Władze izby pip chcą "wprowadzenia mechanizmów weryfikacji obowiązku aktualizacji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez pielęgniarki i położne".

Działalność izby pip.

 

 

Zobacz także:

Horrendalnie wysokie wynagrodzenia (np. kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie, prawie dwieście tysięcy rocznie) w izbach pip to wrzód na polskim pielęgniarstwie!

 

 

 

 

Uchwała
VII Krajowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych
z dnia 20 stycznia 2016 r.

w sprawie programu samorządu pielęgniarek i położnych na okres VII kadencji Na podstawie art. 20 pkt 3 ustawy z dnia 1 lipca 2011 r. o samorządzie pielęgniarek i położnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 174, poz. 1038 ze zm.) uchwala się, co następuje:


§ 1. VII Krajowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych, obradujący w dniach 18-20 stycznia 2016 r. w Warszawie, jako najwyższy organ samorządu pielęgniarek i położnych, przedstawia niniejszym priorytetowe zadania samorządu na rozpoczynającą się kadencję.

 

-wyciąg-

 

II. Kształcenie podyplomowe pielęgniarek i położnych


4. Wprowadzenie mechanizmów weryfikacji obowiązku aktualizacji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez pielęgniarki i położne.

 

Zobacz także artykuł z Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych nr 10 - pielęgniarka ma zbierać punkty edukacyjne

Aktualności według działów - Władze izby pip: wprowadzamy "punkty edukacyjne" dla pielęgniarek i położnych. Ponad 130 KOMENTARZY

 

Mariusz Mielcarek

 

 

 

Zobacz także:

Krzysztof Ibisz prowadzi uroczystość wręczania wyróżnień władzom izby pip na Krajowym Zjeździe Pielęgniarek i Położnych.