "płaci" pacjent za te wasze niezadowolenie ze stawki.

#53  2019.11.29 10:03:58 ~Radas

Jak nie odpowiada stawka to się trzeba zwolnić i się przebranżowić. Droga wolna.

#54  2019.11.29 10:28:26 ~Lucy

Jakiś troll się wkradł na forum. Pewnie z izb albo z pisu;)

#55  2019.11.29 10:43:57 ~piel.

Do 53 ale chamski post droga wolna - o tym to każdy wie! W dzisiejszej Gazecie Wyborczej kolejny artykuł o Pielęgniarstwie. Oczywiście znajduje się jak zwykle pod koniec numeru i nie ma nawet zapowiedzi na pierwszej stronie, nawet tym mniejszym drukiem! A temat ważny bo braki w zawodzie są bardzo duże! A jak by nie było pracy na dodatkowych etatach to był by już teraz dramat! W artykule zamieszczono zdjęcia takich pokornych i nieśmiało uśmiechniętych przyszłych pielegniarek. Nowe pokolenie pokornych?

#56  2019.11.29 10:56:14 ~do 49

Ale ciemnota gdzie porównanie pracy pielęgniarki: studia, specjalizacje, odpowiedzialność a prokurator mówi, że obowiazkiem pielęgniarki jest weryfikacja zlecenia lekarskiego itd. ! Brak słów! A prosta i nie odpowiedzialna praca dla każdego bez kwalifikacji - to w Biedronce i w innej sieciówce a do czego tu porównanie ? Co ty głupku wypiszujesz chora głowa!

#57  2019.11.29 11:02:54 ~Piel.

Do 55-56 brawo a 49 to prostacki troll! Taki to co by się nie "wyucył" nawet jednej dawki leku na studiach pielęgniarskich :))) !

#58  2019.11.29 11:04:08 ~Do

I pewnie karze prokuratorowi kąpać , czesać podejrzanego, itd.

#59  2019.11.29 11:09:33 ~do 52

JA mogę przekwalifikować się w ciągu jednego dnia na stanowisko Pani do sklepu na kasie a radasowi cienkiemu bolkowi życzę opieki Pani, która w ciągu jednego dnia przebranżowiła się z obsługi kasy na całodobową opiekęnad pacjentem w szpitalu. Idi.tów nie sieją, sami się ujawniają.

#60  2019.11.29 11:18:24 ~Ja

Do 59 po co dzień wystarczy godzinka!

#61  2019.11.29 11:29:52 ~Do Radas

Puknij się w łeb i zapytaj kto tam skończony matole!

#62  2019.11.29 11:39:15 ~Do

Jak psu buda, tak z NFZ się należy, bo mogą uznać jako próbę samookaleczenia.

#63  2019.11.29 13:14:32 ~Gosia

49 głupi Radasie nawet do sklepu się nie nadajesz

#64  2019.11.29 14:13:39 ~Arczi

Moja żona pielęgniarka też ma podobną stawkę i pracuje , nie narzeka. Ma kontrakt 36 godzin i płatne przerwy. Stawka 21/h więcnie wiem w czym problem. Nawet fajnie się nam mieszka w tym Londynie.

#65  2019.11.29 14:22:08 ~Lx

Zupełnie nie rozumiem tego wpisu -Arczi

#66  2019.11.29 15:46:19 ~do 54

Super komentarz to samo chciałam napisać

#67  2019.11.29 15:57:34 ~od 55

W PONIEDZIAŁEK W GAZECIE WYBORCZEJ W DUŻYM FORMACIE C.D. O PIELEGNIARSTWIE M.IN. O PRACY W NIEMMCZECH!

#68  2019.11.29 16:07:27 ~Stan

ŻARTY SOBIE ROBIĄ IZBY PIELĘGNIARSKIE.zamiast promować zawód.to ochroniarz więcej zarabia.SZOK 20 zł.a powinno być minimum 40-50 zł/godz.

#69  2019.11.29 16:09:29 ~Piel.

To i tak, że zaczęli o nas pisać! Czytałam dziś w Gazecie Wyborczej artykuł na nasz temat. Zapewne dla laika ciekawy, ale też jeszcze nie wystarczający. To nie koniec tego cyklu. Zawsze w piatkowym wydaniu.Może choć cokolwiek do społeczeństwa dotrze jak ważny i odpowiedzialny zawód wykonujemy. I może dzięki takiemu podejściu zaczniemy same siebie szanować i nawzajem? NAJWYŻSZY CZAS ! NA TA CHWILĘ STANOWIMY NIEWOLNICZA GRUPE HARUJACA NON STOP BEZ ŻADNYCH PRZYWILEJÓW !

#70  2019.11.30 00:30:52 ~Radas

Jak możesz się przebranżowić na kasę to to zrób. Będziesz więcej zarabiać i nie będziesz narzekać. A no i szkodzić innym nie bedziesz.

#71  2019.11.30 00:35:11 ~Radas

Skoro macie tak małą stawkę to napiszcie ile dokładnie macie. Wtedy zobaczymy szczere komentarze. Tak się składa że ja wiem ile zarabiacie. Ale inni może nie wiedzą.

#72  2019.11.30 04:58:35 ~piel.

Gdyby izby dbały o godność zawodu to pielęgniarki miałyby przynajmniej prawo do wcześniejszej emerytury ,zwłaszcza , że w szpitalach standardem jest brak narzędzi / udogodnienień do przemieszczania chorych oraz ciagłe zmniejszanie etatów pielegniarskich i niezatrudnianie personelu pomocniczego.

#73  2019.11.30 11:40:37 ~Pacjent

To ile byście zabrał za zrobienie zastrzyku? 300 zł. Tyle ile lekarz za wizytę? Swoją drogą jaki lekarz tyle bierze? U nas kardiolog 150 i to z badaniami. A wam 25 zł. za zrobienie zastrzyku jest mało. Wy nie jesteście normalne. Jednym zastrzykiem chcesz opłacić miesięczna działalność? Ale wy jesteście durne.

#74  2019.11.30 13:48:03 ~a_

#73 2019.11.30 11:40:37 ~Pacjent wypad trollu ;d już trzeźwiejesz po 500+? ;d

#75  2019.12.02 16:07:23 ~Radas

Prawdę powiedział. Pielęgniarka jest jak sprzątaczka w szpitalu. Więc stawkę też taką samą powinna mieć.

#76  2019.12.02 16:09:53 ~Radas

A propos 500+. Czy pielęgniarki nie biorą jak mają dzieci? Może jesteś bezplodna i zazdrościsz.

#77  2019.12.03 15:04:09 ~Ela

A ty Radas ile ci płacą za pisanie tych głupot? 10 groszy za jeden debilny wpis?

#78  2019.12.05 12:22:29 ~Radas

Płacą mi tyle co pielęgniarce. Mało co?