Praca dla pielęgniarki na trzy zmiany. 3 125 PLN. Plus stażowe i premia. "Odpowiedzialność za organizację pracy podległego personelu".

Oferta pracy dla pielęgniarki.


Praca dla pielęgniarki na 3 zmiany

Miejsce pracy: Solec 36a, 00-394 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:

- sprawowanie opieki dostosowanej do potrzeb osób przewlekle somatycznie chorych
- udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej
- dbanie o bezieczeństwo mieszkańca
- organizacja pracy podległego personelu na zmianie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: Nie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia - 13 stycznia 2020 

Wynagrodzenie brutto: od 3 125 PLN + dodatek stażowy + premia regulaminowa

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: Pielęgniarka (wymagany staż - lata: 1)

WYMAGANIA KONIECZNE 

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Pielęgniarstwo

Inne wymagania: wykształcenie średnie (pielęgniarka), umiejętność pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi, co najmniej 12 miesięcy doświadczenia zawodowego, prawo do wykonywania zawodu. Obowiązki: - sprawowanie opieki dostosowanej do potrzeb osób przewlekle somatycznie chorych - udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej - dbanie o bezieczeństwo mieszkańca - organizacja pracy podległego personelu na zmianie

Liczba miejsc pracy: 2

DANE PRACODAWCY

Dom Pomocy Społecznej im. św. Franciszka Salezego

Zobacz szczegóły powyższej oferty pracy dla pielęgniarki

Powyższa oferta pracy dla pielęgniarki pochodzi z Centralnej Bazy Ofert Pracy Krajowego Urzędu Pracy - oferty.praca.gov.pl

Zobacz inne oferty pracy dla pielęgniarek i położnych.

Dodaj BEZPŁATNIE swoją ofertę pracy dla pielęgniarki i położnej (nie dotyczy ofert pracy za granicą).


Zobacz także:

Wynagrodzenia pielęgniarek - izba przystała na powiązanie "dodatku zembali" z zaangażowaniem w pracy oraz opinią pacjentów.

Szef do pielęgniarek: zróbcie "kroplówki z potasem" w klubie sportowym. Odmówiły! Sportowcy przyszli do pielęgniarek.

Pielęgniarka jednozmianowa miała L4. ZUS wypłacił 7 tys. zasiłku. W drugim zakładzie według ZUS-u "świadczyła" pracę, powinna oddać zasiłek. Co na to Sąd?


Komentarze użytkowników

#1  2020.01.09 10:45:27 ~1

500 zl brutto wiecej od pani salowej;) spoczko.

#2  2020.01.09 10:50:03 ~2

Z tym że pani salowa nie pracuje po nocach. A u nas kończy prace o 14 a pożniej jej obowiazki przejmuje.zgadnijcie kto?

#3  2020.01.09 12:37:56 ~taak

Biorąc pod uwagę większy zakres odpowiedzialności i obowiązków pielęgniarki niż salowej, salowa została bardziej doceniona ,wyżej oceniona i lepiej wyceniona.

#4  2020.01.09 13:44:58 ~szok

Toż to szok, jaka hojność dyrektora szpitala.

