Pielęgniarko, Położno siedź cicho! Redaktor radiowy pyta: Z długiej listy sektorów budżetówki protestujących i walczących o poprawę bytu, możemy pielęgniarki na razie skreślić? Pani w studiu odpowiada: na razie tak! Zgadnij, co to za pani.

Tzw. podwyżki dla pielęgniarek i położnych.

 

 

 

 

 

tak, ta pani to prezes naczelnej izby pip.

 

 

 

Zobacz także artykuły w Ogólnopolskiej Gazecie Pielęgniarek i Położnych. Nakład - 50 tysięcy egzemplarzy.

 

 

 

 

Komentarze użytkowników

#1  2015.12.27 20:52:08 ~kama

Zbliżają się wybory do władz naczelnej izby i jest szansa żeby tej Pani podziękować, a w ogóle już powinna zacząć się kampania w spraWIE OBNIŻENIA SKŁADEK, tak horrendalnie podniesionych 4 lata temu, ruszcie się koleżanki i koledzy, bo na warszawskim zjeździe okręgowym nie było o tym mowy, boję się, że ta sprawa zostanie zamieciona pod dywan nowa Pani przewodnicząca w warszawie woli się zajmować, obrzucaniem błotem poprzedniego zarządu, chociaż sama przez całą kadencję była członkiem rady okręgowej i jakoś nie widziała nieprawidłowości, zamiast zająć się rzeczywistymi problemami środowiska

#2  2015.12.28 08:32:08 ~iza

Koleżanka ma rację - obudźcie się wszyscy i bierzmy sprawy w swoje ręce a nie narzekać - tym paniom już dziękujemy. Jeżeli się nic nie zmieni - to będzie wstyd ale do Warszawy pojadą rzesze pielęgniarek , po to, by te panie usunąć, siłą!

Dodaj komentarz