MZ zamierza przeprowadzić kolejną edycję bezpłatnych kursów kwalifikacyjnych w dziedzinie pielęgniarstwa ratunkowego. Po 25 miejsc szkoleniowych w województwie: lubelskim, lubuskim, opolskim, podkarpackim, śląskim, warmińsko - mazurskim, dolnośląskim, małopolskim, wielkopolskim.

Pielęgniarstwo ratunkowe.

 

 .

.

Zobacz dokument źródłowy . . .

Informacja w zakresie konkretnych firm, które będą prowadziły powyższe kursy wkrótce na Portalu.

.

Zobacz także więcej informacji w sprawie przedmiotowych kursów w aktualnościach w zakładce - pielęgniarka systemu

.

 

Komentarze użytkowników

#1  2011.05.19 12:30:57 ~Pi

Panie Mariuszu, zajmujesz się pan bzdetami dotyczącymi statystycznie pomijalnej grupy pielęgniarek. W dodatku wszelkie te dofinansowania nie dotyczą przedsiębiorców, czyli osób prowadzących działalność gospodarczą, którą z definicji jest kontrakt. Przypominam, że aktywnie lobbował Pan w kampanii na rzecz, oraz stworzeniu umocowań prawnych, de facto pozbawiających pielęgniarek szans na zatrudnienie w formie kodeksowej. Ta patologia ulega szczególnemu wyjaskrawieniu w kontekście zmian wprowadzanych w polskim systemie ochrony zdrowia. Na zakończenie zapytam, co jako urzędnik państwowy, działacz partyjny, aktywista, biznesmen MPO, bojówkarz antyzwiązkowy. zrobił/robi Pan dla: wprowadzenia norm zatrudnienia pielęgniarek, likwidacji dysproporcji zarobkowych, podniesienia pozycji przetargowej zawodu, ukrócenia patologii w zatrudnianiu pielęgniarek. etc.

#2  2011.05.19 12:31:13 ~Pi

Może przyszedł czas, żeby raz w życiu, bezinteresownie zrobić coś pożytecznego dla innych(? ), czego na zakończenie życzę panu i wszystkim pielęgniarkom.

#3  2011.05.19 14:00:07 ~do Pi

MASZ RACJĘ ! ZAPROPONUJ CO Z TYM ZROBIĆ GDY, w polskich podręcznikach np. z lat 70-tych ( zapewne wiedza ta jest o wiele starsza)dotyczących pracy/możliwości ludzkiego mózgu jest dostateczna ilość informacji, aby określić możliwości człowieka-pielęgniarki/rza.Obecnie jest to bardzo szeroki obszar wiedzy naukowej.Rozporządzenie, które określa minimalne normy zatrudnienia pielęgniarek i położnych wskazują na podmiot pracy tzn. pielęgniarkę-której możliwości opisały nauki, koncentrujące się na pracy mózgu, oraz obiekt/przedmiot pracy-pacjenta( zbiór czynności, których potrzebuje aby powrócić do zdrowia).Sama wiedza naukowa o możliwościach, pracy mózgu,przyczynach błędów (tych nieświadomych)już od dawna jest wystarczająca, aby w Polsce ustalić normy zatrudnienia zbliżone do europejskich.WIEDZA JEST OD DAWNA!

#4  2011.05.19 21:38:28 ~ja

KOLEŻANKI DO ROBOTY,DO DZIEŁA PROTESTY DO ODWOŁANIA W SPRAWIE NORM,RUSZAMY P.MIELCAREK DOWÓDDZTWO CZAS OBJĄĆ !

#5  2011.05.19 22:49:32 ~cyNIK

Do "ja". Z tym dowództwem to bym się poważnie zastanowił! Bo widzisz, dowódcy dzielą się na tych, którzy zawsze mówią "ZA MNĄ! " Oraz na tych, którzy celując z okopu w wasze plecy wrzeszczą: "NAPRZÓD! " I do tej drugiej grupy zalicza się niejaki Mr. Mielcarek. Jawohl, hackfleisch geschütz? Metaforataka :P

#6  2011.05.20 23:36:09 ~etat

Do cyNIKA! Krotochwiląc i metaforytakie pisząc dajesz nadzieję! Dzięki!

Dodaj komentarz