Kolejne spotkanie władz związku i izby pip w ministerstwie zdrowia za nami. Zobacz komunikat pełen emocji, zaskakujących szczegółów, zwrotów akcji ...!

 

 

Kolejne spotkanie przedstawicieli

resortu zdrowia i środowiska pielęniarskiego

 


7 lipca w Ministerstwie Zdrowia odbyło się kolejne spotkanie kierownictwa Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji  z przedstawicielami Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych i Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. Podczas spotkania omawiano propozycje zmian systemowych mających na celu m.in. wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych.
Rozpatrywano także uwagi strony społecznej do proponowanych rozwiązań w zakresie planowanych zmian i mechanizmów finansowania świadczeń zdrowotnych realizowanych przez pielęgniarki i położne, finansowanych ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.
Następne spotkanie zostało zaplanowane na 14 lipca 2015 r.

                                              

                                                   Powyższy komunikat zamieszczono na stronie mz

 

Zobacz poprzednie komunikatyWładze izby i związku pip nadal spotykają się na kawie w ministerstwie zdrowia. Czas leci. My nadal bez podwyżek. Czy ktoś z władz związku i izby pip jest w stanie powiedzieć: do tego dnia i tej godziny mają być konkretne propozycje podwyżek. Jeśli nie będą to od następnego dnia strajk. GENERALNY!

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.07.08 08:06:08 ~kropka

A gdzie te emocje i zaskakujące szczegóły?

#2  2015.07.08 12:25:57 ~ewa

Kawka z osobami które są powiązane z mafią to są dopiero emocje niezapomniane. krążą plotki,że nasze izbianki też należą do mafii.

#3  2015.07.08 15:02:39 ~do ewa

Dla takich idiotek mają walczyć ? Przez takie tłumoki jak ty mamy tak jak jest. Mordy drzeć na portalu i forach, tyle potraficie !

#4  2015.07.08 16:54:47 ~Ludka

Eksperymenty na pielęgniarkach to radość każdego Pana Ministra. Brakuje pielęgniarek a my ciągle dodajemy obowiązków , które nie dowartościują pielęgniarki tylko stworzą wiele problemów , ponieważ diagnostyka jest kontraktowana przez właścicieli Podmiotów leczniczych i kto pozwoli pielęgniarce na swobodne kierowanie na diagnostykę . Jeżeli zakontraktuje usługi w NFZ czy fundusz przeznaczy kwotę na diagnostykę . Mimo bardzo dużo obowiązków obciążających pielęgniarkę to chyba wszyscy wiemy na pewno też w Klinice Pana Ministra, że skierowania wypisują pielęgniarki , stemplują i ganiają za podpisem lekarza.Wczoraj nowy pomysł Promocja Zdrowia jako novum mam wrażenie że4 Ci ludzie obudzili się z letargu. Programy były od wielu lat tylko nie było płatnika i nadal tylko puste słowa bez konkretów.

Dodaj komentarz