#5  2020.01.09 14:32:18 ~kkrystyna

~szok - czytaj ze zrozumieniem, a później się szokuj. mowa o DPS

#6  2020.01.09 15:15:57 ~Studentka

Kochane Panie, jeszcze tylko kilka lat i każde DPS zostanie zamknięte. Żadna z moich koleżanek na studiach, w życiu nie pójdzie do pracy za taką jałmużnę, przy takich obowiązkach I pacjentach którzy wymagają holistycznej opieki. Gwarantuje to każdemu dyrektorowi, politykowi, pielęgniarką naczelnym. Szybciej każda z nas wyjedzie, albo się przekwalifikuje i wtedy na jakiekolwiek zmiany będzie za późno. W tym momencie piszę z tramwaju, jestem na 2 roku, wracam z praktyk. Liczę, że to co piszę dojdzie do osób, które mają styczność z nami, studentami i ktokolwiek spojrzy z refleksją na to, jak praktyki wyglądają. Podczas 2500 godzin praktyk wyrabianych podczas studiów licencjackich nasza codzienna praca na oddziałach wygląda następująco: przychodzimy tam w charakterze gąbek. Dlaczego? Pierwsze nasze zadania to pomoc opiekunowi medycznemu. Mycie każdego pacjenta, przebieranie bielizny pościelowej. Nie mam tego za złe nikomu, takie czynności wykonywane są nadal na wielu oddziałach gdzie takie osoby nie są zatrudniane. Problem polega na tym, że czynności z zakresu higieny pacjenta/ karmienia zajmują ok.80% praktyk. Kolejne 10% to uczestnictwo w badaniach ( A raczej przetransportowaniu pacjenta na badania), 5% pomiary, 5% prace porządkowe ( rozkładanie dostaw do magazynu, mycie kabli od monitorów, porządkowanie rzeczy osobistych pacjentów na siłę ( chowanie ich w szafkach bo " źle wyglądają") Dlaczego tak to wygląda? Bo doświadczone pielęgniarki ODMAWIAJĄ przekazywania wiedzy bo: " nie chce mi się" " nikt mi za to nie płaci" " nie potrzebuje waszej pomocy" " nie będę pacjenta pytać, czy studentka może być przy procedurze - chodziło o cewnikowanie " Gdy już znajdzie się jedna, kochana osoba ( które są, ja na swojej drodze - będąc na praktykach w 8 miejscach spotkałam ich niestety niewiele) I zachęci koleżanki do wdrożenia, nas, młodych niestety padają Hasła takie jak: " przepraszam, nie mogę znaleźć tego leku- szukaj dalej ( 10 minut później, w końcu z kwaśną miną mówi) TAM jest zamiennik- (odpowiadam) przepraszam, nie miałam jeszcze zajęć z farmakologii, nie znam tych leków - wy to czy macie, czy nie macie to nic nie wiecie. Kurtyna.

#7  2020.01.09 16:03:53 ~Szok

DPS czy inna placówka, wstyd proponować ludziom jalomuzne za pracę

#8  2020.01.09 16:25:35 ~Piel

Do 6. Jeszcze możesz - uciekaj z tego bagna. Całe życie będziesz nikim. A rodzina nie chcąca matki czy ojca zabrać do domu jeszcze Ci dołoży.

#9  2020.01.09 16:31:42 ~Piel

Jestem piel. z 39 letnim stażem pracy. Mam troje dzieci i nigdy nie pogodziłabym się z tym gdyby moje córki wybrały tą drogę. To zły wybór. Zmarnowane życie zdrowie i psychika.

#10  2020.01.09 16:43:31 ~Piel

Gdzie są siostry zakonne. Ta praca jest poprostu dla nich.

#11  2020.01.09 16:50:20 ~#

Na stronie internetowej placówki medycznej w dużym mieście wymieniono lekarzy, fizjoterapeutów,rehabilitantów,techników rtg, dietetyczek i sekretarek z ich tytułami . Na końcu , pod hasłem "personel pielęgniarsko-porządkowy" podano nazwiska i imiona pielęgniarek.

#12  2020.01.09 17:37:27 ~Piel

Udzielanie pomocy przedmedycznej? Serio?

#13  2020.01.09 17:42:04 ~Piel

Nie wierzę.

#14  2020.01.09 17:57:50 ~do 6

Każda czynność pielęgniarki może być przedmiotem skrupulatnego śledztwa prokuratora,więc pielęgniarka musi uważać na to za co ponosi odpowiedzialność. Na studiach widać prawnych aspektów zawodu nikt nie uczy.

#15  2020.01.09 18:14:00 ~Ber

Już nie długo szanowne panie pielęgniarki będą pracowały za te pieniądze, asystent Medyczny właśnie od września zaczyna rekrutację. Koniec płacenia leniwy pielęgniarkom po 5000 zł za siedzenie.

#16  2020.01.09 18:22:39 ~Piel

Super jak pielęgniarka bedzie zarabiać godziwe pieniądze ten ala asystent już osiągnie swoje maximum 2500. Powodzenia w rekrutacji.

#17  2020.01.09 18:25:34 ~Piel

Do Ber. No zaznaczmy jeszcze że nie za siedzenie.

