Media - mechanizm wypłaty tzw. podwyżek dla pielęgniarek i położnych to swoisty finansowy szantaż! Ministerstwo bowiem uzależnia wypłatę dodatkowych pieniędzy od podpisania porozumienia w danym szpitalu, które zakończy protest.

Działalność związku i izby pip.

 

Zobacz także:

Minister zdrowia upublicznił projekt rozporządzenia w sprawie "dodatkowych środków" dla pielęgniarek i położnych - zapewniających "średni" wzrost wynagrodzenia wraz z innymi składnikami i pochodnymi o 300 zł w przeliczeniu na etat. Środki te w zakładach pracy podzielą związki pip.Czytano prawie 5 000 razy, 17 KOMENTARZY.

FAKTY I MITY w kontekście rozporządzenia ministra zdrowia w zakresie tzw. podwyżek dla pielęgniarek i położnych.

 

Wiceminister zdrowia o tzw. podwyżkach pielęgniarek i położnych - "jest możliwe, że uzgodnienia pielęgniarek z kierownictwem placówek będą prowadzić do tego, że niektóre dostaną 1500 zł bądź więcej, a inne podwyżki nie dostaną wcale".

 

To się nazywa wyczucie miejsca i czasu. Władze izby pip teraz, właśnie teraz, podpisują "dokument o wzajemnej współpracy" z .... ministrem zdrowia!

 

 


 

 

Zobacz szczegóły w przedmiotowej sprawie ...

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.08.05 12:50:15 ~plg

I to jest dobry test na solidarność pielęgniarek i podział na te mądre i głupie, które się na to zgodzą i całe życie będą pracować jak wyrobnice

Dodaj komentarz