Akcja społeczna - Pielęgniarki dla swoich chorych. Zobacz trzyminutowy materiał wideo o pracy pielęgniarek wykonujących świadczenia w ramach PIELĘGNIARSKIEJ OPIEKI POZ. 2 KOMENTARZE.

Świadczenia pielęgniarki POZ – zadaniowa forma finansowania.

 

 

Zobacz materiał wideo . . .

 

Zobacz także:

Wniosek od Rzecznika Praw Obywatelskich oraz pisma do członków sejmowej i senackiej komisji zdrowia i do Prezesa NFZ, Ministra Zdrowia w sprawie legalności działań dyrektorów oddziałów wojewódzkich NFZ w przedmiocie odmowy podpisywania umów o wykonywanie świadczeń pielęgniarki POZ - zadaniowa forma finansowania. 3 KOMENTARZE.

 Ogólnopolska kampania: "Opieka Domowa w POZ - Pielęgniarki dla swoich chorych". Zobacz jak urzędnicy NFZ manipulują systemem! 6 KOMENTARZY.

Ogólnopolska kampania - PIELĘGNIARKI DLA SWOICH CHORYCH. Przeczytaj na czym polegać mają zaproponowane przez inicjatorów akcji działania. Dosyć bezowocnych dyskusji! Nie mamy czasu na gadanie! Na co dzień jesteśmy rozproszeni, ale ... 104 KOMENTARZE.

 

 

 

 

Nie masz czasu codziennie zaglądać na Portal Pielęgniarek i PołożnychCry?

Mamy dla Ciebie praktyczne rozwiązanieSmile!

Zamów teraz wysyłkę najpopularniejszych artykułów na Portalu. Redakcja Portalu będzie Tobie przesyłać poniedziałkowe i środowe oraz w piątek wekendowe wydanie Serwisu Informacyjnego na Twoją skrzynkę pocztową.

 

 Teraz tutaj Zamów