#18  2020.01.09 19:15:36 ~Do ber#15

Chciałabym za 5000 móc posiedzieć ale do tej kwoty dużo mi brakuje a i posiedzieć bezczynnie się nie da bo jak siedzę to muszę wypełniać dokumentację. Jak tak dalej pójdzie za kilka lat to DPS ,ZOL, ZOP będą miały kłopoty z naborem kadry pielęgniarskiej bo młode pielęgniarki wybiorą szpital a nie mycie ,dźwiganie czy karmienie ludzi obłożnie chorych ,a wtedy może rodziny jak same będą musiały zajmować to przestaną wieszać psy na nas pielęgniarkach . Pracuje w opiece długoterminowej i wcale tak opiekunki nie rwą się żeby robić coś za pielęgniarki a wręcz czekają najlepiej za nie robić są bardzo asertywne i z tego co słyszę nie dzieje się to tylko w moim miejscu pracy .Nie liczę żeby asystent medyczny tak też rwały się coś robić za pielęgniarki.

#19  2020.01.09 19:23:51 ~Hę

Phi, żę będzie taki asystąs, pielęgniarki mają, nie tylko praktykę opisaną prawnie, i jej nie może nikt wykonywać art 84-87 Ust o plg i pł z 2011 r, ale i do tej ustawy program kształcenia -Rozp. z lipca 2019 r.Więc oficjalnie wiadomo jakie czynności należą do zawodów ustawowo opisanych! I!

#20  2020.01.09 19:27:33 ~Do 19

Wiadomo dzięki takim tekstom, czego ludność kraju nie może wykonywać bez szkoły pielęgniarskiej i zgody państwa.

#21  2020.01.09 20:04:06 ~do 18

A w szpitalu to niby kto karmi ,myje i dźwiga obłożnie chorych jak nie pielęgniarki ? Salowych i opiekunów prawie nie ma a tam gdzie są migają się jak mogą wiedząc ,że oddziałowe i naczelne są po ich stronie a większość pielegniarek jest "ambitna", "daje radę i jest z tego dumna.

#22  2020.01.09 20:28:59 ~??

Wy sie kłucicie a system powoli umiera.do urologa mam skierowanie na grudzien 2020 a na rechabilitacje kwiecień 2021 dziekuje.

#23  2020.01.09 20:30:09 ~47/50?

Co z Marusiami Aganiok?

#24  2020.01.09 20:35:29 ~Luna

Do 6. Na każdą praktykę szkoła powinna zapewnić grupie studentów opiekunka , który przekaże praktyczne umiejętności typu pobieranie badań , wykonanie iniekcji , toalet - osoba której za to zapłacą i która będzie odpowiadać za studentów , bo to jest praca i to bardzo odpowiedzialna . Dawniej taka osoba była na każdym oddziale , bo żeby uczyć innych to trzeba znać specyfikę pracy danego oddziału . Pielęgniarka jest od opieki nad pacjentem a uczenie kogoś to przecież jest dodatkowy obowiązek i to raczej należy do SZKOŁY , może studenci powinni się zacząć tego domagać , jeżeli zależy im na tym żeby się czegoś nauczy

#25  2020.01.09 20:35:53 ~Do 6

Przed studiami myślałam o pracy na oddziałach - neonatologii albo psychiatrii - z zainteresowania. Rzeczywistość po czasie zweryfikowała wiele. Studia skończę - zbyt dużo poświęciłam wysiłku, czasu który ciągle jest ograniczony dla najbliższych, pieniędzy, zdrowia psychicznego. Czekam tylko na odebranie dyplomu, który zapewne otworzy mi wiele drzwi, do różnych miejsc pracy. Teraz wiem, że wiele z tych możliwości zamykam. Pewne jest to, że nie zdecyduję się na pracę na oddziale, w przychodni - przynajmniej nie w Polsce. Nie byłam, nie jestem i nigdy nie będę Florence Nightingale która poświęciła życie dla idei. Piszę w imieniu moich koleżanek. Nie będziemy podejmować pracy za grosze, pracy bez szacunku, my do tych miejsc albo nie przyjdziemy, albo się zwolnimy i przekwalifikujemy. Era wysługiwania się nami, poniżania, kpienia i traktowania jak służące właśnie minęła.

