Siedem pielęgniarek z OIOM poszło na L4. "Sprowadzono z zewnątrz" pielęgniarki z terenu całego województwa. Stawka 45 zł na godzinę. A "miejscowe" pielęgniarki pracują za miesięczną stawkę 1700 zł.

W Polsce pielęgniarek nie cenią.

 

Zobacz artykuł prasowy w przedmiotowej sprawie...

 

Zobacz także:

5 listopada 2015 roku - A jednak! ŁAMISTRAJKI w Rybniku.

18 sierpnia 2009 roku- "Judaszowe pielęgniarki". Dyrektor szpitala w Radomiu, w którym trwał strajk pielęgniarek i położnych dał ogłoszenie o pracę dla pielęgniarek i położnych. Jego prawo. Szokiem jest informacja, że udało mu się zatrudnić 30 "nowych". JUDASZÓW. "Nowe" w swoim CV koniecznie powinny podkreślić szczególna rolę jaką odegrały w proteście i we współczesnym polskim pielęgniarstwie. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz inne artykuły z miesięcznika Ogólnopolska Gazeta Pielęgniarek i Położnych

 

Komentarze użytkowników

#1  2016.04.16 11:41:05 ~Ela

Byle sie nachapac i na pochybel innym, po trupach innych pielegniarek, lamistrajki bez honoru hanba twuuu

#2  2016.04.16 12:44:21 ~Mm

Slyszalem o tym. I nawet miałem propozycje wzięcia tam dyżuru za stawkę 100 zł za godziną, a nawet i większą. A jestem z poza województwa. Ale jak się dowiedziałem jaki jest powód tych braków personalnych to odpuściłem sobie. Trzeba mieć szacunek dla innych i dla tego co robią. Nie chcę być lamistrajkiem. Te osoby które się zdecydowały na dyżury tam to tylko pogratulować i życzyć im tego że jak one będą walczyć o podwyżkę to niech stanie się tak w tym szpitalu. Ciekawe jak wtedy będą komentować.

Dodaj komentarz