#26  2020.01.09 20:53:46 ~Do 24

Opiekunowie praktyk wprowadzają nas na oddział. Są to najczęściej asystenci katedr, którzy na oddziałach nie pracują lub pracują na innych, więc nie znają specyfiki każdego z nich - muszą się więc pytać pielęgniarek czy jest coś dla nas " Do roboty" Jakie są to zajęcia napisałam wcześniej, w czasie ich trwania wychodzą na sąsiednie oddziały, na przerwę a my stajemy się oddziałową dekoracją na korytarzu. Ostatnio od jednej Pani prowadzącej usłyszałam, że praktyki nie są od tego, żeby nabywać umiejętności tylko po to, żeby zapoznać się z topografią oddziału, jak nazywa się oddziałowa, ordynator.śmiechom nie było końca. Sytuacja wygląda lepiej, gdy zajęcia prowadzi oddziałowa, chociaż nie zawsze dzisiaj np. Po toaletach miałyśmy posiedzieć w pokoju przygotowawczym, zobaczyć gdzie są jakie rzeczy, leki.tyle co same pogrzebałyśmy, tyle wiemy. Raz trafiłam tylko na taki oddział, gdzie każda z nas była pod opieką danej jednej pielęgniarki - nauczyłam się wiele, panie były zadowolone, podziękowały nam za pomoc. Naprawdę czułam się w końcu potrzebna w tym chorym systemie. Co do władz uczelni - od lat problem jest nagłaśniany,piszemy pisma, rektor został poinformowany. W tej materii niestety nic się nie zmieniło, nie zapowiada się, że coś się zmieni.

#27  2020.01.09 21:33:26 ~do 15

Naiwny ćwoku myślałby kto, że jak wykształcili 50 tyś opiekunów medycznych, to wszyscy będą pracować w szpitalach, ZOLach, DPSach, a pracuje ich tam raptem około 6 tyś, reszta na eksport, a teraz jeszcze kolejny wynalazek, asystent medyczny, he, he , he nie strasz, nie strasz, bo się z.srasz. Za 20 lat nie uzupełnicie kadry pielęgniarskiej polskiej ochrony zdrowia i bye, bye połowa placówek medycznych do zamknięcia.

#28  2020.01.09 21:57:32 ~Joanna

Do 21 Jana to się uśmiałam byłam pacjentka i widziałam pracę pielęgniarek.siedzenie i udawanie że się pracuje.do każdej czynności inna pielęgniarka do skucia chodzą we trzy.o kroplówkę nie można się doprosić opiekunki jedną lub dwie resztka sił robią toalety zmieniają pampersy podają leki karmią wożą na zabiegi zdezelowanymi wózkami.a panie pielęgniarki pachną i wydają im polecenia .banda i granda

#29  2020.01.09 22:00:58 ~Moni

Hahaha.dalej Nas nie szanują. Dalej daja gowniane pensje , brak szacunku i wyobrazni. Powodzenia za parę lat jak nie będzie miał kto robić. Ciekawe czy wtedy też zaproponują 3150.dziadostwo

#30  2020.01.09 22:41:35 ~Mt

Do 26. Z reguły opiekunami praktyk są oddziałowe i one za to biorą pieniądze. Całkiem niezłe. Lecz nie mają czasu, niestety. Więc opiekę nad studentami cedują na pielęgniarki. Nie dziwcie się, że one za darmo nie chcą was uczyć, tłumaczyć i jeszcze pilnować, bo za was będą odpowiadać. Uważam, że kiedyś był lepszy system. Opiekunka ze szkoły cały czas była w oddziale ze słuchaczami i ona odpowiadała za całość kształcenia praktycznego w danej komórce. Pracowało się z pacjentem, wszystkie czynności wykonywało się pod okiem nauczyciela, było wiadomo do kogo się zwrócić w razie problemu. To co jest teraz nie jest dobre ani dla przyszłych pielęgniarek ani dla ich pacjentów. Nie chcę nikogo urazić, ale już długo pracuję w zawodzie, dokształcam się, obserwuję co się dzieje i jak są przygotowywane do zawodu młode pielęgniarki. I życzę sobie dużo zdrowia

#31  2020.01.09 23:16:56 ~Kasia

Do 2- u nas Panie salowe pracują po 12godzin od 7do 19 i nikt nie przejmuje po nich pracy (czytaj pielęgniarka) oddziały wymagające obecności salowej 24/h zabezpieczone są w dyżur nocny a każdy oddział który potrzebuje salowej po 19 wzywa dyzurujacą salową z SOR-u - da się?

#32  2020.01.09 23:37:38 ~do 31

"Każdy oddział który potrzebuje salowej w po 19 wzywa dyżurującą salową z SOR-u". A jakie to są oddziały które nie potrzebuj salowej ? A jakim bezpieczeństwie mówisz ?

#33  2020.01.10 08:12:35 ~Do 30

Do tej pory na praktyki w 9 różnych miejscach, oddziałowa prowadziła je 3 razy. Pozostałe praktyki prowadzili opiekunowie, tak jak napisałam w 26. Przygotowane do pracy w szpitalu mamy teoretyczne- z wykładów i zajęć symulowanych. Tylko co z tego, skoro wielu z procedur których uczyłam się, zaliczałam podwójnie nigdy w realnym życiu nie robiłam? Dobrze, że z takich zajęć zostało nam sporo sprzetu jak np. Wenflony, sprzęt do pobierania krwi, część z nich przypominamy na sobie z koleżankami na sobie. Żeby nie było oskarżeń, skąd mamy te sprzęty - moja uczelnia zapewniła nam sale, wszystkie sprzęty, łącznie z kodanem I rekawiczkami musiałyśmy kupić we własnym zakresie I każdorazowo przynosić taki karton z akademików ( 30 minut pieszo) Co było dla nas zabawne, to fakt, że w tej owej sali, zajęcia mieli studenci z Erasmusa- studiujący pielęgniarstwo, którzy na 1000% nie zostaną pracować w Polsce. Oni przez uczelnie mieli kupione szafki na klucz z całym ekwipunkiem. Za każdym razem widząc taki obrazek, to było dla nas jak strzał w policzek.

#34  2020.01.10 10:57:11 ~no problem

Przypomnę gdyby ktoś nie wiedział w tym roku prawa emerytalne nabędzie ok 110 tyś pielęgniarek czyli przysłowiowe ,dinozaury'' w domyśle wartościowe osoby, wystarczy że tylko 20 % z nich odejdzie na emerytury i mamy zapaść na rynku medycznym.

#35  2020.01.10 12:10:43 ~do 33

Dyskryminacja pielegniarek i studentów pielęgniarstwa dzieje się cały czas . Przykłady sytuacji można mnożyć. Najgorsze ze wszystkich studentów warunki kształcenia ,potem najgorsze ze wszystkich pracowników warunki pracy. I pogarda. Pogarda począwszy od nauczycieli potem pracodawców,przez dyrektorów,przełożonych po pacjentów. Albo przywykniesz ze jesteś nikim albo zmienisz zawód bo, ciągła walka o godne warunki pracy i godność osobistą osłabia. A słabych nikt nie szanuje.

#36  2020.01.10 12:45:12 ~do 35

Jest to bardzo przykre, ale zgadzam się w 1000%

#37  2020.01.10 14:38:20 ~Malgorzata

Do Joanna : zgodnie z prawem opiekunka nie może podawać leków. Proszę nie wymyślac.

#38  2020.01.10 17:32:35 ~Do 37

Opiekun medyczny może już podawać leki, nie może ich przygotowywać. Pani Małgorzata się myli Pani Joanna ma rację.

#39  2020.01.10 18:32:26 ~Do

Nie mogę znaleźć ustawy o opiekunie medycznym. Gdzie jest ten tekst? ( chociaż projekt)

#40  2020.01.13 15:32:40 ~Aga

Do 38 I co JESZCZE Może opiekun medyczny być LEKARZEM w/g ciebie! Więc do NAUKI BARANIE! I WYPAD NA swój portal tępaku!

#41  2020.01.15 07:29:30 ~do 23

Już w Niemczech!